سوژه شدن زندگی شخصی میشل اوباما بانوی اول +تصاویر

سوژه شدن زندگی شخصی میشل اوباما بانوی اول +تصاویر چه خبر از کجا ؟

زندگی شخصی میشل اوباما همسر آقای رئیس جمهور به عنوان اولین بانوی سیاه پوست کاخ سفید مورد توجه قرار گرفته و قرار است سریالی به نام بانوی اول درباره وی ساخته شود

زندگی شخصی میشل اوباما به عنوان اولین بانوی سیاه پوست کاخ سفید همیشه مورد توجه بوده است و باید گفت او زنی فعال بوده که در دوران ریاست جمهوری همسرش خدمات ارزنده ای انجام داده بود. سریالی به نام بانوی اول درباره وی که قرار است وایولا دیویس در نقش او ظاهر شود در حال ساخت می باشد و اینگونه زندگی وی سوژه شده است. در ادامه جزئیات سریال بانوی اول را در نیک صالحی بخوانید

فیلمی درباره زندگی شخصی میشل اوباما

“وایولا دیویس” ستاره‌ سریال “چگونه از مجازات قتل فرار کنیم” (How to Get Away With Murder) در سریال جدید شبکه‌ شوتایم در نقش “میشل اوباما” بانوی اول سابق ایالات متحده ظاهر می‌ شود.

میشل اوباما

میشل همسر باراک اوباما

“بانوان اول” (First Ladies) یک سریال آنتولوژی است که سفارش نگارش سه قسمت را دریافت کرده است. “آرون کولی” نویسنده‌ی رمان “تفنگ‌های ریجوود” فیلمنامه‌ ی سریال را به نگارش در می‌ آورد و تهیه‌ کنندگی آن را هم برعهده می‌ گیرد.

سوژه شدن زندگی شخصی میشل اوباما بانوی اول +تصاویر

عکس های میشل اوباما

این سریال قرار است از زندگی سیاسی و شخصی زنان کاخ سفید پرده بردارد. علاوه بر اوباما، فصل اول بر زندگی “النور روزولت”، “بتی فورد” هم تمرکز خواهد کرد اما بازیگران این شخصیت‌ ها هنوز انتخاب نشده‌ اند. انی پروژه در استودیوی لاینزگیت تله‌ ویژن و با تهیه‌ کنندگی دیویس، همسر او “جولیوس تنان”، و “جف گاسپین” به تولید می‌ رسد.

میشل اوباما

وایولا دیویس بازیگر سریال بانوی اول

زندگی شخصی میشل اوباما در سریال بانوی اول

دیویس تاکنون سه بار برای “تردید” (Doubt)، “خدمتکار” (The Help) و “حصارها” (Fences) نامزد دریافت اسکار شده
و برای بازی در فیلم اخیر این جایزه را تصاحب کرده است. بازی در سریال
“چگونه از مجازات قتل فرار کنیم” نیز برای او دو نامزدی و یک جایزه‌ی امی را به همراه داشته است.

میشل اوباما

سریال بانوی اول درباره زندگی میشل

تاریخ پخش “بانوان اول” هنوز نامشخص است اما تا آن زمان هواداران دیویس او را در نقش “آنالیس کیتینگ” در سریال “چگونه از مجازات قتل فرار کنیم” شبکه‌ ی ABC خواهند دید. پخش فصل ششم و پایانی این مجموعه از تاریخ ۲۵ سپتامبر آینده آغاز می‌ شود.

میشل اوباما

عکس های میشل همسر رئیس جمهور سابق آمریکا

۳۰ نم

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-27 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :