عکس های سینم کوبال و همسرش کنعان ایمیرزالی اوغلو بازیگر مشهور ترک

عکس های سینم کوبال و همسرش کنعان ایمیرزالی اوغلو بازیگر مشهور ترک چه خبر از کجا ؟

سینم کوبال بازیگر زیبای ترک که این روزها در نقش سودا در سریال دلدادگی بازی می کند همسر کنان ایمیرزالی اوغلو بازیگر و مدل معروف ترکیه ای می باشد

سینم کوبال بازیگر جذاب و زیبای ترک همسر یکی از چهره های معروف ترکیه یعنی کنعان ایمیرزالی اوغلو بازیگر سریال کارادایی می باشد. وی به واسطه سریال جدیدش این روزها مورد توجه قرار گفته است. این دو بازیگر و مدل در سال ۲۰۱۶ با هم ازدواج کردند. لازم به ذکر است که سینم با فوتبالیست مشهور ترکیه ای به نام آردا توران به مدت سه سال نامزد بوده است و بعد جدا و با کنعان ازدواج کرده است. در ادامه عکس های این هنرپیشه مشهور ترک را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های سینم کوبال و همسرش

سینم کوبال در ۱۴ اوت سال ۱۹۸۷ در شهر سنی مذهب همشین استان ریزه ترکیه بدنیا آمده است، پدرش کوبال مهندس عمران و مادرش خانه دار می باشد و تنها یک برادر کوچکتر از خود بنام کرم دارد. سینم در سن چهار سالگی آموزش رقص باله را در مدرسه باله آغاز کرد و هشت سال باله را ادامه داد. کوبال یک دانش‌آموز موفقی بود.

سودا در سریال دلدادگی

عکس های سینم بازیگر سریال دلدادگی

حضور در سریال دلدادگی

همچنین بخوانید :  بیوگرافی بوراک دنیز بازیگر مشهور ترک و نامزدش بوشرا دولی +تصاویر

کوبال در سریال دلدادگی در نقش سودا دختر کوچک خانواده ایفای نقش می کند. وی در سال ۲۰۰۱ وقتی ۱۴ ساله بود در سریال ددی در نقش دیلار بازی کرد سپس در سال ۲۰۰۳ سریال پربیننده خرم سلطان در نقش عایشه به شدت دیده شد. در سال ۲۰۰۳ اولین تجربه خود را در سینما با فیلم مدرسه بدست آورد.

عکس های سینم بازیگر جذاب ترک

سینم بازیگر و مدل ترک

عکس های سودا در سریال دلدادگی

همسر سینم کوبال و ازدواج او

سینم با آردا توران بازیکن فوتبال اهل کشور ترکیه که برای باشگاه بارسلونا و تیم ملی ترکیه به عنوان سمت چپ مهاجم بازی می کرد، وارد رابطه دوستی شد. کوبال و توران در ژانویه سال ۲۰۱۰ نامزد کردند و در نهایت در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند.

سینم در تاریخ ۱۴ مه سال ۲۰۱۶ با هنرپیشه ترک معروف کنعان ایمیرزالی اوغلو ازدواج کرد.

عکس های عروسی سینم و کنعان

سینم کوبال و همسرش کنعان ایمیرزالی اوغلو

گردآوری گروه چه خبر از کجا نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-03-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو