با همسران مردان هالیوودی که کمتر شناخته شده هستند آشنا شوید

با همسران مردان هالیوودی که کمتر شناخته شده هستند آشنا شوید چه خبر از کجا ؟

چهره های مشهور هالیوودی همسران مشهور و یا کمتر شناخته شده ای دارند در هر صورت برخی از آن ها شهرت کمی دارند اما زندگی عاشقانه ای را در کنار هم سپری می کنند.

برخی از مردان هالیوودی ترجیح می دهند که همسران آن ها و فرزندانشان از دنیایی هیاهوی شهرت به دور باشند به همین خاطر زندگی موفق و دور از شهرتی را برای آن ها در نظر می گیرند. این مردان با زنان مشهور ازدواج نکرده اند اما زندگی زناشویی خوبی دارند. در ادامه با برخی از مردان جداب هالیوودی که همسران شناخته نشده ای دارند در نیک صالحی آشنا شوید.

آشنایی با همسران مردان هالیوودی

مردان مشهور و جذاب هالیوودی قلب زنان زیادی را در سرتاسر دنیا به تسخیر خود درآورده اند. با این حال، بعضی از آن ها موفق شده اند عشق زندگی شان را پیدا کنند. گرچه بعضی از مردان هالیوودی با زنان مشهوری ازدواج کرده اند اما بسیاری از آن ها هم همسری دارند که چندان شناخته شده نیست. در ادامه با همسران کمتر شناخته شده ی مردان مشهور هالیوود آشنا خواهیم شد.

 

آدام درایور و جوان تاکر

مردان هالیوودی

آدام درایور

آشنایی آدام درایور با همسر آینده اش، جوان تاکر که خود بازیگر است، به دوران تحصیل آن ها برمی گردد. با این حال آن ها ۸ سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ازدواج کردند.

وودی هارلسون و لارا لویی

مردان هالیوودی

وودی هارلسون

ازدواج اول وودی هارلسون چندان موفق نبود. او و نانسی سیمون فقط یک سال با یکدیگر زندگی کردند و بعد از آن تصمیم به جدایی گرفتند. لارا لویی، همسر دوم هارلسون، دستیار او بود. این زوج حالا سه دختر دارند.

ویلم دفو و جیادا کولگرند

مردان هالیوودی

ویلم دفو

در سال ۲۰۰۴، ویلم دفو تصمیم گرفت برای اولین بار در زندگی اش ازدواج کند و جیادا کولگرند، بازیگر و کارگردان ایتالیایی همسر او شد. کولگرند ۲۰ سال کوچک تر از دفو است.

جیمی دورنان و آملیا وارنر

مردان هالیوودی

جیمی دورنان

جیمی دورنان، بازیگر پرطرفدار هالیوودی یک بار با کیرا نایتلی ازدواج کرد که البته این ازدواج به شکست خورد. همسر دوم دورنان، آملیا وارنر، بازیگر و خواننده ای بریتانیایی است.

مشهورترین همسران مردان هالیوودی

ادوارد نورتون و شانا رابرتسون

مردان هالیوودی

ادوارد نورتون

ادوارد نورتون و شانا رابرتسون که او هم بازیگر است، زوج بسیار مخفی کاری هستند. آن ها نه خبر ازدواج شان در سال ۲۰۱۲ را اعلام کردند و نه خبر به دنیا آمدن پسرشان که یک سال بعد رخ داد.

مارک رافلو و سانرایز کویگنی

مردان هالیوودی

مارک رافلو

مارک رافلو و سانرایز کویگنی که او هم بازیگر است، در سال ۲۰۰۰ با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج سه فرزند هم دارند.

مدس میکلسن و هان جیکوبسن

مردان هالیوودی

مدس میکلسن

رابطه ی عاشقانه ی مدس میکلسن، بازیگر مشهور دانمارکی و هان جیکوبسن، طراح رقص، در سال ۱۹۸۷ آغاز شد و ۱۳ سال بعد به ازدواج آن ها انجامید. این زوج یک دختر و یک پسر دارند.

جاش هارتنت و تمسین اگرتون

مردان هالیوودی

جاش هارتنت

اینطور که گفته می شود جاش هارتنت، بازیگر فیلم «پرل هاربر» (Pearl Harbor) در ابتدای شروع فعالیت حرفه ای اش با زنان زیادی در رابطه بود اما هرگز با هیچ کدام آن ها ازدواج نکرد. در سال ۲۰۱۲، هارتنت با تمسین اگرتون، بازیگر بریتانیایی آشنا شد و گرچه آن ها به طور رسمی با یکدیگر ازدواج نکرده اند اما سال ها است که با یکدیگر زندگی می کنند و دو فرزند هم دارند.

معرفی همسران مردان هالیوودی

اریک بانا و ربکا گلیسون

مردان هالیوودی

اریک بانا

ربکا گلیسون، همسر اریک بانا، بازیگر استرالیایی، خبرنگار است. این زوج از سال ۱۹۹۵ با یکدیگر هستند و ۲ فرزند هم دارند.

ماهرشالا علی و آماتوس سامی کریم

مردان هالیوودی

ماهرشالا علی

ماهرشالا علی از رابطه ی طولانی مدت خود با آماتوس سامی کریم که او هم بازیگر است، صحبتی نکرده بود. این زوج گرچه با یکدیگر زندگی می کردند اما در سال ۲۰۱۳ به طور رسمی باهم ازدواج کردند.

مارک والبرگ و ری دورهم

مردان هالیوودی

مارک والبرگ

همسر مارک والبرگ، یک فوتو مدل آمریکایی است. آن ها در سال ۲۰۰۹ به طور رسمی با یکدیگر ازدواج کردند.

اسکار آیزاک و الویرا لیند

مردان هالیوودی

اسکار آیزاک

اسکار آیزاک، بازیگر و موزیسین گواتمالایی، در سال ۲۰۱۷ با الویرا لیند، کارگردان دانمارکی ازدواج کرد. این زوج حالا منتظر فرزند دوم شان هستند.

پاتریک دمپسی و جیل فینک

مردان هالیوودی

پاتریک دمپسی

جیل فینک، همسر پاتریک دمپسی که بیشتر با نقشش در سریال پرطرفدار «آناتومی گری» (Grey’s Anatomy) شناخته می شود، یک میکاپ آرتیست حرفه ای است.

کریستین بیل و سیبی بلیزیک

مردان هالیوودی

کریستین بیل

کریستین بیل ،یکی از بااستعداد ترین بازیگران حال حاضر هالیوود، ۱۹ سال است که ازدواج کرده. همسر او، سیبی بلیزیک هم بازیگر است.

نیکولای کاستر-والدو و نوکالا کاستر-والدو

مردان هالیوودی

نیکولای کاستر

نیکولای کاستر-والدو، بازیگر دانمارکی، یک هنرپیشه ی گرینلندی به نام نوکالا کاستر-والدو را به عنوان همسر خود انتخاب کرده. نوکالا یک بار برنده ی مسابقه ی دختر شایسته ی گرینلند شده بود. این زوج ۲ فرزند هم دارند.

ادی ردمین و هانا بگشاو

مردان هالیوودی

ادی ردمین

اید ردمین، بازیگر پرطرفدار هالیوودی در سال ۲۰۱۴ ازدواج کرد. همسر او، هانا بگشاو، مدیر روابط عمومی است.

پل راد و جولی یاگر

مردان هالیوودی

پل راد

پل راد و جولی یاگر، تهیه کننده، ۱۶ سال است که با یکدیگر ازدواج کرده اند. آن ها ۲ فرزند دارند.

روزیاتو

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2019-11-30 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :