بورجو بیریجیک بازیگر جذاب و مشهور ترک و همسرش امره یتکین

بورجو بیریجیک بازیگر جذاب و مشهور ترک و همسرش امره یتکین چه خبر از کجا ؟

بورجو بیریجیک بازیگر سریال های ترکیه ای به تازگی سریالی با بازی وی از ترکیه در حال پخش می باشد که در این سریال که کلاغ سیاه نام دارد در کنار باریش اردوچ نقش اصلی را دارند.

بورجو بیریجیک بازیگر زیباروی ترکیه ای به تازگی در سریال کلاغ سیاه در کنار باریش اردوچ بازی می کند. وی که با سریال ماکسیرا به اوج شهرت رسیده است تا کنون فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده و از بازیگران مشهور ترک می باشد. این بازیگر ازدواج کرده و با همسرش زندگی خوبی دارند. در ادامه عکس های از بورجو بازیگر جذاب ترک را در نیک صالحی مشاهده کنید

بیوگرافی و عکس های بورجو بیریجیک

بورجو بیریجیک یتکین یکی از زیباترین زنان ترک است که به حرفه بازیگری مشغول است. وی متولد ۴ مهٔ ۱۹۸۹ برابر با ۱۴ اردیبهشت ۱٣۶٨ در آنتالیای ترکیه است. او فارغ‌ التحصیل رشته باستان‌شناسی از دانشگاه اژه است. در سال ۲۰۰۶ به عنوان ملکه مدیترانه مسابقه زیبایی آنتالیا برگزیده شد.

بورجو بیریجیک

بورجو بازیگر زیبای ترک

بورجو شروع به کار حرفه‌ ای خود را با شرکت در کارآموزی تئاتر شهری شهر بورنوا آغاز کرد. وی با بازی در سریال  های حریم سلطان و ماکسیرا به شهرت فراوانی دست یافت.

بورجو بیریجیک

کودکی بورجو

بورجو بیریجیک

بورجو و همسرش

ازدواج بورجو بیریجیک

بورجو در سال ٢۰۱۶ و پس از سه سال رابطه ی عاشقانه، با فردی بنام امره یتکین که ٧ سال از او بزرگتر است ازدواج کرد. همسرش امره در زمینه ی تبلیغات فعالیت دارد و قبلا با بازیگر ترک، غمزه کارامان رابطه داشته است.

بورجو بیریجیک

بورجو و همسرش امره

آنطور که بورجو گفته است، همسرش کارش را درک می کند و به خاطر صحنه های عاشقانه و بوسه در بازی هایش تا بحال مشکلی با همسرش نداشته است. بورجو همسرش را باهوش و شوخ طبع می داند و گفته است که همیشه چیزهای جدیدی از او یاد می گیرد.

بورجو بیریجیک

عکس های بورجو بیریجیک

بورجو بیریجیک

عکس های بورجو بازیگر سریال کلاغ سیاه

گفتنی است بورجو در سریال ترکی کلاغ سیاه که محصول سال ۲۰۱۹ کشور ترکیه است در
نقش دیلا در کنار باریش اردوچ (کوزگون) که او نیز نقش مقابل بورجو را بازی می کند هنرنمایی می کند.

بورجو بیریجیک

بازیگران کلاغ سیاه

گردآوری گروه چه خبر از کجا نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-13 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :