علت خودکشی کردن رابین ویلیامز بازیگر معروف هالیوود مشخص شد!

علت خودکشی کردن رابین ویلیامز بازیگر معروف هالیوود مشخص شد! چه خبر از کجا ؟

زاخاری پسر رابین ویلیامز درباره علت خودکشی کردن پدرش در سال ۲۰۱۴ گفت : پدرم هرگز حس نمی‌کرد موفق شده، اما او موفق‌ترین فردی بود که من دیده‌ام.

رابین ویلیامز بازیگر مشهور و کمدین هالیوود در سال ۲۰۱۴ در سن شصت و سه سالگی متاسفانه خودکشی کرد . در این مطلب می خواهیم از علت خودکشی رابین ویلیامز که توسط پسرش بیان شده است و رازهایی از زندگی وی که احتمالا نمی دانید بگوییم.

 

علت خودکشی رابین ویلیامز

 

با انتشار تریلر فیلم مستند زندگی رابین ویلیامز بازیگر فقید، پسر وی از تلاش‌های پدرش سخن گفت.
به گزارش پیپل، با انتشار نخستین تریلر از فیلم مستند «رابین ویلیامز: وارد ذهن من شو» بخش‌هایی از این مستند که به سفارش اچ‌بی‌او ساخته شده، دیده شد.این مستند محصول ۲۰۱۸ به کارگردانی مارینا زنوویچ ساخته شده است و فیلم‌هایی هرگز دیده نشده درباره فعالیت‌های این کمدین را گرد آورده است. در عین حال گفتگوهایی صمیمانه با نزدیک‌ترین دوستان و خانواده وی در خلال این فیلم انجام شده است.

رابین ویلیامز

بیلی کریستال، اریک آیدل، ووپی گلدبرگ، دیوید لترمن و استیو مارتین از جمله چهره‌هایی هستند که همراه اعضای خانواده این بازیگر از جمله پسرش زاخاری؛ درباره زندگی و حرفه ویلیامز صحبت می‌کنند. در عین حال در این مستند رابین ویلیامز بیش از هر فرد دیگری درباره خودش حرف زده است.

رابین ویلیامز بازیگر هالیوود

در این تریلر ویلیامز در پاسخ به این پرسش که آیا در کودکی این ترس را تجربه کرده که ممکن است تنها بماند گفته است: آره، این نخستین ترسی است که هر بچه‌ای تجربه می‌کند و این خیلی بر زندگی آینده او تاثیر دارد.

رابین ویلیامز بازیگر و کمدین هالیوود

خودکشی رابین ویلیامز در سال ۲۰۱۴

 

ویلیامز که سال ۲۰۱۴ به زندگی‌اش خاتمه دارد، در خانواده‌ای مرفه بزرگ شد و مادرش مدل و پدرش از مدیران کمپانی فورد موتور بود. با این حال او بخش بیشتر کودکی‌اش را در خجالتی شدید گذراند و کمتر با خانواده‌اش روابط صمیمانه داشت.

وی در این تریلر می‌گوید:
هر فردی با رازهایی عمیق جلو می‌رود؛
و همیشه این ترس هست که از همه چیز کنار بکشی یا این که وارد همه آن‌ها شوی.

همچنین بخوانید :  رازهای زیبایی و تناسب اندام معروف‌ ترین مدل جهان جی‌ جی حدید

 

رابین ویلیامز کمدین هالیوود

 

علت خودکشی رابین ویلیامز بازیگر هالیوود

پسرش زاخاری در این تریلر می‌گوید:
پدرم هرگز حس نمی‌کرد موفق شده، اما او موفق‌ترین فردی بود که من دیده‌ام.

رابین ویلیامز بر اثر یک بیماری مغزی به نام «لوی بادی دمنتیا» که بر فکر کردن، خاطرات و کنترل حرکات تاثیر می‌گذارد، در آگوست ۲۰۱۴ به زندگی‌اش خاتمه داد. این دومین بیماری مغزی رایج پس از آلزایمر محسوب می‌شود.

این فیلم که نخستین بار اوایل امسال در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد، ۱۳ جولای در آمریکا اکران خواهد شد.

 

رابین ویلیامز بازیگر

 

جزئیاتی از نکاتی که احتمالا درباره « رابین ویلیامز » نمی دانید

 

در سال ۱۹۹۷ از طرف مجله « سرگرمی های هفتگی » به عنوان بامزه ترین مرد زنده دنیا انتخاب شد.

روزی که قرار بود برای فیلم « روزهای خوش » تست بازیگری دهد، گری مارشال تهیه کننده این فیلم از او خواست که روی زمین بخوابد اما ویلیامز بروی صندلی بصورت برعکس ( سر بر روی صندلی و پاها در هوا ) قرار گرفت و مارشال هم بلافاصله او را استخدام کرد! مارشال گفته بود که او تنها موجود بیگانه ای بود که تست بازیگری داده بود!

رابین ویلیامز

قرار بود در سالهای ۱۹۸۷ و ۱۹۹۱ در اپیزودهایی از فیلم « سفر ستاره ای » حضور پیدا کند که به دلیل مشغله زیاد این همکاری محقق نشد.

یکی از طرفداران سرسخت ورزش راگبی می باشد.

در دانشگاه جولیارد به همراه کریسوتفر ریو درس می خوانده است.
این دو از زمان دانشگاه تا مرگ ریو در سال ۲۰۰۴ بهترین دوست باقی ماندند.

رابین ویلیامز بازیگر سینمای آمریکا

وی و کریستوفر ریو زمانی که در جولیارد درس می خواندند، با یکدیگر پیمان بستند که اگر هرکدام از آنها در کار بازیگری موفق شد دست دیگری را هم بگیرد! در سالهای بعد کریستوفر ریو تبدیل به سوپرمن شد و ویلیامز نیز یکی از برترین کمدین های جهان لقب گرفت.

عاشق ورزش دوچرخه سواری بود و گهگاهی به همراه قهرمان دوچرخه سواری لارنس ارمسترانگ تمرین می کرد.

سینماپرس – مووی مگ

تاریخ بروزرسانی : 2018-06-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :