هواوی

پدر شدن تولگاهان ساییشمان بازیگر و مدل مشهور ترک +تصاویر

پدر شدن تولگاهان ساییشمان بازیگر و مدل مشهور ترک +تصاویر چه خبر از کجا ؟

تولگاهان ساییشمان و همسر مدلش آلمدا آبازی به تازگی صاحب فرزندی پسر شده اند که این بازیگر عکس های از فرزند تازه متولد شده اش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است

تولگاهان ساییشمان بازیگر مشهور ترک که در زمینه های مدلینگ و مجری گری نیز فعالیت دارد بعد از جدایی از سلن سویدر با آلمدا آبازی مدل مشهور ترک ازدواج کرد که به تازگی پسرشان به دنیا آمده است. این بازیگر مشهور در سریال ها و فیلم های زیادی هنرنمایی کرده است. در ادامه عکس های از تولگاهان و همسر و پسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید

تولگاهان ساییشمان در کنار همسر و پسرش

تولگاهان متولد ۲۶ آذر سال ۱۳۶۰ (۱۷ دسامبر ۱۹۸۱) در استانبول ترکیه است. او بازیگر، مدل و مجری تلویزیونی ترک است که در مسابقات بین المللی Manhunt در سال ۲۰۰۵ که در بوسان کره جنوبی برگزار شده است برنده شد.

او از سنین پایین فعالیت های خود را در زمینه مدلینگ شروع کرد. او در سریال های زیادی از جمله Esir Kalpler، Macolar ،Dicle ایفای نقش کرده است از میان سریال هایی که او در آنها ایفای نقش کرده است سریال عمر گل لاله محبوبیت بیشتری داشت که در آن سریال به ایفای نقش چنار پرداخت.

بازیگر مشهور ترک

عکس های تولگاهان هنرپیشه ترک

او همچنین در فیلم های سینمایی هم حضور داشته است که می توان از میان آنها فیلم سینمایی Aşk Tutulması را نام برد که در کنار فخریه اوجن به ایفای نقش پرداخت.

فیلم های تولگاهان ساییشمان

عکس های تولگاهان

ازدواج تولگاهان سایاشمان و به دنیا آمدن پسرش

سلن سویدر و تولگاهان بازیگر نقش های چنار و توپراک در سریال عمر گل لاله بعد از ۴ سال رابطه از یکدیگر جدا شدند. و پس از آن تولگاهان با آلمدا آبازی در در تاریخ ۱۳ فوریه سال ۲۰۱۷ در آمریکا ازدواج کرده و بعد از گذشت ۵ هفته ماه عسل به استانبول برگشتند.

این زوج به تازگی صاحب فرزند پسری شده اند که حسابی خانواده اش را خوشحال کرده است.

بازیگر عمر گل لاله

ازدواج تولگاهان با آلمادا

بارداری همسر تولگاهان ساییشمان

تولگاهان و پسرش

تولگاهان و همسرش

تولگاهان و همسر مدلش

گردآوری گروه چه خبر از کجا نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-05-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :