بلا حدید سوپر مدل آمریکایی محجبه شد +تصاویر

بلا حدید سوپر مدل آمریکایی محجبه شد +تصاویر چه خبر از کجا ؟

بلا حدید خواهر مدل معروف جی جی به تازگی تصویری از خود با حجاب اسلامی منتشر کرده است و این تصاویر در مجله هارپر منتشر شده

بلا حدید مدل مشهور مسلمان که از یک پدر تاجر فلسطینی و یک مادر هلندی متولد شده است در جدید ترین تصاویر اینستاگرامش عکس از لباس های محجبه خود به نمایش گذاشته است. یک نکته که در باره این عکس های وی نظرها را جلب کرده است چهره عبوس وی در این عکس ها می باشد. جزئیات و تصاویر این مدل زیبا را در نیک صالحی بخوانید.

بلا حدید محجبه شد

بلا حدید سوپر مدل آمریکایی که همراه با خواهرش جی‌جی از مشهورترین مانکن‌های جهان هستند، ماه گذشته در هفته‌های مد نیویورک، لندن، میلان و پاریس حضور داشته و محصولات بیش از ۲۰ برند مختلف را تبلیغ کردند و در ماه جاری نیز عکس‌هایشان روی جلد مجلات معتبر دنیای مد به چاپ رسیده است.

شماره ویژه اکتبر مجله هارپر بازار عربی با عکس‌هایی از بلا حدید به انتشار رسیده که این مدل آمریکایی در بعضی عکس‌ها با حجاب کامل دیده می‌ شود. حدید از تبار فلسطینی و هلندی است. مادر او یک هلندی‌ تبار و پدرش محمد حدید یک ثروتمند اهل فلسطین است.

بلا حدید

عکس های محجبه مدل آمریکایی

بلا حدید

چهره متفاوت بلا دختر مدل

بلا متولد ۹ اکتبر است و دو روز پیش ۲۲ ساله شد. پدر بلا یکی از عکس‌های محجبه دخترش که برای مجله بازار گرفته شده را به اشتراک گذاشت و نوشت: “تولدت مبارک عزیزم. یک فرشته از ناصره… شاهزاده خانم عربی من دوستت دارم.”

بلا حدید

عکس های مدل آمریکایی

عکس های محجبه بلا حدید

لباس‌هایی که بلا حدید پوشیده را مارین سره طراحی کرده و جواهراتش هم متعلق به برند بولگاری است. عکس‌ها نیز توسط ماریانو ویوانکو گرفته شده است.

بلا حدید

بلا خواهر جی جی حدید

چهره بلا در این عکس‌ها نیز همچنان بی‌روح و عبوس به نظر می‌رسد. این نقدی است که بارها متوجه
او شده و حتی بعضی از منتقدین می‌گویند اگر این سوپر مدل یک چهره خشک و بی روح از خودش
به نمایش نمی‌گذاشت، اکنون به اندازه خواهرش جی‌جی موفق و مشهور بود.
با این حال بلا می‌گوید عادتی به لبخندهای مصنوعی ندارد و چهره بی‌روح هم جزئی از شخصیتش است.

بلا حدید

تصویری از بلا حدید

ایران آرت

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-10-13 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :