کدامیک از زنان مشهور جهان زیباترین لبخند را دارند!(۲)

کدامیک از زنان مشهور جهان زیباترین لبخند را دارند!(۲) چه خبر از کجا ؟

زیباترین لبخند زنان مشهور , اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از ستاره های زن جهان زیباترین لبخند را دارند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

زیباترین لبخند زنان مشهور

زیباترین لبخند زنان مشهور , لبخند دری به قلب ما انسان هاست. اگر به چهره زیباترین زنان جهان نگاه کنید، خواهید دید که تمامی آنها لبخندی زیبا دارند. در حقیقت همین لبخند است که به دل میلیون نفر می نشیند و محبوبیت می آورد. اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از ستاره های زن جهان زیباترین لبخند را دارند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کیت بکینسیل

کیت بکینسیل بازیگر انگلیسی سینمای هالیوود است که جزو زیباترین ها به حساب می آید.
او در طول دهه ۱۹۹۰، به بازی در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی می‌پرداخت که یکی از مهم‌ترین آنها بازی در فیلم تلویزیونیِ «ِاما» بود. در سال ۲۰۰۸ نیز او برای بازی خوب خود در فیلم «تنها حقیقت»، نامزد جایزه بهترین اجرا از طرف انجمن منتقدین شد. کیت بکینسیل نماد زیبایی، سادگی و مهربانی است.
اگرچه او در حالت طبیعی هم جذابیت بالایی دارد اما زمانی که میخندد، جذابیتش چندبرابر میشود.

زیباترین لبخند زنان مشهور

کیت بکینسیل

دیپیکا پادوکونه

دیپیکا پادوکونه مدل و بازیگر سوپر استار بالیوود می‌باشد.
از فیلم‌های او می‌توان به «ام شنتی ام»، «قطار چنای»، «کوکتل»، «جوانی»، «دیوانگی» و «باجیراو مستانی» اشاره کرد. دیپیکا فعالیت‌های مدلینگ خود را از زمان کالج شروع کرد و در مدت کمی توانست عنوان مدل سال را به دست بیاورد. علاوه به اندام و چهره زیبا، او لبخند تاثیرگذاری نیز دارد به طوری که نامش در فهرست زیباترین لبخندها قرار گرفته است.

زیباترین لبخند زنان مشهور

دیپیکا پادوکونه

زیباترین لبخند زنان مشهور جهان

مدوری دیکشیت

مدوری دیکشیت یکی از بهترین و معروف‌ترین بازیگران هند است که در دهه ۱۹۸۰، ۱۹۹۰و اوایل ۲۰۰۰ بسیار برجسته بوده‌ است. او توانسته از چهارده نامزدی خود در جشنواره فیلم فیر برنده شش جایزه از این جشنواره شود، که از نظر دفعات نامزدی در این جشنواره رکورد دار است. او یکی از زیباترین لبخندها را در میان ستاره های بالیوود دارد. لبخند زیبای او، در کنار دیگر جذابیت هایش او را تبدیل به یکی از محبوب ترین ستاره های هندی کرده است.

زیباترین لبخند زنان مشهور

مدوری دیکشیت

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز هنرپیشه آمریکایی سینمای هالیوود و مانکن سابق صنعت مد است.
او بخاطر بازی در فیلم کمدی عاشقانه «زن زیبا» در سال ۱۹۹۰ لقب ستاره هالیوود را از آن خود کرد که فروش این فیلم نیز ۴۶۴ میلیون دلار درآمد به همراه داشت. هنگامی که او می خندد، تقریبا اکثر دندان هایش دیده می شود اما با این حال باز هم لبخند جذابی دارد. در واقع این لبخندش است که به چهره او شخصیتی محبوب داده. مطمئنا کسی نیست که خنده او را دوست نداشته باشد.

زیباترین لبخند زنان مشهور

جولیا رابرتز

برترین ها

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :