هواوی

بازیگران زن هالیوود چه مهارت های ویژه ای دارند!(۲)

بازیگران زن هالیوود چه مهارت های ویژه ای دارند!(۲) چه خبر از کجا ؟

مهارتهای بازیگران زن , حتما هنرنمایی ناتالی پورتمن در فیلم «قوی سیاه» شما را نیز تحت تاثیر قرار دارد، اما آیا می دانید که او برای این نقش آفرینی چه تمرینات سختی را متحمل شد؟ او حتی می گوید: «من بعضی شب ها از فرط خستگی احساس می کردم که زندگی ام به پایان رسیده است.»

مهارتهای بازیگران زن

مهارتهای بازیگران زن , برای بازی در فیلم های هالیوود، تنها زیبا بودن کافی نیست، بلکه برخی نقش ها هستند که به مهارت های دیگری نیز نیاز دارند. ستاره هایی که در اینجا نام شان را آورده ایم برای بازی در فیلم های مورد علاقه شان، سخت ترین آموزش ها را دیده اند. بنابراین بار دیگر که به این فیلم ها نگاه می کنید، تلاش های ماه ها و سال های آنها را نیز از یاد نبرید.

۵٫ آنجلینا جولی

آنجلینا جولی نه تنها به دنبال نقش های اکشن و هیجان انگیز است، بلکه دوست دارد تا مهارت های خود را به چالش بیاندازد. برای بازی در فیلم اکشن «لارا کرافت مهاجم مقبره: گهواره حیات»، کارگردان فهرستی از مهارت هایی را که او باید آموزش می دید، از جمله تکنیک های جنگی یا سوارکاری، در اختیارش قرار داد. او نیز تمامی آنها را به بهترین شکل ممکن فرا گرفت. ۷ سال بعد، او نقش چالش برانگیز دیگری را در فیلم اکشن مهیج «سالت» پذیرفت. بازی در آن نیز نیاز به آموزش مهارت های جنگی داشت که هفته ای ۳ تا ۴ جلسه در ماه و هر کدام حدود ۲ ساعت برگزار می شد.

مهارتهای بازیگران زن

مهارت آنجلینا جولی بازیگر زن هالیوود

مهارت بازیگرهای زن هالیوود

۶٫ ناتالی پورتمن

حتما هنرنمایی ناتالی پورتمن در فیلم «قوی سیاه» شما را نیز تحت تاثیر قرار دارد، اما آیا می دانید که او برای این نقش آفرینی چه تمرینات سختی را متحمل شد؟ او حتی می گوید: «من بعضی شب ها از فرط خستگی احساس می کردم که زندگی ام به پایان رسیده است.»

او برای بازی در نقش یک بالرین، ۱ سال تمام و هر روز به مدت ۵ ساعت مهارت های لازم را آموخت.
علاوه بر آن، او مجبور بود که رژیم غذایی خاصی را برای کاهش وزن اش، دنبال کند.
خوشبختانه او در این مراحل سخت تنها نبود و دوست و همکارش، میلا کونیس، نیز او را همراهی میکرد.

مهارتهای بازیگران زن

مهارت ناتالی پورتمن

۷٫ ان هتوی

ان هتوی برای بازی در فیلم «بینوایان» ۱۱ کیلوگرم وزن کم کرد تا توانست نقش یک زن فقیر و گرسنه را به خوبی بازی کند. در واقع او با این تغییرات ناآشنا نیست. به همین دلیل بازی در فیلم «زن گربه‌ای» را با تمام سختی هایش پذیرفت.

او در مصاحبه هایش از سختی هایی که مربی اش به او می داد، می گوید:
«او تمام حرکات من را زیر نظر داشت، طوری که مجبور بودم مدل راه رفتن و ایستادن خودم را نیز تغییر دهم. در واقع او به من جنگیدن را آموخت. شاید این ورزش از دور جذاب به نظر رسد اما وقتی خودت وارد میدان می شوی، ناگهان چشم باز می کنی و می بینی که طرف مقابل ات را زخمی کرده ای و این واقعا وحشتناک است.» او به جز تمرینات سخت، باید رژیم غذایی خاصی را نیز دنبال می کرد.
او مجبور بود که هر ۲ ساعت یک بار گوشت یا پروتئین بخورد تا اندامی ماهیچه ای بسازد.

مهارتهای بازیگران زن

مهارت ان هتوی بازیگر زن هالیوود

مهارت بازیگرهای زن سینمای هالیوود

۸٫ گل گدوت

قبل از آن که گل گدوت در «بتمن در برابر سوپرمن:
طلوع عدالت» ایفای نقش کند، تمرینات سختی را در باشگاه های ورزشی پشت سر گذاشت.
او به مدت ۹ ماه برای این نقش تمرین کرد. او با تغییر وزن خود توانست اندامی ماهیچه ای بسازد که برای بازی در آن نقش لازم بود.

گل گدوت در این باره می گوید:
«پس از تمرینات سخت، که نتیجه آن اندامی متناسب و ماهیچه ای بود،
من حس بهتری نسبت به خودم پیدا کردم.

در واقع نه تنها طرز فکرم بلکه شیوه راه رفتن و نشستن ام هم تغییر کرد. وقتی به عکس های ۵ سال پیشم نگاه می کنم، از اندامی که داشتم متعجب می شوم.» او برای بازی در این فیلم مهارت هایی چون سوارکاری و شمشیر بازی را نیز آموخت.
مهارتهای بازیگران زن

مهارتهای بازیگران زن

مهارت گل گدوت

برترین‌ها

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :