ستاره های مشهور هالیوود که با وجود خدمتکار باز هم شلخته هستند!(۱)

ستاره های مشهور هالیوود که با وجود خدمتکار باز هم شلخته هستند!(۱)چه خبر از کجا ؟

مهم نیست که بریتنی اسپیرز چقدر شهرت و محبوبیت دارد، فضای خانه او از تصور هوادارانش هم خارج است. خدمتکاران بریتنی اعتراف کرده اند که یکی از عادت های این ستاره خوردن غذا در تختخوابش است.

ستاره های شلخته هالیوود

ستاره های شلخته هالیوود , زمانی که به قصرهایی که ستارگان هالیوود در آنها ساکن اند فکر می کنیم، خانه ای تمییز و زیبا در ذهن مان نقش می بندد، اما واقعیت چیز دیگری است. اگر چه آنها پول کافی برای استخدام خدمتکار را دارند اما این در مورد همه ستاره ها صادق نیست.
برخی از ستاره ها هستند که حتی با وجود خدمتکاران فراوان هم خانه های بهم ریخته و کثیفی دارند.

بریتنی اسپیرز

مهم نیست که بریتنی اسپیرز چقدر شهرت و محبوبیت دارد، فضای خانه او از تصور هوادارانش هم خارج است. خدمتکاران بریتنی اعتراف کرده اند که یکی از عادت های این ستاره خوردن غذا در تختخوابش است. او غذا را در تخت اش می خورد و تکه های آن را روی تختش می ریزد. در واقع او با این که روی تختی پر از آشغال های غذا بخوابد، مشکلی ندارد.

بیماری روانی بریتنی سالها قبل تیتر بسیاری از مجلات شده بود.
در آن زمان نه تنها خانه او کثیف بود، بلکه او خودش هم به بهداشت شخصی اش اهمیتی نمی داد.

به عنوان مثال بارها دیده شد که او با آرایشی که روی صورت اش پخش شده در حال گشت و گذار است، یا این که پابرهنه وارد رستوران شده است. اما خوشبختانه توانست به کمک خانواده و روان پزشکان این دوران را پشت سر بگذارد. اگر چه او برخی از عادات اش را تغییر داده اما هنوز هم در کثیفی خانه مانند قبل است.

ستاره های شلخته هالیوود

بریتنی اسپیرز

معرفی ستاره های شلخته هالیوود

بیانسه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بیانسه که همیشه با آرایش کامل و موهای مرتب در مکان های عمومی حاضر می شود، به تمییزی آنچه که شما فکر می کنید، نیست. او در قصر خود دوست دارد راحت باشد و راحتی را در بهم ریختگی می بیند. معمولا خانم ها از آقایان منظم ترند اما در ازدواج بیانسه و جی زی، این موضوع برعکس است به طوری که جی زی همیشه در حال جمع و جور کردن است، در حالی که بیانسه علاقه ای به این کار ندارد.

ستاره های شلخته هالیوود

بیانسه

جرج کلونی

اگر چه جرج کلونی در دنیای هالیوود یکی از جذاب ترین ستاره ها به شمار می رود اما در زندگی شخصی اش او آنقدرها هم کامل نیست. برخلاف نقش هایی که به عنوان یک همسر و پدر ایده آل بازی می کند، او در خانه اش با نظم و پاکیزگی کاری ندارد. به گفته خدمتکارانش، او اهمیتی به تمییزی خانه نمی دهد. در واقع او دوست دارد که مانند مجردها زندگی کند، مدام میهمانی بگیرد، بریزد و بپاشد و هیچ چیز دیگری برایش مهم نباشد.

ستاره های شلخته هالیوود

جرج کلونی

جسیکا سیمپسون

مشکل جسیکا سیمپسون با موهایی است که در خانه اش می ریزد.
البته این موهای حیوانات خانگی او نیست، بلکه موهای خودش است که تمام خانه را پوشانده است. خدمتکارانش می گویند: «زمانی که وارد اتاق جسیکا می شویم، آنقدر لباس و وسایل دیگر روی زمین ریخته که کف اتاق دیده نمی شود. علاوه بر آن، موهای او نیز همه جا را پر کرده است. یک بار ما مژه های مصنوعی او را که روی زمین افتاده بود، با یک عنکبوت اشتباه گرفتیم.» این رفتار جسیکا حتی برای همسر قبلی اش، نیک لاچی، نیز غیر قابل تحمل بود.

ستاره های شلخته هالیوود

ستاره های شلخته هالیوود

مایلی سایرس

مایلی سایرس عاشق حیوانات خانگی است، به طوری که خانه اش را پر از حیوان کرده است.
او به حیواناتش این اجازه را می دهد که هر کجای خانه که دوست دارند بروند و شیطنت کنند.

او حتی یک خوک هم در خانه اش نگه می دارد که جز خرابکاری کار دیگری بلد نیست. به جای این که او به عنوان صاحب حیوانات، خودش وظیفه تمییز کردن آنها را به عهده بگیرد، سر خدمتکارانش فریاد می زند که ریخت و پاش های آنها را تمییز کنند. یک بار او عکسی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد که اگر به خانه اش دقت می کردید، تکه های کاغذ و کفش هایی که وسط هال افتاده بودند را به وضوح می دیدید.

ستاره های شلخته هالیوود

مایلی سایرس

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان که در حال حاضر در دنیای مد حرف اول را می زند، عکسی از خانه اش در اینستاگرام منتشر کرد که بهم ریختگی و کثیفی اتاقش در آن مشهور بود. او حتی در مورد دخترش هم اینگونه است. به عنوان مثال در عکسی که از اتاق دخترش، نورث، در اینستاگرام منتشر شده بود دیدیم که اتاق او پر از کفش، چوب لباسی و انبوهی از لباس بود.
در واقع آنقدر که کیم به شهرت و مد اهمیت می دهد، تمییزی خانه برایش مهم نیست.

ستاره های شلخته هالیوود

برترین ها

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-20 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :