سلبریتی های موفق که با وجود شکست های اولیه دست از تلاش برنداشتند

سلبریتی های موفق که با وجود شکست های اولیه دست از تلاش برنداشتند چه خبر از کجا ؟

سلبریتی های موفق که این روزها در دنیای موسیقی و هنر می بینید بارها و بارها شکست خوردند اما ناامید نشده و سرانجام به موفقیت رسیده اند و به جایگاه کنونی دست یافته اند

اگر دوست دارید بدانید سلبریتی های مورد نظرتان در دنیای موسیقی و سرگرمی چگونه به اوج شهرت و موفقیت رسیده اند پس مطالعه این متن را از دست ندهید زیرا آن ها برای رسیده به رویاهایشان هر گونه شکستی را تجربه کرده اند. در ادامه با سلبریتی های موفق و طرد شده در نیک صالحی آشنا شوید.

معرفی سلبریتی های موفق

کار در صنعت سرگرمی اصلاً ساده نیست. سلبریتی های محبوب ما در این راه با چالش های زیادی رو به رو هستند و بارها و بارها طعم تلخ رد شدن را می چشند. با هر سختی ای هم که مواجه باشند، آن ها هیچ چاره ای ندارند جز اینکه مقاومت کنند و خود را باور داشته باشند تا رویاهایشان به حقیقت بپیوندد.

در ادامه درباره ی تعدادی از سلبریتی هایی صحبت خواهیم کرد که با وجود اینکه در ابتدای کارشان طرد شده و شکست خوردند اما دست از تلاش برنداشتند و موفق شدند.

شکیرا

سلبریتی های موفق

شکیرا

شکیرا گفته وقتی به دبستان می رفت هیچ کس از صدای او خوشش نمی آمد. معلمش اجازه نداد او جزو گروه کر مدرسه باشد و همکلاسی هایش به او می گفتند صدایش مثل بع بع بز می ماند! اما او ثابت کرد که صدای شور انگیز و منحصر به فردی دارد.

مریل استریپ

سلبریتی های موفق

مریل استریپ

مریل استریپ جوان وقتی تازه کار بازیگری را شروع کرده بود، آرزو داشت بتواند در فیلم «کینگ کونگ» (King Kong) بازی کند. وقتی به دیدن تهیه ی کننده کار رفته بود، آقای تهیه کننده به زبان ایتالیایی از پسر خود پرسید: «چرا این زن بدقیافه را اینجا آوردی؟» استریپ هم به ایتالیایی گفته بود: «ببخشید که آنقدر زیبا نیستم که در کینگ کونگ بازی کنم.»

جسیکا چستین

جسیکا چستین

جسیکا چستین

جسیکا چستین وقتی کارش را در هالیوود شروع کرد، از افراد زیادی می شنید که بدقیافه است و باید موهایش را رنگ تیره تری کند. اما او در همه ی فیلم هایی که تا به حال بازی کرده با همان موهای قرمز طبیعی اش حاضر شده.

آشنایی با سلبریتی های موفق جهان

والت دیزنی

والت دیزنی

والت دیزنی

والت دیزنی که برای یک روزنامه کار می کرد، از آنجا اخراج شد چون معتقد بودند
او به اندازه ی کافی خلاق نیست. اما چه کسی در این دنیا هست که از نوآوری های
انیمیشن های دوست داشتنی شرکت دیزنی لذت نبرده باشد؟

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون کار خود در هالیوود را از سن بسیار کم شروع کرد. اولین تجربه ی بازیگری جوهانسون قرار بود در فیلم «جومانجی» (Jumanji) باشد اما این نقش در نهایت به کریستن دانست، دیگر بازیگر مشهور هالیوودی رسید. جوهانسون اما دست از تلاش برنداشت و ۳ سال بعد فرصت بزرگ دیگری در فیلم «نجواگر اسب» (The Horse Whisperer) نصیبش شد.

اپرا وینفری

اپرا وینفری

اپرا وینفری

اپرا وینفری کار خود را با گویندگی اخبار شبانگاهی در یکی از شبکه های تلویزیونی آغاز کرد.
او اما دست آخر اخراج شد چون نمی توانست اخبار را بدون احساس بخواند و همیشه هم
از نظر دیگران برای تلویزیون نامناسب به نظر می رسید. اما حالا او یک مجری
بسیار موفق و مشهور است و ۳ میلیارد دلار ثروت دارد.

مدونا

مدونا

مدونا

مدونا کالج را رها کرد و به نیویورک رفت و در آنجا در یک فروشگاه دونات فروشی مشغول به کار شد. او اما حتی یک روز را هم از دست نداد. وقتی اولین شرکت ضبط موسیقی ای که مدونا به آنجا مراجعه کرده بود او را با این ادعا که پروژه اش ویژگی های لازم را ندارد، رد کرد، مدونا همه ی تلاشش را برای تبدیل شدن به یک موزیسین حرفه ای کرد. او حالا ۲۶۶ جایزه در کارنامه ی حرفه ای خود دارد و لقب «ملکه پاپ» گرفته است.

سلبریتی های موفق دنیای هنر و موسیقی

الویس پرسلی

الویس پرسلی

الویس پرسلی

الویس پرسلی بعد از فقط یک اجرا توسط مدیرش اخراج شد. به الویس گفته بودند که او هرگز
مشهور نمی شود و باید سر همان کار قبلی اش، رانندگی کامیون برگردد.
اما پرسلی در نهایت به یک ستاره ی ماندگار تبدیل شد.

جی زی

جی زی

جی زی

جی زی، یکی از پردرآمدترین موزیسین های دنیا، زمانی از طرف بسیاری از شرکت های موسیقی رد شده بود چون آن ها معتقد بودند که جی زی به اندازه ی کافی خوب به نظر نمی رسد. جای تعجب ندارد که آن ها حالا از گفته ی خود پشیمان هستند چون او حالا یک موزیسین مستقل است و شرکت موسیقی خودش را هم دارد.

کیت وینسلت

کیت وینسلت

کیت وینسلت

کیت وینسلت وقتی ۱۴ سال داشت، معلم تئاترش به او توصیه کرد نقش دخترهای چاق نمایش ها
را که مناسبش بود بازی کند. اما وینسلت توجهی به حرف های او نکرد و برای پیشرفت
در حرفه ی مورد علاقه اش تلاش کرد.

روزیاتو

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :