ستاره هایی که به هیچ عنوان روی فرش قرمز لبخند نمی زنند!(۲)

ستاره هایی که به هیچ عنوان روی فرش قرمز لبخند نمی زنند!(۲) چه خبر از کجا ؟

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز , شخصیت جانی دپ در سالهای اخیر از این رو به آن رو شده است که بیشتر به خاطر اتفاقات ناگواری ست که در زندگی اش رخ داده.

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز , اگر چه برخی از ستاره ها با لبخند هالیوودی خود هواداران بسیاری را جذب کرده اند و بر محبوبیت شان افزوده اند اما برخی دیگر از ستاره ها هستند که به هیچ عنوان در عکس ها یا روی فرش قرمز، لبخند نمی زنند. در واقع آنها چهره بی روح و غمگین خود را به چهره ای شاداب و مهربان به همراه لبخند، ترجیح می دهند. در ادامه ستاره هایی را که هیچگاه روی فرش قرمز و در مقابل دوربین پاپاراتزی های نمی خندند، به شما معرفی می کنیم.

جانی دپ

شخصیت جانی دپ در سالهای اخیر از این رو به آن رو شده است که بیشتر به خاطر اتفاقات ناگواری ست که در زندگی اش رخ داده. مطمئنا اگر مشکلات قانونی و شرایط مالی این ستاره «دزدان دریایی کارائیب» بهبود یابد، ما نیز لبخند را بر لبان او خواهیم دید.

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

جانی دپ

کیرا نایتلی

اگر به عکس های کرا نایتلی روی فرش قرمز دقت کرده باشید، می بینید که حالت چهره او همیشه یک جور ثابت، آنهم بدون لبخند، بوده است. در واقع او حالت بی روح چهره اش را به نشان دادن دندان هایش ترجیح می دهد. از آنجا که او به ندرت در مراسم مختلف شرکت می کند، برای دیدن لبخند او باید به سراغ فیلم هایش برویم.

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

کیرا نایتلی

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

دنیل کریگ

دنیل کریگ بازیگر و هنرپیشه سینمای هالیوود است که فکر می کند با اخم کردن در عکس هایش جذاب تر از همیشه به نظر می رسد. تنها به این علت که او در نقش «جیمز باند» شخصیتی جدی داشته، دلیل بر این نمی شود که او همیشه حالت چهره اش را تغییر دهد و از لبخند زدن فراری باشد.

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

دنیل کریگ

کریستن استوارت

کریستن استوارت به ندرت در مکان های عمومی می خندد اما او می خواهد به مردم بفهماند که نخندیدن او دلیل بر افسردگی یا ناراحتی اش نیست. در واقع او قادر به این کار است اما چهره بدون لبخند خود را ترجیح می دهد.

او حتی یک بار در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ گفت:
«من بلدم بخندم اما دوست ندارم گاهی این کار را انجام دهم.»

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

کریستن استوارت

ادوارد نورتون

ادوارد نورتون بازیگر، فیلم ‌نامه ‌نویس و کارگردان آمریکایی است.
او گاهی در عکس هایش لبخند به لب دارد اما اکثر اوقات، او هم مانند بسیاری از ستاره های دیگر ترجیح اش چهره ای بدون لبخند است. از آنجا که ادوارد آدم درون گرایی است، شاید دوست ندارد که خیلی در مکان های عمومی توی چشم و مورد توجه باشد.

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

ادوارد نورتون

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان جزو ستاره هایی است که هیچگاه در عکس هایش نمی خندد.
البته او برای این کار دلیلی قانع کننده دارد که آن هم پوست صورت اش است.

این ستاره واقع نما در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۴، در جواب این که چرا همیشه در عکس هایش چهره ای جدی دارد، گفت: «من دوست ندارم که با خندیدن، صورتم چین و چروک بیافتد.» او حتی یک بار، عکسی از خود و یکی از دوستانش را در حال خندیدن در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و زیر آن نوشت:
«ببینید، من دارم می خندم. اما این کار را به ندرت انجام می دهم تا صورتم چین و چروک نیافتد.»

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

کیم کارداشیان

کانیه وست

خب ما دلیل نخندیدن کیم کارداشیان را در عکس هایش فهمیدیم اما چرا همسر او، کانیه وست، هم لبخندی بر لب ندارد؟ در واقع زمانی که دوربین روی صورت او زوم میشود، او حالتی بی روح و غمگین به چهره اش می دهد.

اما چرا؟!
شاید دلیلش تنفری است که از پاپاراتزی ها دارد، شاید هم او به حرف همسرش در مورد چین و چروک های صورت، گوش کرده است.

لبخند افراد مشهور روی فرش قرمز

کانیه وست

برترین ها

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :