ستاره های مشهور که والدین شان خلافکار هستند!

ستاره های مشهور که والدین شان خلافکار هستند! چه خبر از کجا ؟

والدین خلافکار هنرمندان , من جکی چان هستم. زندگی من بازیگری است.» در بخشی که درباره والدینش نوشته است، توضیح می دهد که مادرش یک قاچاقچی تریاک در شانگهای بوده است و پدرش بازرس بندر (مأمور ویژه سابق) بوده که مادرش را بازداشت می کند…

والدین خلافکار هنرمندان

والدین خلافکار هنرمندان , شما در طول زندگی تان خیلی چیزها را می توانید خودتان انتخاب کنید، ولی هرگز نمی توانید والدین خودتان را انتخاب کنید. ستاره ها و چهره های مشهور دنیا نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بسیاری از آنها را می بینیم که با گذشته خود و والدین شان مشکل دارند و با آنکه ممکن است باورش برایتان سخت باشد، ولی خیلی از ستاره ها هستند که والدین شان سوء پیشینه دارند.
آنها هم درست مثل ما هستند.

والدین لیتون میستر قاچاقچی مواد مخدر بودند

با اینکه نقشی که میستر را با آن می شناسیم، یعنی دختر خاله زنک سریال «دختر سخن چین» (Gossip Girl)، بلیر والدورف، در منطقه بالای شهر منهتن نیویورک متولد شده بود، ولی زندگی واقعی او در سال ۱۹۸۶ در یک خانه در میانه راه تگزاس آغاز شد.
والدین میستر در آن زمان به جرم قاچاق ۵۴۵ کیلوگرم ماری جوآنا از جامائیکا به ایالات متحده ،
در زندان بودند و هنگامی که لیتون متولد شد مادرش دوباره به زندان بازگشت.

مشکلات خانواده میستر به اینجا ختم نشد.
بر اساس گزارش مجله نیویورک، خاله او که در عملیات قاچاق مواد مخدر نقش داشت، از زندان فرار کرد و به اولین زن تحت تعقیب در لیست ۱۵ نفره تحت تعقیب ترین مجرمان در ایالات متحده آمریکا تبدیل شد.

والدین خلافکار هنرمندان

والدین خلافکار لیتون میستر

والدین خلافکار هنرمندان مشهور

مادر جکی چان قاچاقچی تریاک بود

آیا کسی هست که جکی چان را دوست نداشته باشد؟
البته اگر در جریان سابقه کاری خانواده او قرار بگیرید و متوجه واقعیات و حقایق زندگی او شوید،
شاید نظرتان درباره جکی عوض شود.

او در زندگینامه خود در سال ۱۹۹۹ نوشت:
«من جکی چان هستم. زندگی من بازیگری است.» در بخشی که درباره والدینش نوشته است، توضیح می دهد که مادرش یک قاچاقچی تریاک در شانگهای بوده است و پدرش بازرس بندر (مأمور ویژه سابق) بوده که مادرش را بازداشت می کند، اما به جای دستگیر کردنش، او عاشق این خانم می شود و با او ازدواج می کند.

پنج سال بعد جکی متولد می شود.
همانطور که میبینید عشق میتواند سرنوشت انسان ها را به کلی تغییر دهد.

والدین خلافکار هنرمندان

مادر خلافکار جکی چان

والدین کلی پیکلر هر دو زندانی بوده اند

همه می دانند که کلی پیکلر صدای مناسبی برای خواندن آهنگ های کانتری دارد و این موضوع را هم می دانیم که وی در جوانی حق انتخاب زیادی در زندگی اش نداشت و فرصت های شغلی دختران معمولی در اختیارش نبود. پدرش به جرم مجروح کردن همسایه اش با چاقو در یک کمپ، در سال ۲۰۰۳، چهار سال در زندان بود. مادرش گفته که نسخه های پزشکی و چک جعل می کرده است. پیکلر در مورد مشکلات والدینش در مصاحبه با مجله پیپل در سال ۲۰۰۸ صحبت کرد.

پدر و مادر خلافکار هنرمندان مشهور

پدر هیدن پانتیر به جرم ضرب و شتم مادرش دستگیر شد

در سال ۲۰۰۸ پدر هیدن پانتیر دستگیر و به جرم ضرب و شتم مادرش به هنگام مستی متهم شد. هیدن به مردم اعلام کرد که این خشونت خانگی که همه آن را به پدرش نسبت داده اند، فقط یک سوء تفاهم بزرگ است و هیدن این موضوع را قبول ندارد. در یک مصاحبه در آگوست ۲۰۰۹، پانتیر در مورد دستگیری پدرش گفت: «این داستان، پدرم را به شکل کاملا اشتباهی جلوه داد. شاید شما در ذهنتان تصور کنید که او همسرش را کتک می زند. پدرم الان به این شکل مشهور شده که اصلا هم واقعیت ندارد و این مسئله خیلی مرا آزار می دهد.»

والدین خلافکار هنرمندان

پدر خلافکار هیدن پانتیر

پدر «دیدی» عضو دسته گانگسترهای آمریکایی بود

پدر «دیدی» زمانی که او تنها سه سال داشت، از دنیا رفت، و او بیشتر عمرش تصور می کرد که پدرش در یک حادثه رانندگی کشته شده است. هرچند که این موضوع صحت نداشت. دیدی بعدها متوجه شد که پدرش در حین معامله مواد مخدر احتمالا زمانی که برای فرانک لوکاس (قاچاقچی بدنام هارلم که فیلمش در سال ۲۰۰۷ با نام “گانگستر آمریکایی” ساخته شد) کار می کرد، کشته شده است. لوکاس در مصاحبه اش با ام تی وی در سال ۲۰۰۷ این رابطه را تأیید کرد.

دیدی شبکه ریولت تی وی را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرد و از این رسانه به عنوان سکویی برای پیش کشیدن ماجرای مرگ پدرش و تأثیر آن بر زندگی اش استفاده نمود. در یک بخش ویدئویی با نام “اعترافات” دیدی تعریف کرد که پدرش یک فروشنده مواد مخدر بوده، بنابراین او خیلی زود در زندگی درس های زیادی آموخته است که باعث شده اند حالا او به این شهرت برسد.
والدین خلافکار هنرمندان

والدین خلافکار هنرمندان

پدر خلافکار «دیدی»

برترین ها

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :