بازیگران مشهور هندی که از نتانیاهو و همسرش استقبال نکردند!

بازیگران مشهور هندی که از نتانیاهو و همسرش استقبال نکردند! چه خبر از کجا ؟

نتانیاهو و همسرش در هند , این سفر به دنبال آن صورت گرفته که رژیم صهیونیستی سعی دارد تصویر تخریب شده خود را در سطح جهان بهبود بخشد اما پاسخ سه خان بزرگ بالیوود جواب قاطعی به وی داده است.

نتانیاهو و همسرش در هند

نتانیاهو و همسرش در هند , نتانیاهو که سفری به هند کرده در جشنی که برای وی و همسرش گرفته شده بود، شرکت کرد. در این برنامه شماری از بازیگران بالیوودی حاضر شدند اما شاهرخ خان ، سلمان خان و عامر خان سه خان مسلمان و مشهور بالیوود از دیدار با وی خودداری کردند. این حرکت برای اعتراض به فشار مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اسراییل صورت گرفته است.

نتانیاهو و همسرش در هند

عامرخان ، سلمان خان و شاهرخ خان

این سفر به دنبال آن صورت گرفته که رژیم صهیونیستی سعی دارد تصویر تخریب شده خود را در سطح جهان بهبود بخشد اما پاسخ سه خان بزرگ بالیوود جواب قاطعی به وی داده است. آنها رژیم صهیونیستی را در استفاده از بالیوود برای نمایش چهره انسانی از خود و پروپاگاندای فرهنگی به شکست کشاندند.

نتانیاهو و همسرش در هند

نتانیاهو در کنار همسرش

در حمایت از سه خان بالیوود گفته شده است:
در حالی که هالیوود سال‌های سعی کرد تا اسراییل را به عنوان کشوری آزاد ترسیم و ارایه کند اما اکنون بازیگران و رهبران بزرگ صنعت سینمای هند در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی کرده و اجازه سوءاستفاده از خود را به نتانیاهو نداده‌اند.

نتانیاهو و همسرش در هند

نتانیاهو و همسرش

این حرکت در سراسر جهان بازتاب وسیعی یافته و روزنامه‌های ترکیه از آن به عنوان همبستگی با مردم فلسطین یاد کرده‌اند. این بایکوت در شبکه‌های اجتماعی نیز با تحسین زیادی روبه رو شده است.

نتانیاهو و همسرش در هند

سلمان خان

مسلمانان کلکته نیز در اعتراض به سفر نتانیاهو به هند تظاهراتی برپا کردند.

نتانیاهو و همسرش در هند

عامرخان بازیگر سینمای بالیوود

نتانیاهو و همسرش در هند

شاهرخ خان

مهر

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :