پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا در سال ۲۰۱۹ از دواین جانسون تا جکی چان +تصاویر

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا در سال ۲۰۱۹ از دواین جانسون تا جکی چان +تصاویر چه خبر از کجا ؟

به تازگی پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا در سال ۲۰۱۹ معرفی شدند و چهره های مشهور سینمای دنیا از جمله دواین جانسون , جکی چان , آکشی کومار , رابرت داونی جونیور و کریس همسورث در صدر قرار دارند

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا طبق اعلام وبسایت فوربس معرفی شده اند و در این لیست بر خلاف سال قبل جورج کلونی در صدر قرار ندارد و این بار داوین جانسون معروف به راک به لطف فیلم سریع و خشن در صدر قرار دارد و آکشی کومار بازیگر بالیوود نیز به خاطر فیلم جدیدش در اول این لیست قرار دارد. در ادامه به معرفی بهترین بازیگران مرد در سال ۲۰۱۹ در نیک صالحی می پردازیم

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا

وبسایت فوربس فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا در سال ۲۰۱۹ را منتشر کرد که بر اساس آن دواین جانسون معروف به راک، رتبه ی نخست را از آن خود کرده.

جانسون، که این روزها اسپین-آف فیلم «سریع و خشن» (Fast and Furious) به نام «هابز و شاو» (Hobbs and Shaw) از او در حال اکران است، از ۱ ژوئن ۲۰۱۸ تا ۱ ژوئن ۲۰۱۹ ، توانسته ۸۹/۴ میلیون دلار درآمد کسب کند. جانسون سال گذشته در همین فهرست، بعد از جورج کلونی، در مقام دوم قرار گرفته بود و حالا موفق شده خود را به صدر این فهرست برساند.

جانسون از ژوئن ۲۰۱۷ تا ژوئن ۲۰۱۸، توانسته بود ۱۲۴ میلیون دلار کسب درآمد کند که در تاریخ فهرست «صد سلبریتی» وبسایت فوربس، این بیشترین مبلغی بود که کسی موفق شده بود عمدتاً از راه بازیگری کسب کند. جورج کلونی از راه فروش محصولات کمپانی مشروب سازی اش به نام Casamigos توانسته بود با ۲۳۹ میلیون دلار درآمد در صدر فهرست سال ۲۰۱۸ قرار گیرد.

معرفی پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا

در فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا در سال ۲۰۱۹ ، در میان ۱۰ نفر ابتدایی، ۵ نفر از بازیگران دنیای سینمایی مارول هم به چشم می خورند: کریس همسورث (در نقش ثور)، رابرت داونی جونیور (در نقش مرد آهنی)، بردلی کوپر (صدا پیشه ی نقش راکت)، کریس ایوانز (در نقش کاپیتان آمریکا) و پل راد (در نقش مرد مورچه ای).

آدام سندلر هم به لطف قراردادی که با شبکه ی نتفلیکس برای چندین فیلم دارد،
به این فهرست راه پیدا کرده. یکی از فیلم های سندلر برای شبکه ی نتفلیکس که امسال پخش شد،
«معمای قتل» (Murder Mystery) بود که طبق اعلام شبکه ی نتفلیکس، ۷۳ میلیون کاربر آن را تماشا کردند.

۵- جکی چان: ۵۸ میلیون دلار

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا

جکی چان

جکی چان امسال با فیلم چینی «شوالیه سایه ها: در میان یین و یانگ» (The Knight of Shadows: Between Yin and Yang) بر پرده ی سینماها حاضر شد. علاوه بر این، در حال حاضر چان فیلم «سفر به چین: معمای ماسک آهنین» (Journey to China: Mystery of the Iron Mask) را در کشور چین در حال اکران دارد.

۴- آکشی کومار: ۶۵ میلیون دلار

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا

آکشی کومار

آکشی کومار، بازیگر سینمای بالیوود در حال حاضر فیلم «مأموریت مانگال» (Mission Mangal) را در حال اکران دارد که با فروش ۱۴ میلیون دلاری اش نقطه ی عطفی در گیشه ی سینمای هند به وجود آورده.

۳- رابرت داونی جونیور: ۶۶ میلیون دلار

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا

رابرت داونی جونیور

رابرت داونی جونیور برای نقش مشهورش، «مرد آهنی» در دنیای سینمایی مارول دستمزدهای هنگفتی دریافت کرده.
او برای بازی در فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) پیشاپیش ۲۰ میلیون دریافت کرد
و علاوه بر این، ۸ درصد از درآمد حاصل از فروش این فیلم در سینما هم که معادل ۵۵ میلیون
دلار است، به او تعلق خواهد گرفت.

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا در سال ۲۰۱۹

بنابراین، داونی جونیور در مجموع برای فیلم «پایان بازی» که آخرین حضور سینمایی او در نقش «مرد آهنی» هم محسوب می شود، ۷۵ میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

۲- کریس همسورث: ۷۶/۴ میلیون دلار

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا

کریس همسورث

بیشتر درآمد کریس همسورث طی یک سال گذشته از نقشش، «ثور» در فیلم های «انتقام جویان: جنگ ابدیت» (Avengers: Infinity War) و «پایان بازی» (Endgame) به دست آمده. او امسال هم در فیلم «مردان سیاه پوش: بین الملل» (Men in Black: International) حضور داشت.

۱- دواین جانسون: ۸۹/۴ میلیون دلار

پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا

دواین جانسون

۱۵ درصد از درآمد حاصل از فروش فیلم های فرانچایزی که دواین جانسون در آن ها نقش آفرینی کرده،
به او تعلق می گیرد. علاوه بر این، او برای قسمت بعدی مجموعه فیلم «جومانجی» به نام «جومانجی:
مرحله بعد» (Jumanji: The Next Level)، پیشاپیش، ۲۳/۵ میلیون دلار دریافت کرده.

دواین جانسون همچنین به خاطر حضور در یکی از اپیزودهای سریال تلویزیونی «بالرز» (Ballers) که از شبکه ی اچ بی او پخش می شود، ۷۰۰ هزار دلار دستمزد گرفته و از قِبل قراردادش با برند ورزشی Under Armour درآمدی ۷ رقمی داشته.

روزیاتو

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2019-09-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :