جستجوی نام سوفیا لورن پس از خطبه های نماز جمعه مشهد!

تاریخ بروزرسانی : 2018-03-11 /
گردآوری :
سوفیا لورن

این برنامه را برگزار کردند و با رقص یک عده نوجوان و دختر جوان نشان دادند که الگوی جامعه حضرت زهرا (س) نیست؛ بلکه سوفیا لورن است.

پس از ذکر نام سوفیا لورن در خطبه های نماز جمعه ی مشهد، جست و جوی نام این بازیگر هالیوودی هشتاد و سه ساله توسط کاربران ایرانی به طرز شگفت آوری نسبت به هفته گذشته رشد پیدا کرد.آیت الله علم الهدی در خطبه های امروز نماز جمعه مشهد با اشاره به جشن پر از حواشی در برج میلاد و رقص دختران ایرانی در این جشن بیان کرد: الگوی جامعه ما حصرت زهرا نیست، سوفیا لورن است.

سوفیا لورنسوفیا لورن بازیگر هالیوود

اعلام نام سوفیا لورن از طرف امام جمعه مشهد

اعلام نام سوفیا لورن از طرف امام جمعه مشهد واکنش های زیادی در برداشت که از ان جمله می توان به افزایش جستجوی نام این بازیگر هالیودی از طرف کاربران ایرانی اشاره کرد.

سوفیا لورنافزایش جستجوی نام سوفیا لورن در گوگل

جزئیاتی از اشاره علم الهدى به سوفیا لورن در نماز جمعه مشهد

آیت الله علم الهدی امام‌ جمعه شهر مشهد گفت:
«حادثه‌ای که اخیرا در برج میلاد تهران اتفاق افتاد، تصادف نبود.
یک برنامه‌ ریزی حساب‌ شده از سوی دشمن بود.
بنده نمی‌خواهم شورای شهر تهران و شهرداری را متهم کنم که آنها برنامه‌ریزی کردند؛
بلکه می‌گویم این تصادفی نبود که برنامه‌ ریزها از شهردار دعوت کنند و دقیقا این برنامه را اجرا کردند.
این برنامه دهن‌کجی به حضرت زهرا (س) بود.
این برنامه را برگزار کردند و با رقص یک عده نوجوان و دختر جوان نشان دادند که الگوی جامعه حضرت زهرا (س) نیست؛ بلکه سوفیا لورن است.

سوفیا لورنرقص دختران در روز مادر

در دهه نخست انقلاب یک زنی که شناخته‌شده هم نبود، یک جایی مصاحبه کرده بود و گفته بود الگوی ما اوشین است، حضرت زهرا نیست. امام فرمودند آن زن مرتده است و هرجا دیدید با او برخورد کنید». سخنان امام‌جمعه مشهد در حالی است که نجفی، شهردار تهران، در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که دخترکان شرکت‌کننده در جشن زیر هشت سال بوده و رقصشان در آن مراسم اشکال شرعی نداشته است.

سوفیا لورنبرنامه روز زن با حضور شهردار تهران

هرآنچه باید راجع به سوفیا لورن بدانید

سوفیا لورن (به لاتین: Sophia Loren) با نام اصلی سوفیا ویلانی شیکولونه (به لاتین: Sofia Villani Scicolone) در روز بیست سپتامبر ۱۹۳۴ در رم زاده شد. پدرش مهندس و مادرش بازیگر و آموزگار پیانو بود.

سوفیا لورن بازیگر زن مشهور هالیوود در مورد خودش گفته‌ است:

«من ایتالیایی نیستم، من ناپلی هستم و این چیز دیگری است.»

سوفیا لورنسوفیا لورن هنرپیشه هالیوود

بعد از امتناع پدر سوفیا از ازدواج با مادرش که او را بدون هیچ پشتیبانی رها کرد.
خانواده لورن یک فرزند دختر مشترک دیگر به نام آنا ماریا ویلانی در سال ۱۹۳۸ داشتند. سوفیا، مادرش و ماریا با مادربزرگ لورن در پوتزولی نزدیک ناپل زندگی می‌کردند.
لورن دو نابرادری جوانتر پدری به نامهای جولیانو و جوزپه دارد.

سوفیا و کارلو پنتی روز ۱۷ سپتامبر ۱۹۵۷ با هم ازدواج کردند ازدواج اول آنها به ناچار لغو شد تا پونتی به جرم دو همسری محکوم نشود، آن‌ها روز نهم آوریل ۱۹۶۶ دوباره با هم ازدواج کردند و صاحب دو پسر به نامهای کارلو و ادواردو شدند.

زندگی مشترک سوفیا لورن با کارلو پونتی تا زمان مرگ پونتی در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۰۷ به خاطر عوارض ریوی ادامه داشت.وقتی از او در نوامبر ۲۰۰۹ پرسیدند که آیا احتمال دارد او دوباره ازدواج کند؟ پاسخ داد که: نه، دوباره هرگز، غیرممکن است که کس دیگری را دوست داشته باشد.

عروس های او ساشا الکساندر و آندرا مس زاروس هستند.

نوه های سوفیا لورن

سوفیا لورن چهار نوه دارد:
لوچیا سوفیا پونتی (متولد ۱۲ می ۲۰۰۶)ویتوریو لئونه پونتی (متولد روز سوم آوریل ۲۰۰۷)،
لئوناردو فورتوناتو پونتی (متولد روز بیستم دسامبر ۲۰۱۰) و بئاتریس لارا پونتی (متولد ۱۵ مارس ۲۰۱۲).

محل اقامت اولیه لورن از اواخر سال ۲۰۰۶ در ژنو سویس بوده‌است همچنین صاحب یک خانه در ناپل و رم است.در سپتامبر ۱۹۹۹ لورن در برابر هفتاد و شش تارنمای بزرگسالان به خاطر ارسال عکسهای برهنه تغییر یافته خود در اینترنت اقامه دعوی کرد.

سوفیا لورن یکی از بزرگترین طرفداران باشگاه فوتبال ناپولی است. در می سال ۲۰۰۷ هنگامی که این تیم در سری ب ایتالیا سوم شد به روزنامه لاگاتزتا دلو اسپورت گفت که اگر تیمش پیروز شود می‌خواهد یک رقص همرا با برهنگی انجام دهد.

سوفیا لورن یک معتقد به کلیسای کاتولیک است.
هر چند در مسائل مختلف مانند عفت در لباس پوشیدن و ازدواجش در تقابل با این کلیسا بوده‌است

مشهد فوری – نو اندیش – ویکی پدیا