حقایقی تکان دهنده درباره زندگی لیدی گاگا خواننده سرشناس آمریکایی +تصاویر

حقایقی تکان دهنده درباره زندگی لیدی گاگا خواننده سرشناس آمریکایی +تصاویر چه خبر از کجا ؟

شاید بد نیست بدانید ستاره موسیقی جهان که در مراسم جوایز گرمی ۲۰۱۹ به عنوان یکی از برترین‌ های دنیای موسیقی معرفی شد و سه جایزه را به دست آورد زندگی تلخ و باور نکردنی را پشت سر گذاشته است.

لیدی گاگا در مراسم جوایز گرمی ۲۰۱۹ خوب درخشید و توانست جوایز این دوره از مسابقات مهم جهانی را در زمینه حرفه خود به دست آورد. او گر چه نتوانست در فیلم ستاره ‌ای متولد شده ‌است موفقیتی به دست آورد اما هم چنان بانوی محبوب هالیوود می باشد. اما آنچه که لیدی گاگا را غم زده می کند این است که او شهرت و محبوبت و قدرت خود را به آسانی  بهدست نیاورده و با ساله ها مبارزه با بیماری های مختلف و اعتیاد توانسته است امروز به چهره ای مطرح تبدیل شود. در ادامه درباره زندگی لیدی گاگا خواننده سرشناس در نیک صالحی بیشتر بدانید

زندگی لیدی گاگا خواننده سرشناس

در حال حاضر لیدی گاگا یکی از مشهورترین ستاره های جهان است اما او این شهرت و قدرت را به سادگی به دست نیاورد. قبل از این که شما او را به عنوان یک ستاره بشناسید، او در حال دست و پا زدن در مشکلاتی چون فیبرومیالژیا، اختلالات روانی، آزار جنسی و غیره بود. اگر دوست دارید با تراژدی های زندگی این ستاره هالیوودی آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

او آزار جنسی اش را سالیان سال پنهان کرد

لیدی گاگا در سال ۲۰۱۴ اعتراف کرد که در دوران نوجوانی توسط یک آهنگساز مورد آزار جنسی قرار گرفت: «من این موضوع را تا ۷ سال به هیچکس نگفتم. من اصلا نمی دانستم که چگونه باید به این موضوع فکر کنم یا این که چگونه با آن کنار بیایم.

لیدی گاگا

من نمی دانستم که مقصر هستم یا نه، من مدام خودم را سرزنش می کردم. این اتفاق کل زندگی مرا تحت تاثیر قرار داد و مرا تبدیل به آدم دیگری کرد» لیدی گاگا حتی یک آهنگ با نام «Til It Happens To You» هم در همین مورد منتشر کرد. او می گوید که هر زمان به این آهنگ گوش می دهد، گریه اش می گیرد.

او دچار اختلالات روانی بود

لیدی گاگا پس از این که مورد آزار جنسی قرار گرفت، دچار اختلالات روانی شد. او در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه ای گفت که از اختلال استرسی پس از آسیب روانی رنج می برد: «من کم کم متوجه شدم که رفتارهای غیر طبیعی از خودم نشان می دهم.

زندگی غم انگیز لیدی گاگا خواننده سرشناس از اعتیاد تا آزار جنسی

به عنوان مثال برای چند دقیقه به نقطه ای خیره می شدم و تصاویر آن اتفاق شوم در مقابل چشمانم ظاهر می شد. صدایی در ذهنم می گفت که این خاطره تا ابد با من باقی خواهد ماند. من به تدریج به دردهای مزمن فیزیکی، فیبرومیالژیا، حملات عصبی و رفتارهای مازوکیستی دچار شدم و حتی چندین بار به فکر خودکشی نیز افتادم.» لیدی گاگا در مراسم گرمی ۲۰۱۹ از این اختلالات روانی اش صحبت کرد.

او از بیماری فیبرومیالژیا رنج می برد

فیبرومیالژیا یک سندرم درد اسکلتی-عضلانی مزمن است که با درد در سطح گسترده، نقاط حساس، خستگی و اختلال خواب مشخص می ‌شود و علت ‌شناسی آن ناشناخته است. ویژگی ‌های اصلی فیبرومیالژی درد منتشر در بافت نرم است که معمولاً با سوزش و خارش همراه است. درد ممکن است در گردن، پشت، سینه، بازوها و پاها حس شود.

عکس های لیدی گاگا

موفقیت او به قیمت شکست عشقی اش تمام شد

اگر چه لیدی گاگا برای فیلم «Five Foot Two» موفقیت های زیادی را به دست آورد، اما در ازای آن بهای زیادی پرداخت. فیلم «پنج فوت دو» یک فیلم مستند درباره لیدی گاگاست که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. او ۱۰ میلیون نسخه از این فیلم را به فروش رساند اما به ازای آن، نامزدش تیلور کینی را از دست داد. دلیل اصلی بر هم خوردن نامزدی آنها مشغله زیاد لیدی گاگا بود.

همچنین بخوانید :  استایل شیک جی‌جی و بلا حدید دو خواهر مدل آمریکایی در هفته مد نیویورک +تصاویر

او اعتیاد شدید داشت

در نتیجه اختلالات روانی که لیدی گاگا از آن رنج می برد، او به سمت مواد مخدر کشیده شد.
او در مصاحبه ای با یاهو اعتراف کرد: «من بدن درد زیادی داشتم، افسرده شده بودم و نمی دانستم
که دقیقا علت آن چیست، از این رو به مصرف مواد مخدر روی آوردم. من در روز
۱۵ تا ۲۰ نخ ماری جوآنا می کشیدم به طوری که انگار در سیاره دیگری زندگی می کردم.

لیدی گاگا خواننده سرشناس امریکایی

به غیر از ماری جوآنا من به کوکائین هم معتاد شده بودم. من تنهایی در خانه ام می نشستم، مواد می زدم و آهنگ می نوشتم. حال که به عقب نگاه می کنم، از آهنگ هایی که در آن زمان نوشته ام، نفرت دارم.»

بیماری لیدی گاگا خواننده سرشناس امریکایی

او دچار پرخوری عصبی بود

لیدی گاگا از سن ۱۵ سالگی به پرخوری عصبی مبتلا بود. به گفته او: «من در دوران دبیرستان دوست
داشتم که یک بالرین لاغر باشم اما پدرم هر شب با مقدار زیادی گوشت به خانه می آمد.»
این پرخوری نه تنها برای اندام او، بلکه برای تارهای صوتی اش هم مضر بود.

لیدی گاگا

بعضی اوقات که اسید معده به مری و گلو او باز ‌می گشت، موجب احساس بر آمدگی در گلوی او می شد.
از این رو، لیدی گاگا تصمیم گرفت که این موضوع را با عکسی از اندامش در شبکه های اجتماعی
منتشر کند و در مورد آن با هوادارانش حرف بزند. خوشبختانه هوادارانش با او همدردی کردند به طوری
که لیدی گاگا در جواب آنها نوشت: «هیچ چیزی تا به حال درد مرا درمان نکرد جز همدردی شما هوادارانم.»

اجرای لیدی گاگا در «ستاره ‌ای متولد شده ‌است» واقعیت داشت

اجرای با احساس لیدی گاگا در «ستاره ‌ای متولد شده ‌است» تا حدودی واقعیت داشت. او در آن زمان در یکی از بدترین دوران زندگی خود به سر می برد. یکی از دوستان صمیمی او با نام سونجا دورهام پس از سالها مبارزه با سرطان در مه ۲۰۱۷، یعنی زمانی که لیدی گاگا در حال فیلمبرداری این فیلم بود، در گذشت.

لیدی گاگا در فیلم ستاره ای متولد شده است

او خودش اعتراف کرده که بازی در این فیلم به دلیل غمی که او برای از دست دادن دوست اش در دل داشت، بسیار سخت بود. «یک روز دوستم با من تماس گرفت و به من گفت که حالش خوب نیست. من تنها صدای ناله های او را می شنیدم.

من در آن لحظه سر فیلمبرداری بودم اما بدون این که به کسی بگویم آنجا را ترک کردم اما متاسفانه ۱۰ دقیقه پس از مرگ دوستم بالا سرش رسیدم. پس از آن زمان من حتی سر فیلمبرداری هم نتوانستم غم او را فراموش کنم.»

لیدی گاگا خواننده زن امریکایی

بیماری لوپوس در خانواده آنها ارثی ست

لیدی گاگا در سال ۲۰۱۰ گفت که سابقه بیماری لوپوس در خانواده آنها وجود دارد. لوپوس یک بیماری مزمن
خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن بیش فعال شده و به بافت های سالم و نرمال حمله
می کند که نتیجه آن علائمی نظیر تورم، التهاب، آسیب به مفاصل، پوست، کلیه ها، خون،
قلب و شش ها است. علرغم این که لیدیی گاگا تاکنون نشانه ای از این بیماری را مشاهده نکرده
اما گفته که این بیماری ارثی ست و ممکن است که در آینده ای نزدیک به او نیز سرایت کند.

زندگی شخصی و هنری لیدی گاگا خواننده سرشناس

برترین ها

تاریخ بروزرسانی : 2019-02-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi