هواوی

بازیگران مشهور هندی که از نتانیاهو و همسرش استقبال نکردند!

بازیگران مشهور هندی که از نتانیاهو و همسرش استقبال نکردند! چه خبر از کجا ؟

نتانیاهو و همسرش در هند , این سفر به دنبال آن صورت گرفته که رژیم صهیونیستی سعی دارد تصویر تخریب شده خود را در سطح جهان بهبود بخشد اما پاسخ سه خان بزرگ بالیوود جواب قاطعی به وی داده است.

نتانیاهو و همسرش در هند

نتانیاهو و همسرش در هند , نتانیاهو که سفری به هند کرده در جشنی که برای وی و همسرش گرفته شده بود، شرکت کرد. در این برنامه شماری از بازیگران بالیوودی حاضر شدند اما شاهرخ خان ، سلمان خان و عامر خان سه خان مسلمان و مشهور بالیوود از دیدار با وی خودداری کردند. این حرکت برای اعتراض به فشار مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اسراییل صورت گرفته است.

عامرخان ، سلمان خان و شاهرخ خان

این سفر به دنبال آن صورت گرفته که رژیم صهیونیستی سعی دارد تصویر تخریب شده خود را در سطح جهان بهبود بخشد اما پاسخ سه خان بزرگ بالیوود جواب قاطعی به وی داده است. آنها رژیم صهیونیستی را در استفاده از بالیوود برای نمایش چهره انسانی از خود و پروپاگاندای فرهنگی به شکست کشاندند.

نتانیاهو در کنار همسرش

در حمایت از سه خان بالیوود گفته شده است:
در حالی که هالیوود سال‌های سعی کرد تا اسراییل را به عنوان کشوری آزاد ترسیم و ارایه کند اما اکنون بازیگران و رهبران بزرگ صنعت سینمای هند در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی کرده و اجازه سوءاستفاده از خود را به نتانیاهو نداده‌اند.

نتانیاهو و همسرش

این حرکت در سراسر جهان بازتاب وسیعی یافته و روزنامه‌های ترکیه از آن به عنوان همبستگی با مردم فلسطین یاد کرده‌اند. این بایکوت در شبکه‌های اجتماعی نیز با تحسین زیادی روبه رو شده است.

سلمان خان

مسلمانان کلکته نیز در اعتراض به سفر نتانیاهو به هند تظاهراتی برپا کردند.

عامرخان بازیگر سینمای بالیوود

شاهرخ خان

مهر

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :