رایان رینولدز لباس «ددپول» را برای مقابله با سرطان به حراج می‌گذارد!

تاریخ بروزرسانی : 2018-04-05 /
گردآوری :
رایان رینولدز

برای شرکت در این خیریه علاقه‌مندان با پرداخت ۱۰ دلار تا ۵ هزار دلار می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی امتحان کنند.

رایان رینولدز بازیگر محبوب نقش «ددپول» با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو با لباس جدیدش در رنگ صورتی، اعلام کرد این لباس را برای مقابله با سرطان به حراج می‌گذارد.

رایان رینولدزرایان رینولدز بازیگر فیلم ددپول

حراج لباس رایان رینولدز

این لباس که نمونه صورتی لباسی است که وی در فیلم «دد پول» می‌پوشد، برای جمع‌آوری پول به منظور مبارزه با سرطان و کمک به یک سازمان غیرانتفاعی زیر چکش حراج می‌رود.

وی این کار را پیامی اختصاص از سوی «ددپول» خوانده است.

برای شرکت در این خیریه علاقه‌مندان با پرداخت ۱۰ دلار تا ۵ هزار دلار می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی امتحان کنند. افرادی که بیش از هزار دلار اهدا کنند جوایز دیگری نیز دریافت می‌کنند که شامل یک پوستر امضا شده یا پیامی صوتی با صدای رایان رینولدز خواهد بود.

رایان رینولدزرایان رینولدز در فیلم ددپول

«ددپول ۲» فیلم ابرقهرمانی دیگری بر پایه شخصیت ددپول از شرکت مارول کامیکس است که امسال اکران خواهد شد. این فیلم به عنوان دوازدهمین قسمت از مجموعه فیلم‌های مردان ایکس به شمار می‌رود و دنباله فیلم «ددپول» سال ۲۰۱۶ است.

این فیلم به کارگردانی دیوید لیچ و نویسندگی رت ریس و پال ورنیک با بازی رایان رینولدز در نقش اصلی در کنار بازیگرانی همچون :

مورنا باکرین
تی جی میلر
لزلی اوگامس
برایانا هیلدبرند
و جاش برولین است.

«ددپول ۲ » قرار است توسط فاکس قرن بیستم از ۱۸ مه ۲۰۱۸ اکران شود.

رایان رینولدزفیلم ددپول

درباره فیلم ددپول بیشتر بدانید

ددپول (به انگلیسی: Deadpool) با نام اصلی وید وینستون ویلسون، یک شخصیت خیالی ضدقهرمان در کتاب‌ های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است که توسط نویسنده فابیان نیکیزا و طراح راب لایفلد خلق شده است و برای اولین بار در شمارهٔ ۹۸ مجموعه کمیک جهش‌یافته‌های جدید در فوریه ۱۹۹۱ حضور پیدا کرد.

ددپول در ابتدا به عنوان یک شخصیت شرور بزرگ به تصویر کشیده شد،
زمانی که برای اولین بار در جهش‌یافته‌های جدید و سپس در نسخه‌های اکس-فورس حضور پیدا کرد،
اما بعدها شخصیت او تبدیل به یک ضدقهرمان شد.

رایان رینولدزتصویری از فیلم ددپول

ددپول دارای قابلیت ابرانسانی زوددرمانی است که از شخصیت جهش‌یافته ولورین مشتق شده و به او اجازه بازسازی مناطق آسیب‌دیده یا از بین رفته ساختار سلولی او را با سرعتی به مراتب بیشتر از یک انسان معمولی می‌دهد همچنین او می‌تواند مانند یک ققنوس دوباره از خاکستر خود بیرون بیاید و حتی قادر به رشد مجدد اعضای حیاتی قطع شده بدنش است. همچنین او مبارز فوق‌العاده‌ای به حساب می‌آید و دارای مهارت‌هایی در زمینهٔ هنرهای رزمی غیرسلاح است.

رایان رینولدز

رایان رینولدز بازیگر هالیوود

ددپول استاد تکنیک‌های قاتلی، تیراندازی عالی و مهارت بسیار زیادی در کار با سلاح‌های سرد دارد و اغلب دو شمشیر در پشت خود حمل می‌کند.
ددپول صاحب وسیله‌ای برای دورنوردی است که در مواقع خطر به آن اتکا می‌کند.

او همچنین مسلط به زبان‌های ژاپنی، آلمانی و اسپانیایی در کنار زبان‌های دیگر است و به دلیل طبیعت پرحرفش، تمایل به شکستن دیوار چهارم دارد که توسط نویسندگان برای طنزآمیز شدن اثر در او استفاده می‌شود؛
او شخصیتی بسیار شوخ طبع دارد که خوانندگان را مجذوب شوخی‌ها و جوک‌هایش می‌کند،
به طور مثال او از این مسئله آگاه است که یک شخصیت خیالی در کتاب‌های کامیک می‌باشد.

مهر – ویکی پدیا