عکس‌های جالب سلبریتی‌ها در روز شکرگزاری از کایلی جنر تا تیلور هیل

عکس‌های جالب سلبریتی‌ها در روز شکرگزاری از کایلی جنر تا تیلور هیل چه خبر از کجا ؟

سلبریتی ها مطرح هالیوود تصاویری از خود در کنار اعضای خانواده خود در روز شکرگزاری منتشر کرده اند و باید گفت این جشن بزرگی برای مردم کانادا و آمریکا محسوب می شود.

روز شکرگزاری را به عنوان یکی از سنت‌ های مذهبی که مورد توجه مردم آمریکا و ستاره های هالیوود می باشد می شناسیم. در این روز به فقرا نیز کمک می شود اگر دوست دارید بدانید که سلبریتی ها در این روز چه تصویری را منتشر کرده اند با ما همراه شوید. در این جشن مردم شکرانه خدای خود را به جای می آورند. در ادمه تصاویر چهره های مطرح هالیوود را در جشن شکرگزاری در نیک صالحی ببینید

سلبریتی ها در روز شکرگزاری

روز شکرگزاری یک تعطیلی ملی در آمریکا و کانادا است که در این روز مردم به شکرانه برداشت محصولات جشن برگزار می‌کنند. این جشن که ریشه در اعتقادات مذهبی و فرهنگی مردم دارد، در آمریکا در چهارمین پنج‌ شنبه ماه نوامبر برگزار می‌ شود.

از این رو به روز شکرگزاری حتی «روز بوقلمون» نیز گویند. ریشه استفاده از بوقلمون به سال‌ های بسیار قبل و به زمانی که اولین بار جشن شکرگزاری برگزار می‌ شد بر می‌ گردد. طبق اسناد به دست آمده، در حدود سال ۱۶۲۱ مردم مهاجری که به آمریکا آمده بودند بوقلمون‌ های وحشی را برای این روز شکار می‌ کردند.

همچنین بخوانید :  افشاگری روث ویلسن ستاره سریال رابطه پنهانی درباره درخواست شرم آور

در جشن شکرگزاری به افراد فقیر نیز کمک می‌ شود. این کمک می‌تواند به شکل فردی یا عمدتاً توسط نهادهای کوچک خیریه‌ ای در غالب غذا یا بسته‌ های کمکی باشد.

چهره‌های مشهور دنیای موسیقی، سینما و مد، روز شکرگزاری را در کنار خانواده و دوستان خود گذراندند. در ادامه تصاویری که آنها از خود در جشن شکرگزاری منتشر کرده‌اند را مشاهده خواهید کرد.

تصاویر ستاره های هالیوود در روز شکرگزاری

تیلور هیل مدل مشهور آمریکایی در کنار خواهرانش

جسیکا آلبا به همراه همسر و فرزندانش

کنسرت خیابانی کلی کلارکسون در جشن شکرگزاری

کیم کارداشیان در کنار آلیس جانسون

ریس وترسپون

کورتنی کارداشیان به همراه خانواده‌ اش

هیلاری داف در کنار پسرش

لی‌لی کالینز

کایلی جنر در کنار همسر و پسرش

کلویی کارداشیان و فرزندش

ایران آرت

تاریخ بروزرسانی : 2018-11-24 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi