شارلیز ترون به خاطر فرزندان سیاه پوست خود آمریکا را ترک می کند!

شارلیز ترون به خاطر فرزندان سیاه پوست خود آمریکا را ترک می کند! چه خبر از کجا ؟

شارلیز ترون بازیگر سینمای آمریکا از قوانین نژادپرستانه کشور آمریکا پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ به ستوه آمده است و می خواهد این کشور را ترک کند .

شارلیز ترون بازیگر مشهور سینمای هالیوود که در آفریقای جنوبی بزرگ شده است ، به خاطر فرزندان سیاه پوست خود می خواهد کشور نژاد پرست آمریکا را ترک کند . در ادامه نیز تصاویری از شارلیز ترون و فرزندانش را خواهید دید .

شارلیز ترون و فرزندانش

شارلیز ترون گفت نژادپرستی در آمریکا خیلی زنده است و او قصد دارد از آن دور شود. بازیگر برنده اسکار که با نابرابری نژادی بیگانه نیست گفت: بزرگ شدن در دوران آپارتاید در آفریقای جنوبی مرا خیلی نسبت به برابری انسان‌ها حساس کرده است.

شارلیز ترون و فرزندانش

شارلیز ترون

شارلیز ترون در گفتگویی با نشریه «اله» به عنوان مادر دو فرزند سیاهپوست به نام‌های جکسون ۶ ساله و آگوست ۲ساله گفت این بچه‌ها را به فرزندی پذیرفته و با همکاری مادرش از آنها مراقبت می‌کند.

شارلیز ترون و فرزندانش

شارلیز ترون و فرزندانش

شارلیز ترون افزود:
نمی‌دانم چطور باید درباره سال پیش که در دوره رییس جمهوری جدید طی شد حرف بزنم، اما نژادپرستی خیلی زنده است و حضور آن خیلی بیشتر از چیزی است که مردم فکر می‌کنند. نمی‌توانیم آن را انکار کنیم، باید صدایمان را بلند کنیم.

بازیگر فیلم‌ «بلوند اتمی» گفت :
اگر آمریکا برای امنیت فرزندانش جای مناسبی نباشد این کشور را ترک می‌کند.

شارلیز ترون و فرزندانش

شارلیز ترون و فرزندش

شارلیز ترون اظهار کرد:
در این کشور جاهایی وجود دارد که اگر قرار باشد آنجا کار کنم، نمی‌توانم.
من نمی‌توانم با فرزندانم به برخی از مناطق آمریکا بروم. این واقعا مشکل آفرین است و با خودم فکر می‌کنم تنها راه حل رفتن از این کشور است.

شارلیز ترون و فرزندانش

شارلیز ترون بازیگر هالیوود

این مادر با تکیه بر این که نمی‌خواهد بچه‌هایش احساس ناامنی کنند افزود می‌خواهد آنها به پیشینه خودشان افتخار کنند.

شارلیز ترون ضمن گفتن این که می‌خواهد آنها بدانند از کجا آمده‌اند یادآوری کرد آنها در عین حال باید بدانند که وضعیت برای آنها متفاوت با مادرشان است.

شارلیز ترون و فرزندانش

شارلیز ترون و فرزند سیاهپوستش

جزئیاتی از سخنان نژادپرستانه مارک فابر سرمایه گذار سوئیسی

مارک فابر، سرمایه گذار سرشناس سوئیسی که به واسطه انتشار خبرنامه اقتصادی (Gloom Boom & Doom Report) به «دکتر دووم» معروف است در گزارشی نژادپرستانه اعلام کرد آمریکا کشور بزرگی است، چون به وسیله سفیدپوستان اداره می‌شود.

همچنین بخوانید :  تام هاردی بازیگر سینما یک دزد موتورسیکلت را در لندن دستگیر کرد!+تصاویر

او در بخشی از این خبرنامه نوشت:
خداروشکر که بیشتر جمعیت آمریکا را سفیدپوست‌ها تشکیل می‌دهند نه سیاه پوست ها! در غیر این صورت آمریکا شبیه به زیمبابوه می‌شد، هرچند زمانی مثل آن‌ها بود! آمریکا طی ۲۰۰ سال گذشته با حمایت اکثریت سفیدپوست در اوج پیشرفت‌های سیاسی و اقتصادی بوده است.

این تحلیلگر در ادامه گزارش نژادپرستانه خود نوشت:
من یک نژادپرست نیستم، اما واقعیت بدون توجه به اینکه چقدر از نظر سیاسی نادرست است، باید بیان شود.

فابر به عنوان یکی از تحلیلگران بدبین بازار و اقتصاد شناخته می‌شود که اغلب در برنامه‌ای اقتصادی آمریکایی نظرات خود را ارائه می‌دهد و از این طریق به شهرت رسیده است. او همزمان با حوادث شارلوتسویل به حمایت از گروه سفیدبرتر پندار‌ها پرداخت و از جمع آوری مجسمه‌های قهرمانان جنگ داخلی آمریکا انتقاد کرد. این تحلیلگر سوئیسی در واکنش به جمع آوری مجسمه‌های قهرمانان جنگ داخلی آمریکا اعلام کرد آن‌ها فقط مجسمه افراد پرافتخاری بودند که تنها جرمشان چیزی بود که بسیاری از جوامع به مدت ۵ هزار سال برای آن جنگیدند و جمعیتی را به بردگی گرفتند.

بسیاری از مخاطبان این مجله اظهارات وی را نژادپرستانه توصیف کرده و از آن انتقاد کردند.

هشدار‌های فابر درمورد هرج و مرج اقتصادی، طی هفته‌های گذشته به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل شده است. او اخیرا سقوط بازار سهام و فرو رفتن در بحرانی مالی شبیه به آنچه در سال ۲۰۰۸ رخ داد را پیش بینی کرده است.

مهر – باشگاه خبرنگاران جوان

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :