آیا انجلینا جولی عاشق کیانو ریوز آقای جنتلمن شده از شایعه تا واقعیت +تصاویر

آیا انجلینا جولی عاشق کیانو ریوز آقای جنتلمن شده از شایعه تا واقعیت +تصاویر چه خبر از کجا ؟

اینکه آنجلینا جولی عاشق آقای جنتلمن هالیوود شده یه بحث و اینکه دیگه هیچ امیدی به دوباره کنار هم بودن برد پیت و آنجلینا نداشته باشیم یه بحث دیگه که در هر صورت قبول هر کدومش سخت خواهد بود

انجلینا جولی ستاره سینمای هالیوود که اکنون در کارهای خیر خواهانه و تهیه کنندگی نیز فعالیت دارد شایعه جدید درباره وی مطرح شده است. اظهار نظرهای جنجالی حاکی از عاشق شده دو ستاره هالیوود یعنی آنجلینا جولی و کیانو ریوز می باشد که گفته می شود این دو عاشق شده اند. در ادامه جزئیات این عشق و عاشقی را در بین این دو ستاره هالیوود در نیک صالحی بخوانید

عشق جدید انجلینا جولی

برای هر پاپاراتزی بسیار مهم است که بتواند خبری مثل عشق و عاشقی دو ستاره سینما را کشف کند. خبر وقتی داغ‌تر می‌شود که این دو نفر محبوب و مشهور هم باشند؛ آنجلینا جولی و “کیانور ریوز” که چندی پیش به دلیل اینکه روی فرش قرمزها بدن بازیگران زن را هرگز لمس نمی‌کند به او لقب “بازیگر جنتلمن” را دادند.

طی ماه‌های اخیر و علیرغم فروش بالای فیلم ها، به نظر می رسید کیانو ریوز به شدت تنها و کمی افسرده است. اکنون ماجرا متفاوت شده و گویا این بازیگر ۵۴ ساله مورد توجه آنجیلنا جولی قرار گرفته است.

انجلینا جولی

بازیگران هالیوودی

با وجود رواج این شایعه، مدیر برنامه های کیانو به شدت هر نوع ارتباط بین این دو ستاره را تکذیب کرد اما تجربه نشان داده معمولا همه چیز از همین شایعات شروع می شود. درست همانطور که آشنایی جولی و برد پیت در فیلم مشهور “آقا و خانم اسمیت” منجر به جدایی برد پیت از همسرش جنیفر آنیستون و ازدواج او با آنجلینا جولی شد.

انجلینا جولی

عکس های انجلینا جولی و کیانو ریوز

شاید یکی از دلایل رواج این شایعه را می توان به فیلم The Eternals  مرتبط دانست.
آنجلینا جولی از مدتها پیش به فهرست بازیگران این فیلم پیوسته است،
اکنون خبرها حکایت از پیوستن کیانو ریوز به این پروژه دارند.

انجلینا جولی

رابطه آنجلینا جولی و کیانو ریوز

فیلم مشترک انجلینا جولی و کیانو ریوز

به محض این که خبر پیوستن احتمالی کیانو ریوز به این پروژه سینمایی مطرح شد، این مسئله نیز مطرح شد که جولی در مجاب کردن کارگردان برای انتخاب ریوز نقش داشته است.

اگر این شایعات حقیقت داشته باشد باید بپذیریم که رابطه جولی و پیت واقعا و برای همیشه تمام شده است. جولی به عنوان یک بازیگر ۴۴ ساله و موفق هم اکنون فارغ از بازیگری در حوزه هایی مثل تهیه کنندگی و البته فعالیت های حقوق بشری نیز سرشناس است.

انجلینا جولی

آنجلینا جولی و کیانو ریوز

در حالی که طرفداران ریوز مدت های مدیدی است به دنبال یک عشق برای او می گردند
و از سال ۲۰۱۰ تا کنون هیچ نامزدی برای او پیدا نکرده اند اکنون می توانند امیدوار باشند ریوز
دوباره با یک ماجرای عاشقانه یا حتی ازدواج قریب الوقوع رو به رو می شود.

انجلینا جولی

کیانو ریوز و آنجلینا

انتخاب

تاریخ بروزرسانی : 2019-07-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :