نقش های بد بازیگران مشهور و حرفه ای سینمای هالیوود!(۲)

نقش های بد بازیگران مشهور و حرفه ای سینمای هالیوود!(۲)چه خبر از کجا ؟

نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود , هر چند اسکارلت جوهانسون یکی از محبوب‌ترین بازیگران سینمای آمریکاست، اما نمی‌شود در همه موارد بازیگری او با قطعیت این حرف را بیان کرد.

نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود

نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود , بسته به این که بازیگران چگونه برنامه‌هایشان را انتخاب کنند و مدیر برنامه‌های آنها چه چیزهایی را به آنها پیشنهاد کند، می توان ترکیبی متنوع از فیلم‌ها را در کارنامه بازیگران مشاهده کرد.
داستانی که اما استون در فیلم «لالالند» تصویر می‌کند نیز یادآور همین روند است.

با این یک تست بازیگری بد تا مرحله‌ای در حد مسئله‌ای خصوصی باقی می‌ماند، یعنی عموم مردم هرگز نمی‌توانستند ببینند یک بازیگر مطرح چقدر راحت می‌توانست شانس خود را برای شهرت خراب کند. این مساله حداقل مسئله‌ای خصوصی بود تا این که یوتیوب اختراع شد.
با یک جستجو می‌توان به این موارد برخورد.

اما بدترین فیلم‌هایی که بهترین بازیگران در کارنامه شان دارند کدام‌ها هستند؟

بازی بد متیو فاکس در فیلم لارست

متیو فاکس در «لاست»

متیو فاکس در واقع بازیگر سریال «لاست» هم بود و در نقش جک عالی ظاهر شد.
او یک جک فوق‌العاده بود. او واقعا از آن ظرفیت برخوردار بود که سطحی از بی‌کلگی را به نمایش بگذارد که لازم بود تا قهرمان اصلی سریال «لاست» از آن برخوردار باشد. اما او اودیشنی هم برای ایفای نقش جذاب ساویر متقلب ارایه کرد که واقعا مفتضحانه است.
در واقع کمتر کسی می‌توانست نقش ساویر شبکه فاکس را دربیاورد.

ساویر فاکس از متیو فاکس در این اودیشن که بسیار کم گوتر از جاش هالووی بود، آدمی سرگردان پر از خشم و رگ های برجسته گردن ارایه می‌کند که به هیچ وجه نمی شد او را دوست داشت. در واقع، فاکس بعدها همه این بخشها را باید به عنوان یک قاتل سریالی از مجموعه آلکس کراس پخش می کرد، که البته کسی هم در آن صورت نگاه نمی‌کرد، چرا که زندگی کوتاه است و وقت خیلی بیشتر از این چیزها ارزش دارد!

«لاست» یا «گمشده» مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که زندگی بازماندگان سقوط هواپیمایی را که از سیدنی به لس‌آنجلس می‌رفت، به تصویر می‌کشد. آن‌ها در جزیره مرموز و گرمسیری در اقیانوس آرام جنوبی گیر افتاده‌اند. شیوه بیان داستان این سریال منحصربه‌فرد است. در طول هر قسمت، معمولاً بخش‌هایی از زندگی شخصیت‌های داستان در جزیره و بخش‌هایی از زندگی گذشتهٔ (یا گاهی آینده ی) آن‌ها را می‌بینیم.

«لاست» بیش از ۴۸۰ بار نامزد دریافت جایزه در زمینه‌ها و جشنواره‌های مختلف شده‌است
و ۱۰۶ جایزه را از آن خود کرد. در این مجموعه تلویزیونی متیو فاکس، اوانجلین لیلی، جاش هالووی، دامینیک مانهن و تری اوکوئین بازی کرده‌اند که نامزد دریافت جایزه‌های فراوانی در جشنواره‌های مختلف شده‌اند و برخی از آن هارا از آن خود کرده اند.

نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود

متیو فاکس بازیگر هالیوود

بازی بد جولیا رابرتز در فیلم هفت دقیقه در بهشت

جولیا رابرتز در «هفت دقیقه در بهشت»

فیلمی که جنیفر کانلی یکی از اولین نقش‌هایش را به دست آورد، یعنی فیلم «هفت دقیقه در بهشت» فیلم خوبی نیست. شاید دلیلش این باشد که جولیا رابرتز نقشی را که کانلی بازی کرد، بازی نکرد و دلیلش هم این بود که این نقش را درک نکرده بود. اودیشن او پر است از چرخشهای آرام و لحظه‌های سرشار از سرخوشی‌های آشکار و این آنقدر واضح است که اگرکسی در انتهای این تولید بخواهد به آن نگاه کند حیرت زده و خسته به جای می‌ماند؛ و فکر می‌کند آنها دارند خط های دیالوگ خود را از روی کارت‌های نشانه که کمی بیش از اندازه دور نگه داشته شده‌اند، می‌خوانند.
جولیا رابرتز این بخش را نگرفت چون خیلی بیش از آن خسته بود که بخواهد بگوید چقدر خسته است.

«هفت دقیقه در بهشت» ساخته لیندا ففرمن محصول ۱۹۸۵ فیلمی نوجوانانه با بازی جنیفر کانلی است.
جین برنشتاین نویسنده فیملنامه و بایرون تامس و مادیا کورمن دیگر بازیگران فیلم بودند.
داستان فیلم درباره ناتالی با بازی کانلی است که به همکلاسی‌اش جف اجازه می‌دهد تا وقتی با پدرش دعوایش شده و از خانه فرار کرده بیاید و در خانه آنها بی‌سروصدا زندگی کند.
نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود

نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود

جولیا رابرتز بازیگر هالیوود

بازی بد مریل استریپ در فیلم کینگ کونگ

مریل استریپ در «کینگ کونگ»

و سرانجام مریل استریپ! گرچه هیچ فیلمی از اودیشن او باقی نمانده، اما داستان این تست بازیگری را خود او نقل کرده است. در نیمه دهه ۱۹۷۰، استریپ برای بازی در نقش جسیکا لانگ در فیلم «کینگ گونگ» رفته بود.

اودیشن در دفتر تهیه کننده بی‌مزه فیلم یعنی دینو دی لورنتیس انجام شد.

استریپ وارد اتاق شد. دی لورنتیس فوری به ایتالیایی گفت:
«او که خیلی زشته»استریپ هم به ایتالیایی جواب داد تا او بفهمد که فهمیده او چه گفته است.
صرف نظر از این که اگر استریپ در این فیلم بازی می کرد چه می شد، نکته اخلاقی ماجرا این جاست که فقط یک آدم احمق واقعی سر به سر مریل استریپ می گذارد.
نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود

نقش های بد بازیگران مشهور هالیوود

مریل استریپ بازیگر هالیوود

بانی فیلم

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :