هنرمندان هالیوود که بصورت تصادفی معروف شدند!(۲)

هنرمندان هالیوود که بصورت تصادفی معروف شدند!(۲) چه خبر از کجا ؟

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود , در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهور و مدل هایی که در نتیجه یک تصادف وارد این عرصه شده اند آشنا می کنیم.

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود , آن هایی که در رویای بازیگری و ورود به دنیای پرتجمل هالیوود هستند تمام عمرشان را به مشق شهرت می گذرانند. آن ها در کلاس های بازیگری، کلاس های خوانندگی، کلاس های حرکات موزون، کلاس های سخنوری و دیگر کلاس های آموزشی شرکت می کنند.

در این میان برخی از بازیگران به صورت کاملاً اتفاقی وارد این عرصه شده و به شهرت می رسند.
برخی اوقات یک شخص فعال در حوزه سینما آن ها را در خیابان می بیند، در یک پیتزافروشی یا در فرودگاه. این بازیگران تنها در نتیجه خوش شانسی به شهرت می رسند و به عبارت دیگر تنها در زمان درست در مکانی درست قرار داشته اند. در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهور و مدل هایی که در نتیجه یک تصادف وارد این عرصه شده اند آشنا می کنیم.

۵- جنیفر لارنس

دختر زیبای هالیوود در سن ۱۴ سالگی وقتی که در میدانی در منهتن در حال راه رفتن بود کشف شد.
در این هنگام یک ایجنت بازیگری به او نزدیک شده و ادامه داستان نیز همانی است که در فیلم هایش دیده اید. به گفته لارنس او از این اتفاق شگفت زده شد وقتی فرد مذکور از وی خواست که با او عکس بگیرد.
سپس آژانس های بازیگری متعددی با او تماس گرفته و شهرت لارنس آغاز شد.

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

جنیفر لارنس

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

۴- ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن از حضور در کلاس رقص به جایزه اسکار دست یافت.
وی در محله ای زندگی می کرد که یک ایجنت مدلینگ در آن حوالی سکونت داشت.
یک روز ایجنت مذکور او را دیده و به پورتمن گفت که در صورت تمایل می تواند او را وارد دنیای مدلینگ کند. وی در مصاحبه ای با آسوشییتد پرس گفته که در آن زمان وی به بازیگری فکر می کرد اما در هر صورت قرارداد برای فعالیت در حوزه مدلینگ را امضا کرد.

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

ناتالی پورتمن

۳-کیت ماس

او درس بازیگری نخوانده و بازیگر نیز نیست اما به صورت اتفاقی به یک مدل مشهور تبدیل شده و داستان به شهرت رسیدن او نیز فوق العاده است. سارا دوکاس، موسس یکی کمپانی مدیریتی حوزه مدل های لباس، در سال ۱۹۸۸ در حالی که در فرودگاه جان اف کندی نیویورک بود با ماس آشنا شد.

دوکاس از یک سفر اتستعدادیابی بازگشته بود.
ماس در آن زمان یک نوجوان ۱۴ ساله دست و پا چلفتی بود که برای سه روز در ایالات متحده به سر برده و در فرودگاه منتظر بودند که نوبت پروازشان رسیده و به خانه بازگردند. بدین ترتیب کیت ماس خیلی ساده و در نتیجه آشنایی تصادفی با یک ایجنت به یکی از مشهورترین و پرکارترین مدل های دوران تبدیل شد.

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

کیت ماس

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

۲- پاملا اندرسون

پاملا اندرسون بازیگر و مدلی است که در هنگام یک بازی فوتبال مدرسه ای در کانادا کشف شده و در سریال «نگهبان ساحلی» (Baywatch) به شهرت رسید. در هنگام اجرای این مسابقه یک تصویربردار متوجه اندرسون و لباس خاص او در میان تماشاگران شد و با انداختن دوربین روی او، باعث شد که در روی نمایشگر ورزشگاه تصویری از وی ثبت شود که با عکس العمل تماشاگران مواجه شده و اندرسون نیز وارد میدان شد. بدین ترتیب اندرسون در نتیجه ی کنجکاوی یک تصویربردار ورزشی به شهرت رسیده و بزرگ ترین مدل دهه ۹۰ لقب گرفت.

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

پاملا اندرسون

۱- روزاریو داوسون

روزاریو داوسون، بازیگر فیلم «شهر گناه» (Sin City) زمانی که تنها ۱۵ سال داشت روی صندلی نشسته بود که پدرش متوجه شد یک نفر در خیابان آن ها در حال فیلم برداری است و با شوخی از او خواست که از طبقه بالا پایین آمده و به قول خودش با رفتن به خیابان «کشف» شود.
در کمال ناباوری، «کشف شدن» همان چیزی بود که رخ داد.

داوسون در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:
” من حدود یک هفته در حالی که آن ها در حال فیلم برداری بودند آن اطراف می پلکیدم.

همانجا بود که لری کلارک [کارگردان] کورنیه هارمونی و برخی دیگر از تیم تولید متوجه من شدند.
آن ها دنبال مکانی برای فیلم برداری در همان حوالی بودند
“. خیلی زود داوسون برای بازی در فیلم «بچه ها» (Kids) انتخاب شده و به شهرت رسید.

نحوه معروف شدن چهره های هالیوود

روزاریو داوسون

برترین ها

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :