جرج کلونی در صدر پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سال ۲۰۱۸ +تصاویر

جرج کلونی در صدر پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سال ۲۰۱۸ +تصاویر چه خبر از کجا ؟

نشریه فوربز بنابه اعلام هر ساله خود به معرفی پردرآمدترین بازیگران سینما پرداخته است و جرج کلونی بدونه بازی کردن در هیچ فیلمی در صدر فروش قرار دارد

مجله فوربس طبق سال های گذشته لیست پردرآمدترین بازیگران مرد سینما را در طول سال اخیر منتشر کرده است که در این لیست جرج کلونی ستاره هالیوود در صدر جدول قرار دارد و باید گفت اسن ستاره مشهور تا کنون فیلمی بازی نکرده اما او در صدر قرار دارد در این مقاله اسامی ۱۰ سلبریتی پر درآمد منتشر شده است در ادامه جزئیات درآمد سالیانه آن ها و تصاویرشان را در نیک صالحی مشاهده کنید

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما

نفر اول پردرآمدترین بازیگران سال ۲۰۱۸ دو سال است در هیچ فیلمی بازی نکرده اما صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران سینما در یک سال اخیر را در اختیار دارد. اخیراً مجله فوربس مانند هر سال فهرست ۱۰ بازیگر پردرآمد سال را منتشر کرد و جرج کلونی به شیوه ای جالب توانست در صدر این فهرست قرار بگیرد.

مارک والبرگ در سال گذشته با ۶۸ میلیون دلار درآمد توانسته بود با اختلافی اندک نفر دوم یعنی دواین راک جانسون را با ۶۵ میلیون دلار دستمزد به رتبه دوم فرستاده و خود در صدر جدول قرار بگیرد. اما امسال خبری از والبرگ در میان ۱۰ نفر اول نیز دیده نمی شود و جانسون نیز دستمزد خود بدون محاسبه مالیات را نسبت به سال گذشته دو برابر کرده است.

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما

جرج کلونی

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سال ۲۰۱۸

مجله فوربس فهرستی با عنوان سلبریتی ۱۰۰ تهیه کرده که در آن پردرآمدترین سلبریتی ها جای داده شده اند و این فهرست از سال ۱۹۹۹ تاکنون هر ساله منتشر شده است. در این فهرست به میزان درآمد سلبریتی ها در یک سال گذشته و منبع آن اشاره می شود. این سلبریتی ها می توانند در هر حوزه ای فعال باشند؛ از بازیگران گرفته تا ورزشکاران.

جایگاه اول این فهرست در سال ۲۰۱۸ به بوکسور مشهور این روزهای دنیای ورزش یعنی فلوید می ودر تعلق دارد که برای مبارزه بزرگ خود با کانر مک گرگور توانست دستمزد نجومی ۲۷۵ میلیون دلار را دریافت کند.

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما

سلمان خان ستاره بالیوود

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما

ویل اسمیت

تنها دو بازیگر در میان ۱۰ نفر اول این فهرست قرار دارند که جرج کلونی رتبه دوم و دواین راک جانسون نیز رتبه پنجم را به خود اختصاص داده اند. کایلی جنر نیز رتبه سوم، جودی شیندلین رتبه چهارم، گروه های موسیقی U2 و Coldplay رتبه های ششم و هفتم، لیونل مسی رتبه هشتم، اد شیران رتبه نهم و کریستیانو رونالدو نیز رتبه دهم را به خود اختصاص داده اند.

جرج کلونی در رده بندی سال گذشته در میان ۱۰ نفر اول فهرست جایی نداشت زیرا از سال ۲۰۱۶ و بازی در فیلم «هیولای پول» (Money Monster) در هیچ فیلم دیگری بازی نکرده بود. اما وی بین اول ژوئن ۲۰۱۷ تا همین تاریخ در سال ۲۰۱۸ و پیش از کسر مالیات بیش از ۲۳۹ میلیون دلار درآمد داشته است.

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما

جکی جان

فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد سینما جهان در یکسال گذشته

جایگاه / نام بازیگر / میزان درآمد (میلیون دلار)

۱ جرج کلونی ۲۳۹

۲ دواین جانسون ۱۲۴

۳ رابرت داونی جونیور ۸۱

۴ کریس همسورث ۶۴.۵

۵ جکی چان ۴۵.۵

۶ ویل اسمیت ۴۲

۷ آکشای کومار ۴۰.۵

۸ آدام سندلر ۳۹.۵

۹ سلمان خان ۳۸.۵

۱۰ کریس اوانز ۳۴

روزیاتو

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :