خداحافظی زایره وسیم بازیگر جوان بالیوود به خاطر خدا از دنیای سینما +تصاویر

تاریخ بروزرسانی : 2019-07-03 /
گردآوری :
بازیگر جوان بالیوود

زایره وسیم بازیگر جوان فیلم سوپر استار مخفی که این فیلم تازه ترین اثر و آخرین فعالیت این هنرپیشه کشمیری می باشد که در اوج شهرت از دنیایی بالیوود خداحافظی کرد تا ایمانش را نجات دهد

زایره وسیم بازیگر جوان بالیوود به خاطر اینکه از خداوند دور نشود از دنیایی سینما خداحافظی کرده است. این بازیگر کشمیری با بازیگران مشهوری مانند پریانکا چوپرا و فرهان اختر همبازی بوده است. واکنش های مختلفی به تصمیم این ستاره ۱۸ ساله دنیای بالیوود شده است وی برای آخرین بار در فیلم هندی سوپراستار مخفی بازی کرده بود. در ادامه تصاویری از وی را در نیک صالحی مشاهده کنید

زایره وسیم بازیگر جوان بالیوود

زایره وسیم ستاره ۱۸ ساله و مسلمان سینمای بالیوود که در پرفروش‌ترین فیلم سینمای هند ایفای نقش کرده بود، اعلام کرده است که از بازیگری به دلیل تضاد‌هایی که با اعتقادات اسلامی وی دارد، کنار کشیده است. این عمل وی انتقادها و حمایت‌ هایی را در شبکه اجتماعی به دنبال داشت.

بازیگر جوان بالیوودزایره وسیم
بازیگر جوان بالیوودبازیگر کشمیری بالیوود

او در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: این ماجرا جویی بسیار خسته کننده به جدال طولانی مدت با روحم
منجر شد. ستاره بالیوود شدن به رابطه من با خدا و دینم صدمه زده است.
۵ سال پیش یک تصمیم گرفتم تا زندگی ام را تغییر دهم و حالا تصمیم دارم یک زندگی دیگر
برای خود بسازم و این بار به دنبال هدف بهتری هستم ان‌شاءالله.

بازیگر جوان بالیوودعکس های زایره وسیم

فیلم های زایره وسیم بازیگر جوان بالیوود

گفتنی است؛ زایره وسیم جوان‌ ترین هنرپیشه موفق سینمای هند است که با بازی در تنها سه فیلم سینمایی به اوج شهرت رسید. اکنون او اعلام کرده که بازیگری در سینما را کنار می‌ گذارد.

بازیگر جوان بالیوودفیلم سوپر استار مخفی

زایره وسیم در سال ۲۰۱۶ به خاطر بازی در فیلم «دانگال» که یکی از پرفروش‌ترین‌ های هند بود با همبازی شدن با عامرخان مشهور شد. او به تازگی در فیلمی به نام «آسمان بنفش است» در کنار پریانکا چوپران و فرهان اختر به ایفای نقش پرداخته است. این فیلم به زودی اکران خواهد شد.

بازیگر جوان بالیوودزایره وسیم بازیگر هندی

باشگاه خبرنگاران