نگرانی دو خانم بازیگر نیکول کیدمن و ایمی آدامز بابت فرزندان‌ شان +تصاویر

نگرانی دو خانم بازیگر نیکول کیدمن و ایمی آدامز بابت فرزندان‌ شان +تصاویر چه خبر از کجا ؟

دو ستاره مطرح سینمای جهان می ترسند از اینکه فرزندانشان فیلم های آن ها را تماشا کنند. نیکول کیدمن و ایمی آدامز اعلام کرده اند اجازه نمی دهند فرزندانشان فیلم های درام آن ها را ببینید

دو خانم بازیگر نیکول کیدمن و ایمی آدامز اعلام کرده اند نمی توانند برای فرزندان خود فیلم های که بازی کرده اند را نمایش دهند و راجن فیلم ها به آن ها توضیح دهند. گفته شده است که نیکول کیدمن تماشای فیلم هایش را برای فرزندانش ممنوع کرده است. حال این دو از نگرانی ها خود درباره فیلم هایشان و فرزندانشان چیزهای را مطرح کرده اند. در ادامه تصاویری از نیکول کیدمن و ایمی آدامز را در نیک صالحی مشاهده کنید

نگرانی دو خانم بازیگر بابت فرزندان‌ شان

نیکول کیدمن و ایمی آدامز می‌ ترسند درباره نقش‌ هایی که ایفا می‌ کنند برای فرزندان‌ شان توضیح بدهند. این دو بازیگر مشهور می‌ گویند از روزی می‌ترسند که باید دلیل انتخاب نقش‌ های‌ شان را به فرزندان خود بیان کنند.

نیکول کیدمن و ایمی آدامز

نیکول کیدمن و ایمی آدامز هر دو برای نقش‌ های دراماتیکی شهرت دارند که انتخاب می‌ کنند. هر دوی آنها نامزد جایزه گلدن گلوب بازیگری شده اند. نیکول کیدمن برای “ویرانگر”، ایمی آدامز برای بازی در مجموعه “اجسام تیز” و “معاون”. آنها قبول دارند که بسیار سخت است جنبه های کار و کارنامه خود را برای بچه های خود توضیح بدهند.

بازیگر های سرشناس هالیوود

ماجرای ترس دو خانم بازیگر از فرزندانشان

ایمی آدامز می‌گوید:” دخترم می پرسد می‌شه لطفا فیلمی بازی کنی که منم بتونم تماشا کنم؟ می‌تونم اجسام تیز رو ببینم؟” به او گفتم وای نه خدای من!

همچنین بخوانید :  کندال جنر ستاره هالیوودی پردرآمدترین مدل جهان در سال 2018 +تصاویر

در مجموعه “اجسام تیز” ایمی آدامز نقش زنی جوان روزنامه‌نگار و الکلی به نام  کامیل پریکر را ایفا می‌کند که به شهر زادگاه خود برای نوشتن گزارشی درباره یک پرونده قتل بر می‌ گردد.

ایمی آدامز

فیلم های نیکول کیدمن

آدامز می‌گوید می دانم هر چه دخترم بزرگتر شود کنجکاوی بیشتری نسبت به شغل من خواهد داشت.

نیکول کیدمن نیز همین دغدغه ها را دارد اما نسبت به “آکوامن” و توصیف نقشی که در این فیلم
پر فروش دارد، نگران نیست.

کیدمن در این فیلم نقش ملکه آتلانتا را بازی می‌ کند.

ایمی آدامز

دنیای تصویر آنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi