عکس های اونور تونا بازیگر و مدل جذاب ترک و همسرش

عکس های اونور تونا بازیگر و مدل جذاب ترک و همسرش چه خبر از کجا ؟

شروع بازیگری اونور تونا با صحنه تئاتر بوده و بعد از آن وارد سینما و تلویزیون شده است. این هنرپیشه جذاب ترک در رشته اقتصاد از دانشگاه فارغ التحصیل شده است

اونور تونا بازیگر و مدل جذاب ترکی به تازگی در سریال سیب ممنوعه در کنار دیگر بازیگران این سریال هنرنمایی می کند و مورد توجه مردم قرار گرفته است. وی در رشته اقتصاد تحصیل کرده است و گفته می شود با بازیگر زیبای ترکی ادا اجه در رابطه می باشد. در ادامه عکس های اونور تونا بازیگر ترک را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های اونور تونا بازیگر و مدل

اونور تونا بازیگر و مدل جذاب ترک، متولد ۲ جولای ۱۹۸۵در شهر چاناککاله ترکیه است. او فعالیت های هنری خویش را از ســال ۲۰۱۱ شروع نمود.

خانواده مادری اونور تونا اصالت ترک دارند و از شهر تسالونیکی یونان به ترکیه نقل مکان نموده اند. مــادر اونور تونا بازنشسته ی اداره ثبت املاک و پدر او معلم ریاضی بوده است. اونور تونا مدرک اقتصاد رشته اقتصاد از دانشگاه eylul دارد.

عکس های اونور تونا

اونور تونا بازیگر ترک

عکس های اونور تونا

عکس های جدید اونور تونا

تحصیلات تکمیلی را در مدت ۹ سال به سرانجام رسانده است. او به همین ترتیب در کنسرواتور دانشـگـاه اژه به فراگیری موسیقی سنتی ترک مشغول بوده و به ساز گیتار تسلط کامل دارد. در حال حاضر هنرجوی رشته موسیقی دانشگـاه Ege اســت و مدرک بازیگری را از مرکز هنرمندان موسسه هنری گیزن ازمیر کسب کرده است.

عکس های اونور تونا

اونور تونا بازیگر سیب ممنوعه

اونور در سال ۲۰۱۴ در فیلم سینمایی مسئله کوچک ایلول همراه نقش های اصلی فیلم یعنی زینب عبدالله و انگین آکیورک نقش آفرینی نمود. او در همین سال در سریال تاریخی فیلینتا که نقش اصلی آن را خود بر عهده داشت حاضر شد و در کنار هنرمندانی همچون مهمت اوزگور، داملا آسلانالپ، سرهات توتوملوئر و ناز الماس به هنرنمایی پرداخت.

عکس های اونور تونا بازیگر و مدل جذاب ترک و همسرش

اونور تونا

عکس های اونور تونا

بازیگران سریال سیب ممنوعه

عکس های اونور تونا و همسرش

اونور تونا مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. اما گفته می شود علیهان و ییلدیز ( ادا اجه و اونور تونا) در پشت صحنه سریال سیب ممنوعه عاشق هم شده اند!!! و خبرنگاران آن ها را در با هم در چند مراسم دیده اند.

عکس های اونور تونا

عکس های تازه اونور تونا

آخرین نقش آفرینی اونور تونا در سریال سیب ممنوعه در سال ٢۰۱٨ است. از دیگر بازیگران مطرح این
سریال می توانیم به تالات بولوت، ادا اجه، سووال سام، باریش آیتاچ و سودا ارگینچی اشاره نمود.

عکس های اونور تونا

عکس های اونور تونا

عکس های اونور تونا

اونور تونا بازیگر ترک

گردآوری گروه چه خبر از کجا نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :