علت جدایی ریحانا از نامزدش میلیادرش حسن جمیل!

علت جدایی ریحانا از نامزدش میلیادرش حسن جمیل! چه خبر از کجا ؟

حسن جمیل که وارث سعودی شرکت تویوتا می باشد بخاطر دوستی با ریحانا از همسر اولش جدا شد و وارد رابطه با ریحانا خواننده مشهور اهل آمریکا شد اما اکنون خبرها از جدایی حسن جمیل و ریحانا می گویند.

ریحانا خواننده مشهور آمریکایی که اکنون سی ساله می باشد ، پس از جدایی حسن جمیل وارث شرکت تویوتا از همسرش بخاطر ریحانا ، با حسن جمیل وارد رابطه شد. اما خبرها نشان می دهد ظاهرا رابطه ریحانا و حسن جمیل دارد به بن بست نزدیک می شود و این دو از هم فاصله گرفته اند.

 

ریحانا و حسن جمیل

 

طبق گزارش هاى منتشر شده طى هفته هاى گذشته که گفته میشد؛ ریحانا رابطه اش را با دوست پسر میلیاردرش حسن جمیل پایان داده، امروز این خبر تکذیب شد و علت دیده نشدن آنها با یکدیگر طى چند هفته اخیر به نوعى خسته شدن ریحانا از مردها عنوان شده. حسى که گاها سراغ او می آید.

حسن جمیل میلیاردر اهل عربستان سعودی است او از مدیران ارشد کمپانى تویوتا نیز هست.

 

ریحانا و حسن جمیل

ریحانا در کنار حسن جمیل

ریحانا و حسن جمیل

ریحانا در کنار حسن جمیل وارث سعودی شرکت تویوتا

ریحانا و حسن جمیل

حسن جمیل و ریحانا

درباره حسن جمیل بیشتر بدانید

 

وارث اهل سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحانا خواننده سرشناس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کرده است. حسن جمیل اهل عربستان سعودی که وارث شرکت خودروسازی تویوتا است و اکنون از مدیران ارشد آن نیز به شمار می رود با ریحانا خواننده مشهور آمریکایی از مدت ها پیش ارتباطی بسیار جنجالی را آغاز کرده است.

ریحانا و حسن جمیل

حسن جمیل

در حالی که این دو مدام زیر ذره بین پاپاراتزی ها قرار دارند اکنون مشخص شده است که جمیل برای ادامه ارتباط جنجالی خود با ریحانا به ازدواج خود پایان داده است، آن هم در حالی که فقط سه ماه از ازدواج می گذشت.

همچنین بخوانید :  رسوایی حسن جمیل وارث عربستانی شرکت خودروسازی تویوتا و ریحانا!

همسر جمیل، «لینا» نام داشت و هنرمند سرشناسی در امور نقاشی و هنرهای تجسمی بود.

ریحانا و حسن جمیل

لینا همسر سابق حسن جمیل

وارث شرکت خودروسازی تویوتا اندکی پس از ازدواج با «لینا» با ریحانا آشنا می شود و کم کم تصمیم می گیرد به خاطر این خواننده جنجالی آمریکایی به سرعت از همسر خود جدا شود. نکته بسیار جالب این است که ریحانا به جمیل نیز وفا نکرد. در حالی که جمیل برای این خواننده سرسناش آمریکایی از همسر خود گذشت مدتی بعد متوجه شد که ریحانا دیگر علاقه ای به ارتباط با او ندارد.
البته این ارتباط هنوز تمام شده نیست.

ریحانا و حسن جمیل

ریحانا و نامزد سابقش حسن جمیل

گردآوری گروه سرگرمی نیک صالحی – فرارو

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-03 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :