ستاره هایی که به هیچ عنوان روی فرش قرمز لبخند نمی زنند!(۱)

ستاره هایی که به هیچ عنوان روی فرش قرمز لبخند نمی زنند!(۱) چه خبر از کجا ؟

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز , اگر من واقعا شبیه عکس هایم افسرده بودم، هیچگاه فرزندان شادی نداشتم و حتی هیچوقت ازدواج هم نمی کردم، در صورتی که من و خانواده ام در کنار هم احساس خوشبختی می کنیم.

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز , اگر چه برخی از ستاره ها با لبخند هالیوودی خود هواداران بسیاری را جذب کرده اند و بر محبوبیت شان افزوده اند اما برخی دیگر از ستاره ها هستند که به هیچ عنوان در عکس ها یا روی فرش قرمز، لبخند نمی زنند. در واقع آنها چهره بی روح و غمگین خود را به چهره ای شاداب و مهربان به همراه لبخند، ترجیح می دهند. در ادامه ستاره هایی را که هیچگاه روی فرش قرمز و در مقابل دوربین پاپاراتزی های نمی خندند، به شما معرفی می کنیم.

مری کیت اولسن

مری کیت اولسن بازیگر، طراح مد، تهیه کننده و نویسنده آمریکایی است. ما هیچگاه او را با لبخند روی فرش قرمز ندیده ایم، که البته خود دلیلی برای این کارش دارد. او می گوید: «من دوست ندارم کسی از من عکس بگیرد. تنها زمانی که با این عمل مشکلی ندارم، فرش قرمز است. بنابراین هر وقت که با پاپاراتزی ها رو در رو می شوم، صورتم را می پوشانم تا مخالفتم را به آنها نشان دهم. لبخند نزدن من در عکس ها نیز به این علت است.» اگر چه ما فهمیدیم که او به عکس گرفتن علاقه ای ندارد، اما باز هم در تعجب ایم که چرا روی فرش قرمز لبخند نمی زند.

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

مری کیت اولسن

اشلی اولسن

اشلی اولسن بازیگر، طراح مد، تهیه کننده و نویسنده آمریکایی است.
او هم مانند خواهرش، مری کیت اولسن، هیچگاه در مکان های عمومی لبخند نمی زند. زمانی که به چهره او نگاه می کنیم، تمام غم و غصه های جهان را به یاد می آوریم.
در واقع تنها چیزی که از چهره بدون لبخند او در ذهن ما نقش می بندد، شاد نبودن است.
شاید او هم مانند خواهرش دلایل مخصوص به خود را دارد.

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

اشلی اولسن

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

لئوناردو دی کاپریو

اینطور نیست که لئوناردو دی کاپریو اصلا روی فرش قرمز لبخند نزند اما این حالت به ندرت اتفاق می افتد. در واقع اکثر اوقات، به خصوص در مراسم مهمی چون اسکار، چهره این ستاره خشک و بی روح است. البته می دانید که او از بچگی در این حرفه فعالیت دارد، شاید هم به همین دلیل است که این تجملات برای او عادی شده است.

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

لئوناردو دی کاپریو

ویکتوریا بکهام

آیا آخرین باری که ویکتوریا بکهام را در حال خندیدن دیده اید، به یاد دارید؟
نه تنها شما بلکه هیچکسی خنده او را ندیده است به طوری که همه فکر می کنند او مبتلا به افسردگی است. اما این ستاره های دنیای موسیقی و مد و فشن خود اعتراف می کند که نخندیدن او دلیل بر افسردگی اش نمی باشد، حتی اگر اینگونه به نظر می رسد:

«علارغم این که من هیچوقت نمی خندم، آدم شادی هستم.
اگر من واقعا شبیه عکس هایم افسرده بودم، هیچگاه فرزندان شادی نداشتم و حتی هیچوقت ازدواج هم نمی کردم، در صورتی که من و خانواده ام در کنار هم احساس خوشبختی می کنیم.»

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

ویکتوریا بکهام

لبخند نزدن ستاره ها روی فرش قرمز

شان پن

شان پن بازیگر و کارگردان آمریکایی است که دو بار برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شده است، اما امکان ندارد که او را در حال خندیدن در عکس هایش ببینید. در واقع او بیشتر شبیه کسی ست که قصد جنگ دارد. البته شاید بتوان این را به پای شخصیت جدی اش گذاشت. دلیلش هر چه هست، ما از دیدن چهره شاد او راضی تریم.

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

شان پن

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی هم جزو ستاره های دیگری است که ترجیح می دهد بدون لبخند در عکس هایش ظاهر شود. اگر چه او گاهی در عکس هایش لبخند می زند اما به احتمال زیاد زمانی است که در مورد فرزندانش صحبت می می کند. آنجلینا جولی آنقدر عاشق فرزندانش است که وقتی از آنها حرف می زند، ناخودآگاه لبخند بر لبانش نقش می بندد. اما در کل، زمانی که او پاپاراتزی ها را در اطرافش می بیند، چهره ای جدی به خود می گیرد.

لبخند ستاره ها روی فرش قرمز

آنجلینا جولی

برترین ها

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-05 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :