کالین ترورو از پروژه جنگ ستارگان اخراج شد!

کالین ترورو از پروژه جنگ ستارگان اخراج شد! چه خبر از کجا ؟

کالین ترورو , پس از این موفقیت از این کارگردان برای ساخت قسمت نهم «جنگ ستارگان» دعوت شد و نویسندگی و کارگردانی اپیزود نهم به وی سپرده شد.

کالین ترورو

کالین ترورو , پروژه «جنگ ستارگان» کارگردان فیلم بعدی‌اش را عوض کرد و ترورو را از این پروژه کنار گذاشت.لوکاس فیلم و دیزنی دیروز با اعلام این خبر با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: لوکاس فیلم و کالین ترورو راه‌های مختلفی را برای ساخت قسمت نهم جنگ ستارگان در پیش گرفته بودند. کالین یک همکار فوق‌العاده در طی روند رشد این پروژه بود اما همه ما به این نتیجه رسیدیم که دیدگاه ما برای این پروژه چیز دیگری است.

کالین ترورو کارگردان ۴۰ ساله سینمای هالیوود

عین همین اتفاق در ماه ژوئن برای دو کارگردان دیگر یعنی لرد و کریستوفر میلر هم افتاد و لوکاس فیلم این دو کارگردان را از پروژه خود حذف کرد. آنها در میانه فیلمبرداری فیلم بی‌نام «هان سولو» بودند که لوکاس فیلم اعلام کرد این دو کارگردان دیدگاهی متفاوت با کمپانی دارند و با حذف آنها ران هاوارد را جایگزین کرد.

ترورو با موفقیت خودش در فیلم مستقل «امنیت تضمین شده نیست» در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۲ درخشیده بود و چنان توجه‌ها را به خود جلب کرد که یونیورسال از وی برای ساخت فیلم جدید «ژوراسیک پارک» با عنوان «دنیای ژوراسیک» ‌دعوت کرد و نتیجه کار هم قابل قبول بود
و در سراسر جهان یک میلیارد و ۶۷۱ میلیون دلار فروش کرد.

کالین ترورو کارگردان ۴۰ ساله سینمای هالیوود

پس از این موفقیت از این کارگردان برای ساخت قسمت نهم «جنگ ستارگان» دعوت شد
و نویسندگی و کارگردانی اپیزود نهم به وی سپرده شد. این فیلم قسمت نهایی سه‌گانه‌ای است که با «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» شروع شد و فیلم دوم آن «آخرین جدای» ساخته رایان جانسون است.
این قسمت ۱۵ دسامبر راهی سینماها می‌شود.

همچنین بخوانید :  درگذشت مری تایلر مور بازیگر سرشناس آمریکایی!+تصاویر

برای اکران قسمت نهایی این سه‌گانه ۲۴ ماه مه ۲۰۱۹ تعیین شده است.

وقتی کالین ترورو برای کارگردان قسمت نهم این مجموعه انتخاب شد،
ادعاهایی از سوی طرفداران و منتقدان مطرح شد که معتقد بودند وی برای این فیلم مناسب نیست.
آخرین فیلم این فیلمساز «کتاب هنری» با انتقادهای زیادی رو به رو شد. پس از اکران این فیلم شایعاتی مبنی بر عوض کردن وی به وجودآمده بود.

کالین ترورو کارگردان ۴۰ ساله سینمای هالیوود

در قسمت نهم فیلم‌ «جنگ ستارگان» باید تمامی قصه‌ها و شخصیت‌هایی که در دو قسمت قبلی شکل گرفتند به نقطه پایان برسند.ترورو چندی پیش در مصاحبه‌ای سعی کرده بود تا طرفدارن را آرام کند و تاکید کرده بود که او نیز با این داستان‌ها بزرگ شده و احساس می‌کند ارزش «جنگ ستارگان» از ارزش‌های مهم زندگی‌اش است. وی گفته بود:

من باید فیلمی بسازم که در نهایت شما خیلی آن را دوست داشته باشید و از آن لذت ببرید،
هر چند ممکن است تجربه شما با این فیلم نسبت به فیلم‌های قبلی متفاوت باشد.

کالین ترورو کارگردان ۴۰ ساله آمریکایی است که از سال ۲۰۰۲ تاکنون مشغول فعالیت بوده‌ است.

مهر

تاریخ بروزرسانی : 2017-09-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi