عکس های دیوید بکهام و بلا حدید مهمانان ویژه فشن‌ شو برند دیور

عکس های دیوید بکهام و بلا حدید مهمانان ویژه فشن‌ شو برند دیور چه خبر از کجا ؟

دیوید بکهام خوش پوش ترین فوتبالیست حال حاضر جهان به همراه بلا حدید سوپر مدل آمریکایی در فشن شو دیور در توکیو ژاپن برای حضور در این مراسم حضور یافتند

این دومین بار است که سوپر مدل آمریکایی یعنی بلا حدید با دیوید بکهام ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس دیدار می کند این دو قبلا در حال تماشای دیدار رئال مادرید و پاری سن ژرمن سوژه رسانه ها شده بودند و این بار نیز به همراه هم در فشن شو برند دیور حضور پیدا کرده اند. این دو ستاره مشهور هر دو لباس های از این برند معروف را بر تن کرده بودند و در شهر توکیو ژاپن در این مراسم حضور یافته بودند. عکس های دیوید بکهام و بلا حدید را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های دیوید بکهام و بلا حدید در فشن‌شو دیور

دیوید بکهام، فوتبالیست سابق تیم‌ های منچستر یونایتد و رئال مادرید و تیم ملی انگلستان که یکی از خوش‌ پوش‌ترین فوتبالیست‌ های تاریخ به شمار می‌ رود، به همراه بلا حدید، سوپر مدل مشهور آمریکایی از مهمانان ویژه فشن‌ شو برند دیور بودند.

دیوید بکهام و بلا حدید

عکس های بلا حدید مدل آمریکایی

کالکشن مردانه پیش از پاییز ۲۰۱۹ برند فرانسوی دیور در شهر توکیو رونمایی شد. بلا حدید و دیوید بکهام در این فشن‌ شو لباس‌ هایی از دیور را بر تن کردند.

عکس های دیوید بکهام

دیدار دوباره دیوید بکهام و بلا حدید

بکهام و حدید پیش از این یک‌ بار دیگر نیز همراه با هم دیده شده بودند؛ آنها زمستان سال گذشته
دیدار برگشت دو تیم رئال مادرید و پاریس سن‌ ژرمن را در پاریس تماشا کردند که توجه بیش از حد
دیوید بکهام به بلا حدید و عکس‌ هایی که از این دو منتشر شد با حواشی مختلفی همراه شد.

دیوید بکهام و بلا حدید

دیوید بکهام و بلا حدید مدل های برند دیور

در حالی‌ که رویدادهای مهم مربوط به مد در فصل‌ های زمستان و تابستان برگزار می‌ شود، برندهای مختلف در فصل پاییز سعی می‌ کنند از کالکشن‌ های پیش فصل و میان فصل خود رونمایی کنند.

ایران آرت

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi