کدامیک از ستاره های زن جهان زیباترین لبخند را دارند!(۱)

کدامیک از ستاره های زن جهان زیباترین لبخند را دارند!(۱) چه خبر از کجا ؟

زیباترین لبخند ستاره های زن , زیباترین لبخند ستاره های زن , لبخند دری به قلب ما انسان هاست. اگر به چهره زیباترین زنان جهان نگاه کنید، خواهید دید که تمامی آنها لبخندی زیبا دارند.

زیباترین لبخند ستاره های زن

زیباترین لبخند ستاره های زن , لبخند دری به قلب ما انسان هاست. اگر به چهره زیباترین زنان جهان نگاه کنید، خواهید دید که تمامی آنها لبخندی زیبا دارند. در حقیقت همین لبخند است که به دل میلیون نفر می نشیند و محبوبیت می آورد. اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از ستاره های زن جهان زیباترین لبخند را دارند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مگان فاکس

مگان فاکس مدل و بازیگر آمریکایی است.
او حرفه بازیگری خود را در سال ۲۰۰۱ با نقش های جزئی در چند فیلم و سریال آغاز کرد اما در سال ۲۰۰۴، اولین نقش اساسی خود را در فیلم طنز نوجوانان، به نام «اعترافات درام یک ملکه نوجوان» ایفا کرد.

حرفه مانکنی برای فاکس از زمانی آغاز شد که او توانست چندین جایزه مختلف را بین مدل‌های آمریکایی در سال ۱۹۹۹ بدست آورد. مگان فاکس یکی از زیباترین بازیگران هالیوودی است، اما چیزی که او را جذاب تر می کند، لبخندش است. در واقع زمانی که او لبخند می زند، زیبایی اش دو چندان می شود. چشم های روشن او نیز لبخند زیبایش را تکمیل کرده و بر جذابیت اش می افزاید. فاکس به عنوان یکی از نمادهای جذابیت مطرح و در مجله‌هایی مانند «ماکسیم»، «رولینگ استون» و «اف اچ ام» ظاهر شده است.

زیباترین لبخند ستاره های زن

مگان فاکس

زیباترین لبخند ستاره های زن معروف

سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر، خواننده و طراح مد آمریکایی است که نامش در فهرست زیباترین لبخندهای هالیوودی قرار دارد. اگر به چهره او دقت کرده باشید، می بینید که همیشه لبخندی بر لب دارد. شاید یکی از دلایل محبوبیت او هم همین لبخند زیبایش باشد که به دل هوادارانش نشسته است.
اگر چه سلنا گومز چهره معصوم و مهربانی دارد اما لبخندش بر این خصوصیات او می افزاید.

زیباترین لبخند ستاره های زن

سلنا گومز

کاترین زیتا جونز

زمانی که صحبت از زیبایی ستاره ها به میان می آید، بی شک نام کاترین زینا جونز را هم خواهید شنید. علاوه بر چهره جذاب، او لبخند زیبایی نیز دارد. برخلاف بسیاری از ستاره های دیگر، او موهای تیره ای دارد و همین خصوصیت تاکید بیشتری را بر لبخندش می گذارد به طوری که اولین چیزی که در چهره او به چشم می آید، همان لبخندش است. او جزو معدود ستاره هایی می باشد که قادر است با یک لبخند ساده کاری کند که تمام ناراحتی های خود را از یاد ببرید.

زیباترین لبخند ستاره های زن

کاترین زیتا جونز

سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا بازیگر، کمدین و مدل کلمبیایی است که چهره فوق العاده جذابی دارد.
زمانی که صحبت از زیبایی در میان باشد، نام این هنرمند را همیشه در فهرست زیباترین ها خواهید دید.
در سال ۲۰۱۲، سوفیا ورگارا به عنوان دومین زن زیبای سال به انتخاب مجله «پیپل» شناخته شد. اگر چه او سالها از سرطان تیروئید رنج می برد و مجبور بود داروهای زیادی را مصرف کند، اما این مشکلات و بیماری ها هیچگاه از لبخند روی لبانش نکاست.

زیباترین لبخند ستاره های زن

سوفیا ورگارا

زیباترین لبخند ستاره های زن مشهور

کریستی برنکلی

کریستی برنکلی هنرپیشه و مانکن آمریکایی است که از سال ۱۹۷۳ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده ‌است. از آنجا که او دندان های سفید و زیبایی دارد، هیچگاه از لبخند زدن و نشان دادن دندان هایش نهراسیده است.
اگر به عکس های چاپ شده او بر جلد مجلات دقت کرده باشید،
خودتان نیز خواهید فهمید که هیچگاه لبخند از لب های این مدل مشهور و زیبا دور نمی شود. به راستی که او یکی از جذاب ترین چهره ها را دارد.

زیباترین لبخند ستاره های زن

کریستی برنکلی

آیشواریا رای

آیشواریا رای بازیگر هندی و دختر شایسته‌ دنیا در سال ۱۹۹۴ است. او به عنوان یکی از زیباترین زنان بالیوود شناخته می شود به طوری که معیار زیبایی شده و زیبایی زنان دیگر هند را نیز با او می سنجند. اگر چه آیشواریا نقصی در چهره اش ندارد اما یکی از چیزهایی که بر جذابیت او افزوده، لبخندش است. در واقع او با لبخندی بر لب هایش، هواداران خود را همیشه از خود خشنود نگه خواهد داشت.

زیباترین لبخند ستاره های زن

آیشواریا رای

برترین ها

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :