زوج های عاشق هالیوود که به یکدیگر اعتیاد دارند!(۲)

زوج های عاشق هالیوود که به یکدیگر اعتیاد دارند!(۲) چه خبر از کجا ؟

زوج های عاشق هالیوود , این زوج ها هر از چند گاهی با هم دچار اختلاف شده و اعلام می کنند که از هم جدا شده اند اما بلافاصله عکس این موضوع اثبات شده و در نهایت می توان گفت که این زوج ها همواره در شرایطی بین قهر و آشتی قرار دارند.

زوج های عاشق هالیوود

زوج های عاشق هالیوود , همه می دانیم که عشق و عاشقی لحظه ای در هالیوود امری طبیعی است و سلبریتی ها خیلی زود شریک زندگی خود را عوض می کنند. به همین دلیل زندگی های هالیوودی معمولاً کم دوام هستند و در اغلب موارد سلبریتی ها برای منافع مالی یا شهرت رسانه ای با طرف مقابل وارد رابطه می شوند. این حقیقت تلخ را در زمان جدایی ها و خیانت ها می توان فهمید. البته در موارد معدودی نیز دیده می شود که زوج های هالیوودی برای مدت زمان قابل توجهی که در عرف هالیوود نمی گنجد برای مدت زمان نسبتاً زیادی در کنار هم می مانند.

این زوج ها هر از چند گاهی با هم دچار اختلاف شده و اعلام می کنند که از هم جدا شده اند اما بلافاصله عکس این موضوع اثبات شده و در نهایت می توان گفت که این زوج ها همواره در شرایطی بین قهر و آشتی قرار دارند.

همچنین بخوانید :  ماجرای مخالفت شارلیز ترون بازیگر زیبای هالیودی با ازدواج!

از شما دعوت میکنیم با مطالعه ی ادامه متن با تعدادی دیگر از این زوجهای عاشق آشنا شوید.

۹-زین مالک و گیگی حدید

رابطه ی زین مالک و گیگی حدید بیشتر به بهشت شبیه است تا میدان جنگ و به همین دلیل این دو نمی توانند مدت زمان زیادی دور از هم باقی بمانند. این دو سلبریتی دوست داشتنی در ژوئن ۲۰۱۶ برای مدت کوتاهی از هم جدا شدند اما تقریباً بلافاصله با یکدیگر آشتی کردند.
این دو رابطه ی خوبی دارند اما هر لحظه امکان دارد که رابطه ی آن ها بهم بخورد.
آن ها جوان بوده و دائماً در حال قهر و آشتی هستند و در واقع همه این دو خیلی حساس و زودرنج به نظر می رسند.

همچنین بخوانید :  عواقب رسوایی جنسی برای وودی آلن و عدم همکاری چهره ها با وی!

زوج های عاشق هالیوود

زین مالک و گیگی حدید از زوج های عاشق هالیوود

اعتیاد زوج های عاشق هالیوود به یکدیگر

۱۰- بن افلک و جنیفر گارنر

بن افلک و جنیفر گارنر در هنگام بازی در فیلم «بی باک» (Daredevil) در سال ۲۰۰۳ با هم آشنا شدند در حالی که در آن دوران گارنر با اسکات فولی زندگی می کرد و افلک نیز با جنیفر لوپز نامزدی کرده بود. بنظر می رسد که این آشنایی تاثیر زیادی بر روی جنیفر گارنر گذاشت و سال بعد هر دو رابطه هایشان را به ترتیب با فولی و لوپز بهم زدند.
این دو در سال ۲۰۰۵ با هم ازدواج کرده و اکنون سه فرزند دارند:
ویولتا، سرافینا و ساموئل.

همچنین بخوانید :  مل گیبسون از فیلم جدید خود میگوید!+عکس

این زوج در سال ۲۰۱۵ اعلام کردند که جدا از هم زندگی می کنند اما جدایی کامل و قانونی آنها هنوز محقق نشده است.

بلافاصله پس از این موضوع، گارنر در مصاحبه ای گفت:
که هنوز شوهرش را دوست دارد و او عشق زندگی گارنر بوده و هست.

وی افزود که :
در صورت لزوم به سراغ پدر بچههایش خواهد رفت و او بهترین کسی است که میتواند با او زندگی کند.
بدین ترتیب این دو بار دیگر با هم زندگی کرده و بارها و بارها با هم دیده شده اند.
در تابستان سال ۲۰۱۶، افلک در مصاحبه ای گارنر را همسر خود خطاب قرار داده و اعلام کرد که گارنر در زمینه ی کارگردانی کمک زیادی به او کرده است.

زوج های عاشق هالیوود

بن افلک و جنیفر گارنر از زوج های عاشق هالیوود

علاقه زیاد زوج های عاشق هالیوود به یکدیگر

۱۱- ریحانا و دریک

همچنین بخوانید :  زندگی کیانو ریوز با سرگذشت پرفراز و نشیب جنتلمن هالیوودی

بعد از روابط کوتاه، همکاری ها، دشمنی مشترک با کریس براون و تتوهای یکسان، منابع نزدیک به این دو اصرار دارند که هنوز کار این نیمه زوج با هم تمام نشده است هر چند این دو در اکتبر ۲۰۱۶ جدایی از یکدیگر را اعلام کردند. بر اساس ادعای این رسانه ها اگر چه این دو با اشخاص دیگری نیز ملاقات دارند اما هنوز به همدیگر علاقمند بوده و در کنار هم هستند. اگر چه این دو در حال حاضر در زندگی هم حضور دارند اما هر لحظه ممکن است اتفاقی رخ داده و به جدایی کامل یا ازدواج آن ها منتهی شود.

زوج های عاشق هالیوود

ریحانا و دریک از زوج های عاشق هالیوود

۱۲- جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل در سال ۲۰۱۲ با هم ازدواج کردند.
اما مسیر رابطه ی این دو بسیار ناهموار بوده است. آن ها در سال ۲۰۰۷ با هم نامزد کردند و در نهایت در سپتامبر ۲۰۰۷ از هم جدا شدند و قبل از آن نیز بارها قهر و آشتی موقت بین این دو پیش آمده بود. اما این دو خیلی زود با هم آشتی کرده و برای یک سال دیگر نیز در کنار هم ماندند. در اکتبر ۲۰۱۰، ادعا شد که یک ماه قبل، تیمبرلیک مدت کوتاهی را با الیویا مان گذرانده است هر چند در آن زمان با بیل نیز ارتباط داشت. در مارس ۲۰۱۱، این دو بار دیگر اعلام کردند که از هم جدا شده اند و در دسامبر ۲۰۱۱ نامزدی رسمی آن ها اعلام شد.
از آن زمان تاکنون این دو با هم بوده و گفته اند که نمی توانند از هم جدا شوند.

زوج های عاشق هالیوود

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل از زوج های عاشق هالیوود

معرفی زوج های عاشق هالیوود

 

همچنین بخوانید :  کیت وینسلت بازیگر زن فیلم مشهور تایتانیک!+تصاویر

۱۳- راب کارداشیان و بلک چینا

راب کارداشیان و بلک چینا که مورد بی مهری تایگا قرار گرفت و تایگا او را به خاظر کایلی کارداشیان خواهر راب رها کرد از ژانویه ۲۰۱۶ تا فوریه ۲۰۱۷ رابطه ی عاشقانه ی بسیار دراماتیکی داشتند. هر بار یکی از این دو دیگری را به خیانت متهم می کرد و تنها چند ماه پس از نامزدی، چینا حامله شد. بلافاصله این دو به طور رسمی نامزدی کرده و سپس از هم جدا شدند و این پروسه برای مدتی ادامه داشت. حتی پس از جدایی رسمی این دو در فوریه ۲۰۱۷، به نظر می رسد که این دو هنوز هم با یکدیگر در ارتباط باشند زیرا پس از ماجرای نوار انتقام جویانه راب از چینا در جولای ۲۰۱۷، راب ادعا کرده بود که هنوز با وی زندگی می کند هر چند چینا این موضوع را رد کرده و گفته تنهاست و با مرد دیگری نامزد شده است.

همچنین بخوانید :  فرزند اما استون و دیو مک‌ کری کمدین مشهور آمریکایی

این دو در سپتامبر ۲۰۱۷ نبرد برای بدست آوردن قیومیت دخترشان را پایان داده و گفته شد که علیرغم رضایت راب برای دادن نفقه ی فررندش به میزان ۱۰ هزار دلار در ماه، چینا خواستار ۵۰ هزار دلار در ماه است. در نهایت این دو بر سر مبلغ ۲۰ هزار دلار در ماه توافق کرده و چینا نیز شکایت خود بابت بدرفتاری را پس گرفته است. با این وجود این دو هنوز درگیر شکایت چینا از راب بابت ویدیویی که راب برای چینا به عنوان تهدید فرستاده بود هستند و چینا برای رضایت درخواست مبلغ بسیار زیادی کرده است.

زوج های عاشق هالیوود

راب کارداشیان و بلک چینا از زوج های عاشق هالیوود

روزیاتو

همچنین بخوانید :  تقلید هالیوودی‌ها از لباس مقامات ایرانی! +تصاویر
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :