بازیگران زن هالیوود که بخاطر ظاهر طبیعی شان سرزنش شده اند!

بازیگران زن هالیوود که بخاطر ظاهر طبیعی شان سرزنش شده اند! چه خبر از کجا ؟

ظاهر بازیگران زن هالیوود , روزگاری بود که حتی مریل استریپ هم نمی‌توانست تمام نگاه‌ها را روی خود میخکوب نگه دارد!

ظاهر بازیگران زن هالیوود

ظاهر بازیگران زن هالیوود , علیرغم آنکه هالیوود همیشه حتی برای آنهایی که سلبریتی نیستند عقده زیبایی ایجاد کرده، با این حال ستاره های مستعدی در این صنعت هستند که ادعا می کنند به خاطر ظاهر طبیعی شان مورد سرزنش و تحقیر قرار گرفته‌اند.

شاید تصورش برایتان سخت باشد، ولی بعضی از موفق ترین بازیگران زن هالیوودی در برهه‌ای از حرفه خود در شرایطی قرار گرفته‌اند که به آنها گفته شده، به اندازه کافی زیبا و جذاب نیستند و در هالیوود دوام نخواهند آورد. در اینجا به یکسری از بازیگران زن هالیوود اشاره کرده‌ایم که ثابت کردند، حسودان و تنگ نظران کاملاً در اشتباه بوده اند!

مریل استریپ

خانم استریپ بازیگر زن هالیوود بیشترین نامزدی اسکار را در تمام تاریخ دارد،
ولی روزگاری بود که حتی مریل استریپ هم نمی‌توانست تمام نگاه‌ها را روی خود میخکوب نگه دارد!

این ستاره فیلم «انتخاب سوفی» در برنامه تاک شوی گراهام نورتون گفته بود که یادش می آید در تست بازیگری فیلم «کینگ کونگ» در سال ۱۹۷۶، تهیه کننده فیلم، دینو دی لورنتیس، به زبان ایتالیایی از پسرش پرسیده بود: «چرا این زن زشتو آوردی اینجا؟»
استریپ حاضرجواب نیز به زبان ایتالیایی روان و سلیسی گفته بود:
«ببخشید که آنقدر زیبا نیستم که در کینگ کونگ باشم.»

ظاهر بازیگران زن هالیوود

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر برای همیشه با نقش کری بردشا، نویسنده ستون عشق عاشق فشن در یادها می ماند، ولی او هم که حالا دیگر بازیگر شناخته شده و محبوبی است، زمانی به خاطر ظاهرش نقدهای شدیدی شنیده است.
حتی مجله ماکسیم در سال ۲۰۰۸ وی را «غیر‌جذاب‌ترین زن زنده دنیا» نامید.

ظاهر بازیگران زن هالیوود

لی میشل

لی میشل با بازی در نقش دختر نامحبوب سریال «Glee» چیزهای زیادی به تمام دختران جوان و نوجوان دنیا یاد داد. ولی به نظر می رسد که لی میشل برای حس کردن کشمکش های درونی این کاراکتر چندان هم سختی نکشیده؛ زیرا در ۱۳ سالگی، یکی از مدیران هالیوودی به او گفته بود که در اسرع وقت باید بینی اش را عمل کند. در سال ۲۰۱۴ میشل به چلسی هندلر، مجری یک تاک شوی تلویزیونی، گفته بود:
«معلومه که بینی مو عمل نکردم.
اون مدیر هم هر جا هست، می تونه بره به جهنم!» ظاهر بازیگران زن هالیوود

ظاهر بازیگران زن هالیوود

کریسی تیگن

یکی از سوپرمدل‌های مشهور دنیا کریسی تیگن، تعریف می‌کند که طی یک فتوشوت به خاطر اینکه زیادی چاق بوده او را بیرون انداخته‌اند. وی در یک برنامه می گفت که کارکنان Forever 21 او را مستقیماً استخدام کردند، ولی بعد از اینکه او را حضوراً دیدند، نظرشان عوض شد.

ظاهراً از کریسی خواسته بودند که عکسش را بگیرند.
بعد این عکس را برای آژانس مدلینگ فرستاده و پیغام داده بودند که او اضافه وزن دارد.
بعدها تیگن مدل روی جلد مجله مشهور Sports Illustrated شد و با جان لجند، موزیسین برنده جایزه گرمی، ازدواج کرد و خانواده تشکیل داد، ولی هنوز هم آن قضیه این فروشگاه بزرگ و تحقیرشان را فراموش نکرده و می گوید:
«ازت متنفرم Forever 21. واقعاً که خیلی بدجنس هستید.»

ظاهر بازیگران زن هالیوود

میندی کِیلینگ

«پروژه میندی» یکی از بهترین کمدی‌های تلویزیونی است و همه این موفقیت به لطف بازی میندی کیلینگ در نقش دکتر میندی لاهیری باهوش، زیبا و دوست داشتنی است. این شوی موفق توسط خود کیلینگ خلق و نوشته شده و تهیه کنندگی آن را نیز خودش انجام داده است.

ولی قبل از این پروژه، کیلینگ در مصاحبه با گاردین گفته بود که یک شبکه دیگر قبلاً به او طرح اولیه یک شوی کمدی را داده و از او خواسته بودند که برای کاراکتر خودش تست بدهد و بعد از انتخاب او منصرف شده بودند؛ زیرا او به اندازه کافی زیبا نبود. کیلینگ در نهایت شوی خودش را ساخت و بعدها در مورد این تجربه تحقیرآمیز گفت: “فکر می کنم کارم انتقام منو گرفت، ولی اون موقع حس خیلی بدی بهم دست داد.”

ظاهر بازیگران زن هالیوود

نایا واردالوس

از میان تمام بازیگران درجه یک این لیست، تعداد معدودی راهشان به سوی موفقیت به اندازه راه نایا واردالوس، ستاره فیلم «عروسی یونایی بزرگ من» دشوار بوده است.

وی در سال ۲۰۱۲ به مجله مور گفته بود:
“سالها پیش اگه بهم پول می دادین نمی تونستم شغلی پیدا کنم.
اون مدیر برنامه ای که اون موقع باهاش کار می کردم گفت:

“به اندازه کافی چاق نیستی که بازیگر کاراکتر بشی و به اندازه کافی خوشگل نیستی که بازیگر نقش اول بشی.
به علاوه، هیچ قانون یونانی وجود نداره. بنابراین دیگه نمی تونم باهات کار کنم”.

واردالوس می گوید که این نقدها را جمع کردم و همه آنها را به سوی موفقیت به کار گرفتم.

وی می گوید:
رفتم خونه و پیش خودم گفتم اگه مشکل یونانی بودن منه، تبدیلش می کنم به راه حل.

بلافاصله شروع کردم به نوشتن. به خودم گفتم که با این داستان ها یه فیلم یونانی می نویسم و با بازیگرای یونانی کار می کنم و خودم نقش ساقدوش رو بازی می کنم.”
بقیه داستان را خودتان می دانید. ظاهر بازیگران زن هالیوود

ظاهر بازیگران زن هالیوود

کَت دِنینگز

پروفایل دنینگز در نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۲ فاش می کند که به او هم در اوایل دوران بازیگری اش گفته شده بود تقریباً همه اجزای ظاهرش را عوض کند: دندان هایش را صاف کند، موهایش را رنگ کند، وزن کم کند و برنزه کند؛ چون زیادی سفید است و همه اینها فقط بخشی از توصیه هایی بود که دنینگز می شنید. ولی او به اندازه کاراکترش در سریال ۲ Broke Girls سرسخت و یک دنده بود و هیچ کدام از اجزای ظاهرش را تغییر نداد و حالا همانطور که همه می دانند، میلیون ها دلار پول در می آورد!ظاهر بازیگران زن هالیوود

ظاهر بازیگران زن هالیوود

برترین ها

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :