راجر وارترز خواننده گروه راک پینک فلوید از علت حمله غرب به سوریه گفت!

راجر وارترز خواننده گروه راک پینک فلوید از علت حمله غرب به سوریه گفت!چه خبر از کجا ؟

راجر وارترز یکی از خواننده سابق گروه راک پینک فلوید از تشویق کردن غرب به حمله برای کشور سوریه توسط کلاه سفیدها سخن به میان آورد .

راجر وارترز که یکی از خواننده های مشهور گروه راک پرطرفدار پینک فلوید می باشد ، از علت حمله کردن و بمباران کشور سوره توسط غرب گفت . راجر وارترز هم چنین با حمله کشورهای انگلیس ، فرانسه و آمریکا به سوریه ابراز مخالفت کرد .

راجر وارترز خواننده گروه پینک فلوید

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، راجر وارترز، خواننده پیشین گروه راک پینک فلوید گفت: اگر ما به پروپاگاندای کلاه‌سفیدها و سایرین گوش کنیم، ترغیب خواهیم شد که دولت‌هایمان را به آغاز بمباران مردم در سوریه تشویق کنیم.

راجر وارترز

راجر وارترز خواننده راک

وی اظهار کرد:
کاری که باید انجام دهیم، این است که دولت‌هایمان را متقاعد کنیم که مردم را بمباران نکنند.
ما باید بررسی‌های لازم را انجام دهیم تا ایده درستی را از آنچه به وقوع پیوسته است، داشته باشیم.

راجر وارترز

راجر وارترز

راجر وارترز گفت:
ما در جهانی زندگی می‌کنیم که ظاهرا پروپاگاندا از واقعیتی که اتفاق می‌افتد، اهمیت بیشتری دارد.

این خواننده انگلیسی از جمله افرادی است که با حملات فرانسه، انگلیس و آمریکا علیه سوریه مخالفت کرده است.

راجر وارترز

راجر وارترز خواننده سابق گروه پینک فلوید

«کلاه‌سفیدها» با نام رسمی «دفاع مدنی سوری» سازمانی سیاسی و ضد دولت دمشق بوده که در مناطق تحت کنترل مخالفان اسد فعالیت داشته است.

سخنگوی وزارت دفاع روسیه به تازگی در گفت‌وگوی مطبوعاتی گفت:
اطمینان داریم که گروه کلاه‌سفیدها توسط لندن تحت فشار قرار گرفتند تا عملیات تحریک‌آمیز از پیش طراحی شده را در دوما سریع‌تر اجرایی کنند.

این گروه چندی پیش در گزارشی این ادعای بی‌اساس را مطرح کرد که نیروهای دولت اسد با استفاده از تسلیحات شیمیایی منطقه دومای غوطه شرقی را هدف قرار دادند که در اثر آن دست‌کم ۷۸ غیرنظامی کشته شدند.

راجر وارترز

تصویری از گروه راک پینک فلوید

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در این باره گفته است:
تصاویری را که نشان‌دهنده هدف حمله قرار گرفتن غیرنظامیان با گازهای شیمیایی بود، پیش‌تر نیز دیده بودیم. همه پیش‌تر شاهد بودیم که گروه موسوم به کلاه‌سفیدها چنین تصاویری را در جاهای دیگری از سوریه منتشر کردند و با آن دستاویزی برای طرح اتهامات علیه دولت سوریه و حملات به این کشور ایجاد شد.

درباره گروه پینک فلوید بیشتر بدانید

پینک فلوید (به انگلیسی: Pink Floyd) یکی از تاثیرگذارترین گروهای موسیقی راک انگلیسی است که توانست با موسیقی پراگرسیو و روان‌گردان، اشعار فلسفی، استفاده از تجربیات صوتی و خلق اجراهای زنده استادانه به موفقیت‌های چشمگیر بین‌المللی دست یابد و به یکی از محبوب‌ترین و تاثیرگذارترین گروه‌های تاریخ موسیقی بدل شود.

راجر وارترز

گروه پینک فلوید

پینک فلوید در سال ۱۹۶۵ توسط دانشجویان سابق سید برت، نیک میسن، راجر واترز و ریچارد رایت تشکیل شد. آن‌ها در اواخر دهه ۶۰ میلادی و تحت رهبری سید برت دو تک‌آهنگ موفق منتشر و سپس با موفقیت اولین آلبوم خود به نام نی‌زن بر دروازه‌های سپیده‌دم را عرضه کردند و به شهرت رسیدند.

راجر واترز شاعر اصلی آهنگ‌ های گروهپینک فلوید

دیوید گیلمور در دسامبر ۱۹۶۸ به عنوان پنجمین عضو به گروه پیوست و به تدریج جایگزین سید برت شد که به دلیل مصرف بیش از حد ال‌اس‌دی دیگر از سلامتی روانی برخوردار نبود. پس از جدایی برت از پینک فلوید، راجر واترز تبدیل به شاعر اصلی آهنگ‌های گروه شد و جایگاه خود را بیش از پیش تثبیت کرد.

در این زمان بود که پینک فلوید با آلبوم‌های مفهومی تحسین شده‌شان همچون :

نیمهٔ تاریک ماه (۱۹۷۳)
کاش اینجا بودی (۱۹۷۵)
جانوران (۱۹۷۷)
دیوار (۱۹۷۹)
و برش نهایی (۱۹۸۳) به شهرت جهانی دست پیدا کردند.

راجر وارترز

گروه پینک فلوید

ریچارد رایت در سال ۱۹۷۹ به دلیل مشکلات شخصی با واترز گروه را ترک گفت.

واترز نیز خود در سال ۱۹۸۵ پینک فلوید را ترک کرد تا گیلمور تبدیل به چهره اصلی پینک فلوید بشود.

وی پس از جدایی واترز به همراه نیک میسن به بقای پینک فلوید اصرار ورزیدند که موجب تخاصم بین اعضای باقی‌مانده و واترز شد. در نهایت واترز با اکراه به ادامه کار پینک فلوید بدون حضور او رضایت داد و پس از آن پینک فلوید بدون همراهی واترز و به رهبری دیوید گیلمور دو آلبوم لغزش آنی در عقل (۱۹۸۷) و ناقوس جدایی (۱۹۹۴) را منتشر کرد.

ایسنا – پراگرسیو

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-17 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :