هنرمندان هالیوودی که با یکدیگر رابطه های پنهانی داشتند!(۱)

هنرمندان هالیوودی که با یکدیگر رابطه های پنهانی داشتند!(۱) چه خبر از کجا ؟

رابطه پنهانی هنرمندان , جنیوری جونز تازه به لس آنجلس نقل مکان کرده بود که اشتون کوچر را ملاقات کرد. آنها از سال ۱۹۹۸ با هم آشنا شدند و چندین بار با یکدیگر ملاقات کردند تا اینکه نهایتا در سال ۲۰۰۱ این ملاقات ها خاتمه یافت.

رابطه پنهانی هنرمندان مشهور هالیوودی

رابطه پنهانی هنرمندان , هالیوود می تواند زوج های باورنکردنی ای را در کنار هم قرار دهد. مثالی در این مورد می خواهید؟ این چهره های مشهور بخوبی این مسئله را نشان می دهند که شامل طیف وسیعی از بازیگرها، موسیقیدان ها و ورزشکاران می شود و آنقدر خارج از رادار بوده اند که شاید چیزی در موردشان نشنیده باشید. در زیر می توانید رابطه احساسی غیرمنتظره ۱۵ نفر از چهره های معروف را ببینید که احتمالا از آنها بی خبر بوده اید.

۱- ناتالی پورتمن و موبی

ظاهرا ناتالی پورتمن و موبی نوازنده برای مدت کوتاهی با یکدیگر در ارتباط بوده اند، اگرچه هنوز مدت زمان این رابطه مشخص نیست. خود موبی رابطه احساسی خود در سال ۲۰۰۸ را تصدیق کرد و گفت که این رابطه احساسی کوتاه مدت باعث شد او در میان گروه های خاصی از طرفدارانش مورد تنفر واقع شود. به گزارش سایت خبری Page Six او می گوید: «تا جایی که این رابطه کوتاه مدت باعث شد مورد خشم و غضب افراد بسیاری قرار بگیرم».

رابطه پنهانی هنرمندان

رابطه پنهانی ناتالی پورتمن و موبی

۲- لیان رایمز و تایگر وودز

پیش از ازدواج لیان رایمز با شوهر اولش، دین شرمت، در سال ۲۰۰۲ این خواننده درگیر رابطه احساسی با گلف باز معروف شد. طبق گزارش آس ویکلى این زوج باورنکردنی چندین مرتبه همدیگر را ملاقات کردند و همه چیز بین آنها خوب بود تا زمانی که پدر لیان مانع ملاقات کردن انها شد. درست است، ظاهرا پدر رایمز علاقه ای به اینکه دختر نوجوانش درگیر رابطه احساسی با ورزشکاری بشود که ۷ سال از او بزرگتر است، نداشته و او را از ملاقات کردن وودز منع کرد.

رابطه پنهانی هنرمندان

رابطه پنهانی لیان رایمز و تایگر وودز

رابطه پنهانی هنرمندان معروف هالیوود

۳- کانن اوبراین و لیسا کودرو

لیسا کودرو پیش از گرفتن نقش موفق فیبی در مجموعه تلویزیونی “دوستان”، رابطه احساسی کوتاه مدتی با همکار ستاره تلویزیونی خود، کانن اوبراین داشت. کودرو در سال ۲۰۱۱ گفته بود: «او بسیار باهوش و بانمک بود و فکر می کرد من هم بانمک هستم.» پس چرا این رابطه احساسی خاتمه یافت؟ طبق گفته خانم بازیگر نهایتا آنها به این نتیجه رسیدند که «بهتر است همان همکار و دوست معمولی یکدیگر باقی بمانند».

رابطه پنهانی هنرمندان

رابطه پنهانی کانن اوبراین و لیسا کودرو

۴- اشتون کوچر و جنیوری جونز

جنیوری جونز تازه به لس آنجلس نقل مکان کرده بود که اشتون کوچر را ملاقات کرد.
آنها از سال ۱۹۹۸ با هم آشنا شدند و چندین بار با یکدیگر ملاقات کردند تا اینکه نهایتا در سال ۲۰۰۱ این ملاقات ها خاتمه یافت. جونز بعدها به این نتیجه رسید که کوچر بهترین گزینه برای آینده او نبود. جنیوری جونز در سال ۲۰۰۹ به مجله جى کیو گفته بود: «مردی که اوایل آمدنم به لس آنجلس با او آشنا شده و ملاقاتش می کردم، حامی و پشتیبان من در بازیگری نبود». اگرچه بعدها جونز توضیح داد که هرگز مشخصا از کوچر نامی نبرده است.

رابطه پنهانی هنرمندان

رابطه پنهانی اشتون کوچر و جنیوری جونز

رابطه پنهانی هنرمندان سرشناس خارجی

۵- مدونا و دنیس رادمن

در سال ۱۹۹۴ خواننده معروف مدونا درگیر رابطه احساسی با بازیکن سابق تیم NBA شد. بعدها دنیس رادمن در کتاب خود با عنوان “می خواهم بد بمانم” بیان می کند که مدونا خواستار هرچه زودتر ازدواج کردن و بچه دار شدن بوده است. طبق گزارش روزنامه شیکاگو تریبیون، دنیس رادمن گفته است: «مدونا تمام مدت از بچه دار شدن حرف می زد. فکر می کنم او می خواست همه چیز را همراه دنیس رادمن داشته باشد- ازدواج، فرزند و همه چیز». او همچنین گفته است که آنها زمانی رابطه خود را تمام کرده اند که هنوز باهم بسیار صمیمی بوده اند زیرا دنیس احساس مى کرده که شهرت مدونا، نام و نشان او را تحت الشعاع قرار می دهد.

رابطه پنهانی هنرمندان

رابطه پنهانی مدونا و دنیس رادمن

رابطه پنهانی هنرمندان با یکدیگر

۶- کریستن بل و متیو موریسون

این دو ستاره تلویزیون در دوران تحصیل در کالج در دانشگاه نیویورک با یکدیگر آشنا شدند. کریستن بل در سال ۲۰۱۰ به آس ویکلى گفته بود: «من در واقع با متیو موریسون به کالج رفتم. ما مدت زمان بسیار کمی یکدیگر را ملاقات می کردیم». بل در حال حاضر با همکار بازیگرش دکس شپارد ازدواج کرده و صاحب ۲ فرزند است. در حالی که متیو موریسون پیش از آنکه با همسرش رنی پوانته ازدواج کند، دلداده چندین ستاره دیگر هالیوود مثل لی میشل که در مجموعه تلویزیونی ” گلی” هم بازی او بود شده بود.

رابطه پنهانی هنرمندان

رابطه پنهانی کریستن بل و متیو موریسون

۷- ست مک فارلن و امیلیا کلارک

مغز متفکر مجموعه “مرد خانواده” و مادر اژدهایان در کنار یکدیگر؟ این مورد یکی از غیرمنتظره ترین موارد بود، اما ظاهرا ست مک فارلن و امیلیا کلارک طی ملاقاتی در سال ۲۰۱۲ مجذوب یکدیگر شدند. این دو بازیگر به مدت چند ماه دورادور باهم در ارتباط بودند، در مدتی که کلارک بخاطر بازی در مجموعه تلویزیونی “بازی تاج و تخت” در اروپا بود و مک فارلن هم خارج از کالیفرنیا مشغول به کار بود. نهایتا آنها در سال ۲۰۱۳ بخاطر دور بودن از یکدیگر و همچنین مشغله زیاد کاری به رابطه خود پایان دادند.

رابطه پنهانی هنرمندان

رابطه پنهانی ست مک فارلن و امیلیا کلارک

برترین ها

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :