مایکل مور کارگردان آمریکایی با تهیه کننده متجاوز هالیوود به مشکل خورد!

مایکل مور کارگردان آمریکایی با تهیه کننده متجاوز هالیوود به مشکل خورد!چه خبر از کجا ؟

مایکل مور کارگردان آمریکایی , ظاهراً این دو برادر می‌خواهند دو میلیون دلارشان را دوباره به دست بیاورند اما مور هم نمی‌خواهد پولی را به آن‌ها بازگرداند و به کسانی روی خوش نشان بدهد که به عنوان آزارگر مورد اتهام قرار گرفته‌اند.

مایکل مور کارگردان آمریکایی

مایکل مور کارگردان آمریکایی در ادامه مستند موفق و پرفروش«فارنهایت ۱۱/۹»، مستند جدیدی با عنوان«فارنهایت ۹/۱۱» پیرامون دونالد ترامپ ساخته،
اما این کارگردان با کمپانی واینستین ها به مشکل خورده است.

مایکل مور کارگردان آمریکایی

مایکل مور کارگردان آمریکایی

ایندی وایر نوشت: اما حالا به خاطر مشارکت برادران واینستین در تولید این دنباله و با توجه به فروش کمپانی هاروی و باب و اتهام‌های سوءاستفاده و آزار جنسی که متوجه آن‌ها شده است، آینده‌ جدیدترین مستند مور در خطر قرار گرفته‌است.
به گزارش «ددلاین» واینستین‌ها که تا این‌جای کار ۲ میلیون از شش میلیون دلاری را که تعهد کرده بودند،
صرف این پروژه کرده‌اند، مور را از مشارکت و همکاری با سایر پخش‌کنندگان منع کرده‌اند.

مایکل مور کارگردان آمریکایی

هاروی واینستین

مایکل مور کارگردان آمریکایی هالیوود

ظاهراً این دو برادر می‌خواهند دو میلیون دلارشان را دوباره به دست بیاورند اما مور هم نمی‌خواهد پولی را به آن‌ها بازگرداند و به کسانی روی خوش نشان بدهد که به عنوان آزارگر مورد اتهام قرار گرفته‌اند. در این شرایط مور می‌گوید که اگر کار به مراجع قضایی بکشد درخواست باطل کردن قرارداد را می‌دهد و هاروی واینستین را به خاطر عقد قرارداد در زمان آگاهی کامل از سوءرفتارهایش و این‌که ممکن است همه چیز علنی شود، متهم به شیادی خواهد کرد.

این می‌تواند دومین شکایت مور از برادران واینستین باشد که بار اول در سال ۲۰۱۱ به خاطر سودهای پرداخت‌نشده‌ «فارنهایت ۱۱/۹» بود. دنباله‌ این مستندمور به پیروزی ترامپ در انتخابات و هرج‌ومرجی می‌پردازد که در اولین سال حضور او در مسند قدرت روی داد.

سینماپرس

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :