هواوی

هنرمندان هالیوود که بصورت تصادفی معروف شدند!(۱)

هنرمندان هالیوود که بصورت تصادفی معروف شدند!(۱) چه خبر از کجا ؟

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود , در این میان برخی از بازیگران به صورت کاملاً اتفاقی وارد این عرصه شده و به شهرت می رسند. برخی اوقات یک شخص فعال در حوزه سینما آن ها را در خیابان می بیند، در یک پیتزافروشی یا در فرودگاه.

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود , آن هایی که در رویای بازیگری و ورود به دنیای پرتجمل هالیوود هستند تمام عمرشان را به مشق شهرت می گذرانند. آن ها در کلاس های بازیگری، کلاس های خوانندگی، کلاس های حرکات موزون، کلاس های سخنوری و دیگر کلاس های آموزشی شرکت می کنند.

در این میان برخی از بازیگران به صورت کاملاً اتفاقی وارد این عرصه شده و به شهرت می رسند.
برخی اوقات یک شخص فعال در حوزه سینما آن ها را در خیابان می بیند، در یک پیتزافروشی یا در فرودگاه. این بازیگران تنها در نتیجه خوش شانسی به شهرت می رسند و به عبارت دیگر تنها در زمان درست در مکانی درست قرار داشته اند. در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهور و مدل هایی که در نتیجه یک تصادف وارد این عرصه شده اند آشنا می کنیم.

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

۱۰- شارلیز ثرون

شارلیز ثرون ، بازیگر سرشناس اهل آفریقای جنوبی ، هنگامی که با یک صندوقدار در بانک در حال بحث کردن بود مورد توجه قرار گرفت. بر اساس گزارش شبکه فاکس این بازیگر قصد داشت یک چک بین المللی را برای مادرش نقد کند اما بین او و صندوقدار درگیری پیش آمد. درگیری لفظی بین ثرون و صندوقدار مورد توجه یک ایجنت هالیوودی که پشت سر او بود قرار گرفته و خیلی زود به او پیشنهاد فعالیت در دنیای مد و بلافاصله بازیگری داده شد.

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

شارلیز ثرون

۹- هریسون فورد

هریسون فورد معروف در ابتدا یک نجار ساده و بازیگری ناشناخته بود که با جورج لوکاس آشنا شد.
بر اساس ادعای شبکه فاکس نیوز، لوکاس قصد داشت که از بازیگران ناشناخته برای بازی در نقش های فرعی در فیلم «جنگ ستارگان» خود استفاده کند و یکی از مشاوران انتخاب بازیگران طوری برنامه ریزی کرد که هریسون فورد نیز برای تست بازیگری دادن به استودیو جورج لوکاس برود.

همچنین بخوانید :  جینا دیویس بازیگر هالیوود از همسر ایرانی خود جدا شد!

فورد نیز این موضوع را تایید کرده و در مصاحبه ای چنین گفته است:
” من برای تست بازیگری گرفتن از دیگر بازیگران برای بخش های اصلی به جورج لوکاس کمک کردم و هیچ انتظار یا دلیلی از این کار برای این که در نقش هان سولو به کار گرفته شوم نداشتم.
وقتی که بازی در این نقش به من پیشنهاد شد شگفت زده شدم”.

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

هریسون فورد

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

۸- لانا ترنر

این بازیگر سرشناس عصر طلایی هالیوود را باید نماد این موضوع دانست که دختران بد همیشه مشهور می شوند. بر اساس ادعای رسانه ها این بازیگر سرشناس هالیوودی هنگامی که نوجوان بود به جای حضور در کلاس تایپ کردن در دبیرستان به یک کافه در لس انجلس می رفت و همانجا بود که یکی از ناشران هالیوود ریپورتر متوجه او شده و در ادامه او را به بازیگران دیگر و یک ایجنت سینما معرفی کرد.

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

لانا ترنر

۷- چنینگ تیتوم

این بازیگر سرشناس در یک کافه کار می کرد که یک روز در خیابانی در میامی یک استعدادیاب متوجه او شده
و او که رویایش بازی در فیلم بود را به دنیای سینما هدایت کرد.

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

چنینگ تیتوم

۶- سارا میشل گلار

دختری که بعدها در سریال مشهور «بافی قاتل خون اشام» (Buffy The Vampire Slayer) بازی کرد در سن ۴ سالگی کشف شد. بر اساس ادعای رسانه ها وی در یک رستوران در حال خوردن غذا بود که نظر یک ایجنت سینمایی را به خود جلب کرد و از آن زمان رفته رفته وارد دنیای سینما و تلویزیون شد.

نحوه معروف شدن هنرمندان هالیوود

سارا میشل گلار

برترین ها

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-30 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :