لباس خاص شیرشاه بر تن بیانسه خواننده زن آمریکایی +تصاویر

لباس خاص شیرشاه بر تن بیانسه خواننده زن آمریکایی +تصاویر چه خبر از کجا ؟

بیانسه خواننده مشهور آمریکایی از لباس خاص خود به بهانه آغاز اکران فیلم شیرشاه در یک جشن رونمایی کرده است و عکس های از این لباس بی نظیر را در صحفه شخصی اش منتشر کرده بود

بیانسه خواننده زن آمریکایی در جشن هنرهای پوشیدنی با لباس خاص خود همه را حیرت زده کرده است. وی به این خاطر این لباس زیبا را بر تن کرده بود ظاهرا قرار است در این جشن فیلم شیرشاه وی به سینماها بیاید و به همین خاطر وی سوژه رسانه ها شده است. بیانسه عکس های از لباس خاص خود که برای این مراسم تدارک دیده بود را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه تصاویری از بیانسه خواننده آمریکایی را در نیک صالحی مشاهده کنید

لباس بیانسه خواننده زن آمریکایی

جشن “هنرهای پوشیدنی” روز شنبه در شهر سانتا مانیکا در کالیفرنیا برگزار شد. سوژه امسال این جشن که شرکت دیزنی از برپا کنندگان آن بود فیلم “شیرشاه” انتخاب شده بود که نسخه جدید آن حدود یک ماه دیگر به سینماها می‌ آید.

بیانسه خواننده زن آمریکایی

لباس های بیانسه

بیانسه که از میهمانان این جشن بود از فرصت استفاده کرد و در نقش “نالا” لباس پوشید. “نالا” شخصیتی در این داستان است که در نسخه جدید صداگذاری آن را خود بیانسه انجام داده است.

بیانسه خواننده زن آمریکایی

لباس جنجالی بیانسه خواننده آمریکایی

این مراسم هر سال برای آموزش هنرهای زیبا پول جمع آوری می‌ کند. امسال میزبان مراسم مادر بیانسه، “تینا نولز” بود و بیش از ۲ میلیون دلار پول در این رویداد سالانه جمع‌ آوری شد.

بیانسه خواننده زن آمریکایی

لباس شیرشاه بیانسه

بیانسه مشهورترین و محبوب ترین خواننده آمریکایی منتخبی از عکس‌ های لباس خود را با ۱۲۸ میلیون
هواداراش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

بیانسه خواننده زن آمریکایی

لباس بیانسه خواننده محبوب آمریکایی

بازی بیانسه خواننده زن آمریکایی در فیلم شیرشاه

گفتنی است فیلم “شیرشاه” یکی از چند اثر قدیمی “والت دیزنی” است که در کنار “سیندرلا”، “اژدهای پیت”، “دیو و دلبر” و “کتاب جنگل” قرار است با بازسازی شدن در قالب رئال انیمیشن جان دوباره‌ ای بگیرد. و لازم به ذکر است بیانسه الهه موسیقی پاپ در این فیلم هنرنمایی کرده است.

بیانسه خواننده زن آمریکایی

عکس های از لباس شیرشاه بیانسه

ایران آرت

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :