هواوی

کنسرت ماریا کری خواننده آمریکایی برای اولین بار در عربستان +تصاویر

کنسرت ماریا کری خواننده آمریکایی برای اولین بار در عربستان +تصاویر چه خبر از کجا ؟

ماریا کری خواننده محبوب و دورگه آمریکایی بعد از کنسرت های که در کشورهای حاشیه خلیج فارس و در امارات برگزار کرد این بار قرار است در عربستان به اجرای کنسرت بپردازد

ماریا کری خواننده مشهور پاپ به زودی قرار است در عربستان به اجرای کنسرت بپردازد. وی از ستاره‌ های نامدار موسیقی است که همسر سابق نیک کنن بازیگر مشهور می باشد این دو صاحب دو فرزند دوقلو می باشند و اعلام کرده اند هر وقت که لازم باشد به خاطر فرزندانشان گاهی در کنار هم خواهند بود. در ادامه جزئیات کنسرت این خواننده مشهور را در عربستان به همراه تصاویری از وی را در نیک صالحی مشاهده کنید

کنسرت ماریا کری خواننده زن در عربستان

در پی انتقادات جهانی از عربستان پس از ماجرای قتل جمال خاشقچی روزنامه‌نگار و مقاله‌ نویس منتقد حاکمان سعودی، مسئولین این کشور درصدد برگزاری رویداد هایی بین‌ المللی هستند تا نگاه جامعه جهانی به این کشور را تغییر دهند و توریست‌ های بیشتری را به عربستان جذب کنند.

عربستان در انتهای ماه ژانویه اولین تورنمنت جهانی گلف را در شهر جده برگزار می‌ کند و در حاشیه آن از چهره‌ های برجسته دنیای موسیقی از جمله ماریا کری نیز برای برگزاری کنسرت دعوت به عمل آورده است.

ماریا خواننده سرشناس آمریکایی

کنسرت خواننده زن آمریکایی در عربستان

جزئیات سفر ماریا کری به عربستان

کنسرت ماریا که روز ۳۱ ژانویه در شهر اقتصادی ملک‌ عبدالله در استان مکه برگزار می‌ شود، پنجمین کنسرت این خواننده صاحب‌ نام آمریکایی در کشورهای حاشیه خلیج فارس خواهد بود. او پیشتر کنسرت‌ هایی را در شهرهای مختلف کشور امارات برگزار کرده بود و این بار در عربستان اجرا خواهد داشت.

ماریا خواننده مطرح آمریکایی در کنار فرزندانش

عکس های ماریا کری ستاره موسیقی پاپ

ماریا کری همچنین در مراسم افتتاحیه مسابقه بین‌ المللی گلف در شهر جده نیز حضور خواهد داشت.

دی‌ جی تیستو هلندی، شان پان رپر جامائیکایی و بلقیس احمد فتحی خواننده زن اهل امارات متحده عربی
نیز در این رویداد به روی صحنه خواهند رفت.

ماریا خواننده مشهور و دورگه آمریکایی

ایران آرت

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :