رمزگشایی از پست عجیب کانیه وست خواننده آمریکایی به فارسی +تصاویر

رمزگشایی از پست عجیب کانیه وست خواننده آمریکایی به فارسی +تصاویر چه خبر از کجا ؟

ظاهرا جمله فارسی پست اینستاگرامی کانیه وست رپر معروف آمریکایی به درخواست کاربران ایرانی بوده است و به همین خاطر خبر ساز شده است

کانیه وست رپر معروف آمریکایی و همسر کیم کارداشیان در ایران هواداران زیادی را برای خود جمع کرده است. گفتنی است پست اینستاگرامی این خواننده مشهور به زبان فارسی بوده و این جمله خبر ساز فارسی “ما عشق داریم” بوده است. در ادامه تصاویری از این خواننده مشهور آمریکایی را در نیک صالحی مشاهده می کنید با ما همراه شوید

پست عجیب کانیه وست به فارسی

کانیه وست خواننده سرشناس آمریکایی در آخرین پست اینستاگرامی خود با یک جمله فارسی «ما عشق داریم» خبر ساز شد. از قرار او این پست را در پاسخ به تقاضای کاربران ایرانی اینستاگرام منتشر کرده است.

ماجرای پست اینستاگرامی کانیه وست از کمپین «We Got Love» شروع شد. در یکی از این پست‌های تبلیغاتی کانیه وست، جمله‌ای را به زبان‌های مختلف منتشر کرده است که در میان آن‌ها اثری از زبان فارسی نیست. این همان کمپینی است که کمپانی آدیداس نیز از آن برای رونمایی از محصول جدیدش از آن استفاده کرده است.

کیم کارداشیان و همسر و فرزندش

پست اینستاگرامی عجیب کانیه وست خواننده آمریکایی

به نظر می‌رسد که کاربران فارسی‌زبان اینستاگرام چندان از این امر راضی نبودند و اعتراض خود را در قالب کامنت‌هایی با متن «ما عشق داریم» در اینستاگرام منتشر کردند. حتی برخی به زبان انگلیسی درباره زبان فارسی و قدمت و قدرت آن نوشتند. برای نمونه یکی از آن‌ها نوشته است:‌ «فارسی زبانی زیبا و قدیمی است. فردوسی، مولوی، حافظ و سعدی ایرانی هستند.»

خواننده و مدل مشهور آمریکایی

کیم کارداشیان و همسرش

به نظر می‌رسد که ریشه جمله «ما عشق داریم» هم به پست تبلیغاتی اینستاگرام شرکت آدیداس برمی‌گردد
که در توضیح پست تبلیغاتی محصول جدید خود «We Got Love» را به کار برده است و کاربران آن
را به شکل «ما عشق داریم» به فارسی ترجمه کرده و اینگونه از آن‌ ها خواسته‌اند
که فارسی را هم به متن خود اضافه کنند.

کیم کارداشیان و همسر خواننده اش

کانیه وست رپر معروف آمریکایی

به هر روی به نظر می‌رسد که حضور گسترده کاربران فارسی‌ زبان اینستاگرام تاثیرگذار بوده و وست در پاسخ به خواسته آن‌ها پست «ما عشق داریم» را منتشر کرده است.

همچنین بخوانید :  مایلی سایرس خواننده آمریکایی در کودکی!+تصاویر

خبرآنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2018-09-20 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi