زوج های سوپر استار جهان چگونه با یکدیگر آشنا شدند؟!(۱)

زوج های سوپر استار جهان چگونه با یکدیگر آشنا شدند؟!(۱) چه خبر از کجا ؟

نحوه آشنایی زوجهای مشهور , جرج کلونی ، امل را در سال ۲۰۱۳ در ایتالیا، زمانی که توسط یکی از دوستان مشترک شان به صرف شام به یک رستوران دعوت شدند، ملاقات کرد.

نحوه آشنایی زوجهای مشهور

نحوه آشنایی زوجهای مشهور , داستان آشنایی هر زوجی با یکدیگر فرق دارد. اگر شما هم دوست دارید بدانید که زوج های سوپر استار جهان چگونه با یکدیگر آشنا شدند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شاهزاده هری و مگان مارکل

شاهزاده هری قبل از سفرش به آفریقا، از طرف یکی از دوستان مشترک اش برای شام به یک رستوران دعوت شد و همان جا مگان مارکل را ملاقات کرد. در واقع این زوج توسط یکی از دوستان مشترک شان بهم معرفی شدند و خیلی زود به هم دل باختند. شاهزاده هری در این مورد می گوید: «من خیلی زود عاشق مگان شدم. این زن زیبا به سرعت به زندگی من قدم گذاشت و من هم خیلی زود جزیی از زندگی اش شدم.»

نحوه آشنایی زوجهای مشهور

شاهزاده هری و مگان مارکل

دیوید و ویکتوریا بکهام

دیوید بکهام از همان اولین باری که ویکتوریا را دید، یک دل نه صد دل عاشق اش شد و جالب است که این اتفاق زمانی رخ داد که این دو هنوز همدیگر را رو در رو ندیده بودند. در واقع دیوید بکهام پس از تماشای ویدیوی «Spice Girls» که ویکتوریا نیز یکی از خواننده هایش بود، انگشت اش را به سمت ویکتوریا گرفت و به دوستانش گفت که من می خواهم با این زن ازدواج کنم.
او اعتراف می کند که عشق در نگاه اول صحت دارد.

نحوه آشنایی زوجهای مشهور

دیوید و ویکتوریا بکهام

نحوه آشنایی زوجهای مشهور دنیا

جرج و امل کلونی

جرج کلونی ، امل را در سال ۲۰۱۳ در ایتالیا، زمانی که توسط یکی از دوستان مشترک شان به صرف شام به یک رستوران دعوت شدند، ملاقات کرد. جرج در این باره می گوید: «خیلی جالب بود، از زمانی که من او را دیدم، تنها یک روز گذشت تا من مطمئن شدم که می خواهم با این زن ازدواج کنم.»

نحوه آشنایی زوجهای مشهور

جرج و امل کلونی

پرایان رینولدز و بلیک لایولی

رایان رینولدز و بلیک لایولی یکدیگر را در سال ۲۰۱۱ در فیلم «Green Lantern» ملاقات کردند. آنها ابتدا با هم دو دوست معمولی بودند اما خیلی زود تغییر رویه دادند و رابطه ای رمانتیک را آغاز کردند. خوشبختانه این اتفاق زمانی افتاد که رایان به طور کامل از همسر اولش جدا شده بود و بلیک نیز در دوران مجردی خود به سر می برد. آنها یک سال پس از آشنایی، جشن ازدواج خود را در کارولینای جنوبی برپا کردند.

نحوه آشنایی زوجهای مشهور

پرایان رینولدز و بلیک لایولی

جی زی و بیانسه

این زوج قدرتمند دنیای موسیقی یکدیگر را در دهه ۹۰، زمانی که روی پروژه ای هنری کار می کردند، ملاقات کردند، اما رابطه عاشقانه آنها از آن زمان آغاز نشد. در واقع آنها در سال ۲۰۰۱، زمانی که تصویر مشترک شان روی جلد مجله « Vanity Fair» چاپ شد، به یکدیگر علاقمند شدند. آنها سعی کردند برای چندین سال رابطه شان را پنهان کنند اما در نهایت در سال ۲۰۰۸ مهر رسمیت به رابطه خود زدند.

نحوه آشنایی زوجهای مشهور

جی زی و بیانسه

نحوه آشنایی زوجهای مشهور با یکدیگر

جان لجند و کریسی تیگن

جان لجند و کریسی تیگن هنگام ضبط موزیک ویدیوی «Stereo» در سال ۲۰۰۷، یکدیگر را ملاقات کردند.
همان شب پس از فیلمبرداری، آنها مسیر هتل شان را با هم طی کردند و خیلی طول نکشید که جان لجند فهمید کریسی تیگن را برای همیشه می خواهد. جان گفت: «من به عشق در نگاه اول اعتقادی ندارم. من باید کم کم عاشق شوم. به همین دلیل چند وقتی طول کشید که من به این باور برسم که ما می توانیم تا ابد کنار یگدیگر بمانیم.»

نحوه آشنایی زوجهای مشهور

جان لجند و کریسی تیگن

برترین ها

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :