کلکسیون های شخصی میلیاردرهای مشهور دنیا از بیل گیتس تا کایلی جنر

کلکسیون های شخصی میلیاردرهای مشهور دنیا از بیل گیتس تا کایلی جنر چه خبر از کجا ؟

شاید دوست داشته باشد بدانید که میلیاردرهای مشهور خارجی چه چیزی برای آن ها ارزش دارد و به دنبال جمع آوری آن هستند به طور مثال جی زی همسر بیانسه علاقه زیادی به ساعت دارد و ..

برخی از سلبریتی های مشهور خارجی کلکسیون های شخصی با ارزشی دارند که برای ان ها بسیار با ارزش و دوست داشتنی می باشد به طور مثال بیل گیتس غول حوزه فناوری علاقه زیادی به ماشین دارد و کلکسیونی بی نظیر از ماشین های لوکس و گرانقیمت دارد. در ادامه نگاهی داریم بر کلکسیون های شخصی میلیاردرهای مشهور خارجی با نیک صالحی همراه شوید.

کلکسیون های شخصی میلیاردرهای مشهور

با بررسی محبوب ترین سرگرمی های مشترک میان میلیاردرهای دنیا می توان پی برد که انجام فعالیت های بشردوستانه محبوب ترین آن ها است، به طوری که طبق آمارها در سال ۲۰۱۸، پنجاه و دو درصد از میلیاردرهای دنیا برای انجام کارهای خیریه پول اهدا کردند. اما بسیاری از این میلیاردرها وقتی را هم صرف جمع آوری کلکسیون های شخصی شان می کنند.

بعضی از ثروتمندترین مردم دنیا ترجیح می دهند کلکسیون هایی مثل ساعت های لوکس و ماشین های اسپرت داشته باشند و بعضی از آن ها هم به چیزهای خاص تری مثل بقایای سفرهای فضایی یا عکس های قدیمی علاقه دارند.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به کلکسیون های شخصی میلیاردرهای مشهور دنیا.

جف بزوس

میلیاردرهای مشهور

علاقه جف بزوس

جف بزوس که تا چندی پیش ثروتمندترین فرد حال حاضر دنیا محسوب می شد و حالا دوباره بیل گیتس او را در این رقابت پشت سر گذاشته، در سال ۲۰۱۳ سه هفته را در یک زیردریایی به کار جمع آوری راکت های کمکی استفاده شده در مأموریت آپولو ۱۱ از کف اقیانوس گذراند.

بزوس که حالا ۱۱۲/۸ میلیارد دلار ثروت دارد، در سال ۲۰۱۳ گفته بود وقتی پنج سالش بود آپولو ۱۱ را از تلویزیون دیده بود و شکی ندارد که همان نقش بزرگی در عشق و علاقه ی شدید او به علم، مهندسی و اکتشاف داشته. به گفته ی بزوس، از حدود یک سال قبل از شروع سفرش با زیردریایی، با یک تیم متخصص درباره ی امکان پذیر بودن بازیابی موتورهای سفینه ی آپولو ۱۱ صحبت کرده بود، موتورهایی که مأموریت بشر به ماه را کلید زدند.

کلکسیون های جالب میلیاردرهای مشهور

یکی از این راکت ها در موزه ی پرواز شهر سیاتل آمریکا از سال ۲۰۱۵ به نمایش درآمده. بزوس موفق شده چندین مورد از دست ساخته های آژانس فضایی ناسا را از کف اقیانوس بیابد. ثروت خالص جف بزوس حالا ۱۰۹ میلیارد دلار تخمین زده می شود.

 کایلی جنر

میلیاردرهای مشهور

کایلی جنر

کایلی جنر، جوان ترین میلیاردر خودساخته ی دنیا کلکسیونی از کیف های برند و لوکس دارد.

جنر یک بار در ویدئویی در یوتیوب، کلکسیون کیف های لوکسش را به رخ کشید.

از کلکسیون کیف های کایلی جنر که شامل چندین و چند کیف از برندهای لوکس و گران قیمت دنیا از جمله لویی ویتون، شنل، گوچی و هرمس می شود، در یک کمد که به طور اختصاصی برای او ساخته شده نگهداری می شود.

این کلکسیون دست کم ۴۴۰ هزار دلار قیمت دارد. جنر خود ثروتی یک میلیارد دلاری دارد.

بیل گیتس

میلیاردرهای مشهور

بیل گیتس

بیل گیتس، مدیر عامل شرکت مایکروسافت که دوباره در صدر فهرست ثروتمندترین افراد حال حاضر دنیا قرار گرفته، ماشین های اسپرت لوکس جمع آوری می کند.

کلکسیون گیتس که شامل یک پورشه مدل ۹۱۱، یک جگوار مدل XJ6، یک پورشه کاررا کابرویلت مدل ۹۶۴،
یک پورشه کوپه مدل ۹۵۹ مربوط به سال ۱۹۸۸ و یک فراری مدل ۳۴۸ می شود، نزدیک به ۶۵۰ هزار
دلار ارزش دارد. گیتس خود ۱۱۰ میلیارد دلار ثروت دارد.

مایکل دل

میلیاردرهای مشهور

مایکل دل

مایکل دل، مؤسس شرکت دل، کلکسیونی از عکس های قدیمی دارد.

دل در سال ۲۰۱۰ آرشیوی متشکل از ۱۸۵ هزار قطعه عکس متعلق به قرن بیستم خریداری کرده. ارزش این کلکسیون ۱۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده.

دل که خود ۳۵/۸ میلیارد دلار ثروت دارد، این عکس ها را به دانشگاه تگزاس در شهر آستین قرض داده.

جی زی

میلیاردرهای مشهور

جی زی

جی زی، خواننده ی سرشناس ژانر هیپ هاپ و همسر بیانسه، ساعت جمع آوری می کند.

کلکسیون ساعت های جی زی شامل چند ساعت از برندهای لوکسی از جمله رولکس،
ادمارس پیگت و ریچارد میل می شود. تنها یک ساعت رولکس کلکسیون جی زی ۱۲،۴۰۰ دلار قیمت دارد.

روزیاتو

تاریخ بروزرسانی : 2019-11-24 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :