طلاق های جنجالی چهره های مشهور که زندگی شان را خراب کرد!

طلاق های جنجالی چهره های مشهور که زندگی شان را خراب کرد! چه خبر از کجا ؟

برخی از طلاق ها برای افراد مشهور می تواند گران تمام شود و جایگاه حرفه ای آنها را به خطر بیندازد . به عنوان مثال پس از جدایی تام کروز از همسرش نیکول کیدمن ، تام کروز نتوانست مانند قبل در سینمای هالیوود بدرخشد .

در این مطلب می خواهیم از طلاق های جنجالی چهره ها و چهره های معروف خارجی بگوییم که پس از جدایی از همسر خود نتواستند مانند گذشته موفق بشوند و حضور خود را اثبات کنند .

طلاق های جنجالی چهره ها

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با سلبریتی هایی آشنا کنیم که پس از طلاق گرفتن از همسر مشهور خود هنوز نتوانسته اند به شهرت و اعتبار گذشته دست یافته و برخی از آن ها حتی به طور کامل فراموش شده اند.

آشنایی با طلاق های جنجالی چهره ها

طلاق تام کروز و نیکول کیدمن

زمانی که تام کروز در دسامبر ۲۰۰۰ اعلام کرد که قصد جدا شدن از همسرش، نیکول کیدمن،
پس از ۱۰ سال زندگی مشترک را دارد، دنیای هالیوود در شوک فرو رفت.
بعد از جدایی از نیکول کیدمن، کروز توانست شهرت و اعتبار نسبی خود را در هالیوود حفظ کند و همچنان به حضور در فیلم های بلاک باستر ادامه می دهد.
اما اعتبار شخصیتی او با طلاق از کیدمن دچار نقصان شد.

در سال های گذشته شایعات جنجالی زیادی در مورد رابطه کروز و همسر دیگرش، کیتی هولمز،
و همچنین رابطه اش با دخترش سوری وجود داشته است.
روابط ادعایی او با کلیسای ساینتولوژی نیز ضربه بیشتری به شخصیت این ستاره هالیوودی وارد کرده.
که در یک برنامه مستند در شبکه HBO با عنوان Going Clear به آن پرداخته شده است.

طلاق های جنجالی چهره ها

تام کروز و نیکول کیدمن

کیتی هلمز متولد شهر تولدو در ایالت اوهایو در کشور آمریکا است.
او کوچکترین فرزند از ۵ فرزند مارتین و جوزف هلمز است که پس از ازدواج از یکدیگر طلاق گرفته بودند.

در سال ۲۰۰۵ میلادی او رابطه خود را با تام کروز اسطوره سینمای جهان آغاز کرد .
و در سال ۲۰۰۶ (میلادی) آنها در ایتالیا با یکدیگر ازدواج کردند.
هزینه مراسم ازدواج آنها ۲٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده بود .

طلاق های جنجالی چهره ها

کیتی هلمز و تام کروز

طلاق کیم کارداشیان و کریس هامفریز

تجربه می گوید اگر در کمترین شکل ممکن با خانواده کارداشیان ها وارد رابطه شوید بدون شک اعتبار و شهرت شما به خطر خواهد افتاد. این همان اتفاقی بود که برای کریس همفریز، ستاره بسکتبال ان بی ای رخ داد که بعد از به پایان رسیدن ازدواج پر سر و صدایش با کیم کارداشیان آن هم تنها پس از تنها ۷۲ روز زندگی مشترک به مضحکه دنیای هالیوود و بسکتبال ان بی ای تبدیل شد.

بعد از این طلاق، همفریز به طور مرتب در حین مسابقات بسکتبال توسط تماشاگران مورد تمسخر قرار می گرفت و از تیمی به تیم دیگر می رفت تا این که پس از هفته ها گمانه زنی و جنجال در نهایت به فیلادلفیا سونتی سیکسرز پیوست.
شاید فکر کنید عواقب رابطه کابوس وار کوتاه مدت هامفریز-کارداشیان اکنون به پایان رسیده باشد.
اگر این طور فکر می کنید در اشتباهید زیرا در آگوست سال گذشته در مصاحبه ای زنده بار دیگر خبرساز شد.
وی در این برنامه زنده اعلام کرد که در همان دوران ماه عسل فهمیده بود که زندگی مشترک او و همفریز به پایان رسیده است.

طلاق های جنجالی چهره ها

کیم کارداشیان و کریس هامفریز

جدایی پائولا پتون و رابین ثیک

این یکی شکستی بسیار سخت بود. بعد از فرمانروایی در حوزه فروش آلبوم در تمامی تابستان ۲۰۱۲ با آهنگ «خطوط مبهم» (Blurred Lines)، زندگی حرفه ای رابین ثیک یک شبه بعد از جدایی نامزدش پائولا پتون از او و شایعات مربوط به خیانت ثیک به نامزدش، ویران شد. ثیک با انتشار آلبوم ضعیف «پائولا» در سال ۲۰۱۴ سعی کرد دل نامزد سابقش را بدست آورد اما این کار نیز شکستی دیگر را برای او رقم زد.
این آلبوم در هفته اول انتشار خود در بریتانیا تنها ۵۳۰ کپی فروخت .
که یک آمار فاجعه بار محسوب می شود.

در ژانویه ۲۰۱۷ اوضاع برای ثیک بسیار بدتر از قبل نیز شد.
زمانی که او و پتون بر سر بدست آوردن حضانت پسرشان، جولین، درگیر شدند.
نبرد در دادگاه باعث شد که اتهامات شوکه کننده ای نسبت به ثیک مطرح شود که از آن میان می توان به بدرفتاری های جسمی و روحی او با همسرش در طول دوران زندگی مشترک اشاره کرد.
این دو در نهایت در آگوست ۲۰۱۷ به توافق رسمی دست یافتند.

طلاق های جنجالی چهره ها

پائولا پتون و رابین ثیک

طلاق دین شرمت و لیان ریمز

لیان ریمز، خواننده سرشناس سبک کانتری، در سن ۱۴ سالگی به فروش میلیونی آلبوم هایش دست یافته بود و با بردن ۲ جایزه گرمی یکی از آینده دارترین خوانندگان عصر کنونی شناخته می شد. اما شهرت و اعتبار او به یک باره پس از مشخص شدن خیانت به همسرش، دین شرمت، رنگ باخت. وی در سال ۲۰۰۹ علیرغم ازدواج با شرمت، با همبازی اش، ادی کیبریان، در «چراغ های شمالی» (Northern Lights) وارد رابطه ای خیانت آمیز شده بود.

ریمز به سرعت از یک هنرمند مورد احترام به موضوع ثابت بسیاری از مجلات زرد تبدیل شد؛
به خصوص زمانی که دشمنی او با همسر سابق کیبریان، برندی گلنوایل، بیش از پیش تشدید و رسانه ای شد. بدنبال این رسوایی ها، آلبوم بهترین آهنگ های او در بیلبورد در رده نازل ۳۰ اُم بیشترین فروش قرار گرفت. آلبوم دیگر او در سال ۲۰۱۶ حتی نتوانست در بین ۵۰ آلبوم پرفروش کشور قرار گرفته و در رتبه نازل ۸۸ قرار گرفت. علیرغم ادعاها در مورد پایان یافتن دشمنی او و گلنوایل،
شواهد نشان می دهد که دشمنی این دو همچنان ادامه دارد.

طلاق های جنجالی چهره ها

دین شرمت و لیان ریمز

جدایی یان و جان گوسلین

زمانی بود که میلیون ها آمریکایی پای برنامه ریالیتی شو «جان و کیت و ۸ نفر دیگر» (Jon & Kate Plus 8) می نشستند که در مورد زندگی مشترک یان و کیت گوسلین و ۸ فرزندشان بود. حتی ویدیو یک ساعته آن ها هنگام اعلام طلاق شان نیز توسط میلیون ها نفر دیده شد. بعد از این جدایی، کیت با حضور در برنامه «رقصیدن با ستاره ها» (Dancing With the Stars) توانست تا حدودی شهرت از دست رفته گذشته خود را بازیابد و با سریال ریالیتی شو اسپین آف «کیت و ۸ نفر دیگر» (Kate Plus 8) بار دیگر به چهره محبوب تلویزیون تبدیل شد.

در طرف دیگر ماجرا اما جان به اندازه همسر سابقش خوش شانس نبود.
در سال ۲۰۱۳، خبر رسید که وی به شغل گارسنی روی آورده است .
و در اتاقکی بدون تلویزیون و اینترنت زندگی می کند.
بعدها وی حتی این شغل را نیز از دست داد.
سپس جان شانس خود را در دنیای دی جی و رقص امتحان کرد تا این که بار دیگر رابطه او و کیت در رسانه ها جنجالی شد.

طلاق های جنجالی چهره ها

یان و جان گوسلین

جدایی دونالد ترامپ و مارلا میپلز

مارلا میپلز یک مدل و بازیگر بلند پرواز اهل جورجیا بود که ناگهان وارد زندگی مشترک دونالد ترامپ و همسر اولش، ایوانا، شده و در اواخر دهه ۱۹۸۰ زندگی این دو را به سمت طلاق برد. بدون شک رابطه عاشقانه و ازدواج متعاقب او با دونالد ترامپ درهای زیادی را برای بلندپروازی های میپلز باز کرد که از آن ها می توان حضور در برادووی و نقش هایی کوچک در تلویزیون اشاره می کرد اما این جهش کاری دوام چندانی نداشته و زندگی حرفه ای میپلز با طلاق از ترامپ به یکباره سقوط کرد.

بعد از جدایی جنجالی و پر سروصدای این دو در اواخر دهه ۱۹۹۰، میپلز با کیفی پر از پول به خانه رفت اما با استفاده از این ثروت نیز نتوانست موفقیت چندانی کسب کند و به حضور در چند فیلم تلویزیونی گمنام بسنده کرد. میپلز با حضور کوتاه خود در برنامه تلویزیونی «رقصیدن با ستاره ها» در سال ۲۰۱۶ بازگشتی نصف و نیمه به دنیای شهرت داشت اما هیچ گاه نتوانست شهرت گذشته دور خود را بازیابد.

طلاق های جنجالی چهره ها

دونالد ترامپ و مارلا میپلز

جدایی ساندرا بولاک و جسی جیمز

در اوایل دهه ۲۰۰۰، جسی جیمز به خاطر برنامه ریالیتی شو «گاراژ هیولا» (Monster Garage) که بین سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷ پخش می شد یک اسم آشنا و مشهور در هالیوود به شمار می آمد. وقتی که جیمز با بازیگر دوست داشتنی آن دوران، ساندرا بولاک، ازدواج کرد شهرت او بیش از پیش شد.
مردم ایالات متحده عاشق این زوج نامتجانس شده بودند؛

به خصوص بعد از این که بولاک بارها و بارها در مصاحبه هایش از نقش غیرقابل انکار جسی جیمز در بدست آوردن جایزه اسکارش برای فیلم «نقطه کور» (The Blind Side) در سال ۲۰۰۹ سخن می گفت. رابطه عاشقانه این دو بعد از شایعاتی در مورد خیانت جیمز به بولاک و رابطه او با یک مدل تاتو به یکباره ویران شد.

بعد از آن تصویری از جسی جیمز در حالی که نشان نازی ها را پوشیده و مانند هیتلر سلام نظامی داده بود در رسانه ها منتشر شد و بعد از این ماجراها بود که زندگی حرفه ای جیمز به معنای واقعی کلمه به پایان رسید.

از آن زمان به بعد جسی جیمز همواره در صدر اخبار جنجالی رسانه های زرد قرار داشته و همسر او بعد از بولاک که اکنون از هم جدا شده اند (کت وون دی) نیز او را به رابطه داشتن با بیش از ۱۹ زن دیگر متهم کرده است. در زمان نوشتن این مقاله او با چهارمین همسر خود، الکسیس دژوریا زندگی می کند اما در طول برنامه های تلویزیونی و برنامه هایش همواره زندگی گذشته اش پیش کشیده شده و برای او دردسرساز می شود.

طلاق های جنجالی چهره ها

ساندرا بولاک و جسی جیمز

طلاق دنیس کوید و مگ رایان

مگ رایان زمانی که بعد از زندگی مشترک طولانی با دنیس کوید از او جدا شده و با راسل کرو وارد رابطه شد برای همیشه از چشم آمریکایی ها افتاد. وی از آن زمان به بعد بخش زیادی از زندگی حرفه ایش را به دور از شهرت در هالیوود گذرانده و تنها توانسته
در چندین فیلم معدود بازی کند که هیچ کدام فیلم های قابل توجهی نبوده اند.

در سال ۲۰۰۸، رایان ادعا کرد که کوید در طول دوران زندگی مشترکشان بارها به او خیانت کرده است؛
اتهاماتی که کوید پاسخ های تندی به آن ها داد.
این روزها به نظر می رسد که رایان بیشتر روی آینده اش متمرکز شده و رابطه اش با جان ملنکمپ،
خواننده نسبتاً سرشناس راک را بعد از جدایی ها و جنجال های متوالی از سر گرفته و برای بازی در یک سریال تلویزیونی قرارداد امضا کرده است.

طلاق های جنجالی چهره ها

دنیس کوید و مگ رایان

روزیاتو

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :