زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن متعلق به چه کسانی است!(۲)

زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن متعلق به چه کسانی است!(۲) چه خبر از کجا ؟

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن , بازیگر قدرتمند و دوست داشتنی، اسکارلت جوهانسون، یکی از زیباترین چشم ها را دارد. او با چشم های سبز رنگ اش که با پوست صورت اش هماهنگی خاصی دارد، توانسته خود را در این لیست جای دهد.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

اگر دوست دارید بدانید که زیباترین چشمها در بین ستارگان زن جهان متعلق به چه کسانی است، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. ستاره ها همیشه از زوایای گوناگون مورد انتقاد دیگران قرار می گیرند. از اندام، رژیم غذایی، مهارت و لباس هایشان که بگذریم، این بار چشم های آنها مورد توجه قرار گرفته است. اگر دوست دارید بدانید که زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن جهان متعلق به چه کسانی است، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مگان فاکس

تاریخ تولد: ۱۹۸۶

تاریخ تولد: تنسی، آمریکا

حرفه: مدل/ بازیگر

چه کسی است که بتواند از مگان فاکس چشم بردارد؟ اگر چه تمام اعضای صورت او زیبا و جذاب است اما از چشم های آبی او نمی توان گذشت. طبق گزارشات، او یکی از جذاب ترین چهره ها را در میان هالیوودی ها دارد.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

مگان فاکس

مارگو رابی

تاریخ تولد: ۱۹۹۰

محل تولد: استرالیا

حرفه: مدل/بازیگر

یکی دیگر از چشم آبی های هالیوودی، مارگو رابی است. این بازیگر و تهیه کننده استرالیایی بیشتر به خاطر نقش اش در فیلم «گرگ وال استریت» شهرت دارد.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

مارگو رابی

الیزابت تیلور

تاریخ تولد: ۱۹۳۲

محل تولد: انگلیس

حرفه: بازیگر

هالیوود هیچگاه ستاره ای چون الیزابت تیلور را از یاد نمی برد. نه تنها شخصیت، بلکه زیبایی ظاهری اش نیز او را در دل میلیون ها انسان جا کرده است. چشم های متمایل به بنفش او هیچگاه از یاد مردم نمی رود.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

الیزابت تیلور

نضاویر زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

پنه لوپه کروز

تاریخ تولد: ۱۹۷۴

محل تولد: اسپانیا

حرفه: مدل/ بازیگر

آیا نقصی در چهره پنه لوپه کروز می بینید؟ این ستاره چنان محبوبیتی در دنیای هالیوود دارد که دیگر ستاره ها حسرت اش را می خورند. از زیبایی شخصیتی او که بگذریم، چشم هایش جذابیتی دارند ک نمی توان نادیده گرفت.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

پنه لوپه کروز

آدری هپبورن

تاریخ تولد: ۱۹۲۹

محل تولد: بلژیک

حرفه: بازیگر

مهم نیست که چند بازیگر آمدند و رفتند، آدری هپبورن جزو ستاره هایی است که هیچگاه از یاد نمی رود. این هنرپیشه باریک‌اندام و خوش‌پوش، به‌خاطر زیبایی فریبنده، ایفای نقش ماهرانه و در عین حال معصومانه‌اش در فیلم‌ها و اقدامات بشردوستانه‌اش برای کودکان نیازمند، شهرت داشت. هپبورن همچنین چهار بار نامزد جایزه اسکار شد و در سال ۱۹۵۳ موفق به بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم «تعطیلات رومی» شد. یکی دیگر از فاکتورهایی که او را جذاب کرده چشم هایش است که رنگ واقعی آن را ترکیبی از رنگ های سبز، خاکستری و آبی می دانند.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

عکسهای زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

اولیویا وایلد

تاریخ تولد: ۱۹۸۴

محل تولد: نیویرک، آمریکا

حرفه: بازیگر

اگر چه اولیویا وایلد توانایی زیادی در بازیگری دارد اما از جاذبه چشم هایش برای جذب طرفداران بیشتر، نمی توان گذشت. او نیز دچار ناهم‌رنگی عنبیه است. از این رو رنگ چشم هایش، با توجه به نور خورشید، از طیف های خاکستری تا سبز، تغییر رنگ می دهد.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

کایرا نایتلی

تاریخ تولد: ۱۹۸۵

محل تولد: انگلستان

حرفه: بازیگر

جدا از استخوان های فک کایرا نایتلی که فرمی زیبا و فشنی دارد، چشم های او نیز از جذابیت بالایی برخوردار است. او با زیبایی و توانایی های که در صنعت بازیگری دارد، توانست خودش را در میان بهترین بازیگران هالیوودی قرار دهد.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

اسکارلت جوهانسون

تاریخ تولد: ۱۹۸۴

محل تولد: نیویورک، آمریکا

حرفه: بازیگر

بازیگر قدرتمند و دوست داشتنی، اسکارلت جوهانسون، یکی از زیباترین چشم ها را دارد. او با چشم های سبز رنگ اش که با پوست صورت اش هماهنگی خاصی دارد، توانسته خود را در این لیست جای دهد.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

کایلی جنر

تاریخ تولد: ۱۹۹۷

محل تولد: لس آنجلس، آمریکا

حرفه: کارآفرین

کایلی جنر هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکه های اجتماعی است که در مجموعه تلویزیونی «پابه‌پای خانواده کارداشیان» درخشید. اگر چه او عمل های زیبایی زیادی را روی صورت خود انجام داد اما یکی از اعضای صورت اش که زیبایی طبیعی دارد، چشم هایش است. چشم های قهوه ای تیره او با فرم زیبایی که دارد، در کنار مژه های بلندش، همگی بر جذابیت و محبوبیت او افزوده است.

زیباترین چشمها در بین ستارگان زن

برترین ها

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :