عکس های سلما ارگچ بازیگر مدل و پزشک سرشناس ترکیه ای

عکس های سلما ارگچ بازیگر مدل و پزشک سرشناس ترکیه ای چه خبر از کجا ؟

سلما ارگچ بازیگر مشهور ترکیه که وی را با سریال حریم سلطان و نقشه خدیجه خواهر سلطان سلیمان می شناسیم در حرفه های دیگر نیز به جزء بازیگری فعالیت دارد

سلما ارگچ بازیگر جوان سریال حریم سلطان در کشور المان به دنیا آمده و یکی از کسانی است که در حرفه های مختلف مشغول به کار است وی مدل فیلولوژیست و دکتر سرشناسی می باشد. این بازیگر ترک تبار از ازدواجش با جان اوز صاحب فرزند شده است. در ادامه بیوگرافی کوتاهی درباره این بازیگر زن ترکیه ای را در نیک صالحی مشاهده کنید

بیوگرافی سلما ارگچ بازیگر ترک

سلما ارگچ بازیگر زن ترک متولد ۱ نوامبر سال ۱۹۷۸ در شهر هام کشور المان است و یکی از ترک تبارهای ساکن کشور آلمان است. او مدت ۳ سال در دانشگاه وستفالی ویلهلم، مونستر در رشته پزشکی تحصیل کرد و سپس در دانشگاه فرن یونی هاگن در رشته های فلسفه و روانشناسی تحصیل کرد. سلما به زبان های آلمانی، ترکی، انگلیسی، فرانسوی و تا حدودی به ایتالیایی تسلط دارد.

کودکی سلما

سلما در کنار خانواده اش

گفتنی است سلما به جز بازیگری در حرفه مدلینگ، طراحی، فیلولوژیست، روانشناسی و پزشکی هم فعال است. سلما در سال ۲۰۰۰ مدلینگ را هم شروع کرد و توانست در حرفه مدلینگ هم موفق باشد. در سال ۲۰۱۵ با جان اوز ازدواج کرد این ازدواج در محله کودکی سلما در آلمان برگزار شده است. وی هم اکنون یک فرزند از ازدواجش با همسرش دارد .

عکس های بازیگر حریم سلطان

سلما و فرزندش

بازی سلما ارگچ در سریال حریم سلطان

در ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس به دلیل بازی در نقش خدیجه سلطان در سریال حریم سلطان بسیار به شهرت رسید. او در سریال دلدادگی هم در نقش سعادت دختر وسط خانواده ایفای نقش کرد.

سلما ارگچ بازیگر مشهور ترک

داستان سریال دلدادگی با بازی سلما

زمانی که پدر و مادر منزلشان را ترک می کنند و دخترانشان را تنها می گذراند، این سه خواهر
به نام های ثروت، سعادت و سودا با پدرشان می مانند و سعادت که می خواهد عروسی کند
در شرف آماده شدن برای مراسم عروسی قرار می گیرد اما همه چیز برعکس چیزی که فکرش
را می کرد اتفاق می افتد.

تصاویر سلما

بازیگران مشهور ترکیه

ثروت که بزرگترین دختر خانواده است و هم نقش خواهر و هم نقش مادر را ایفا می کند خیلی تلاش می کند که بدون هیچ اتفاق و مشکل ناگواری این مراسم سر بگیرد.

خدیجه بازیگر سریال حریم سلطان

گردآوری گروه چه خبر از کجا نیک صالحی

همچنین بخوانید :  ایکو کارایل بازیگر اهل ترکیه از بیوگرافی تا عکسهایی دیدنی از وی!
تاریخ بروزرسانی : 2019-03-13 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو