هنرمندان هالیوودی که با یکدیگر رابطه های پنهانی داشتند!(۲)

هنرمندان هالیوودی که با یکدیگر رابطه های پنهانی داشتند!(۲)چه خبر از کجا ؟

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان , نیکول کیدمن در فوریه ۲۰۱۷ وقتی که اعلام کرد با لنی کراویتز نامزد کرده است، خیلی ها را غافلگیر کرد. آنها قبلا در سال ۲۰۰۳ با یکدیگر در ارتباط بودند ولی هرگز اعلام نکرده بودند که قصد ازدواج دارند.

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان مشهور

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان , هالیوود می تواند زوج های باورنکردنی ای را در کنار هم قرار دهد. مثالی در این مورد می خواهید؟ این چهره های مشهور بخوبی این مسئله را نشان می دهند که شامل طیف وسیعی از بازیگرها، موسیقیدان ها و ورزشکاران می شود و آنقدر خارج از رادار بوده اند که شاید چیزی در موردشان نشنیده باشید. در زیر می توانید رابطه احساسی غیرمنتظره ۱۵ نفر از چهره های معروف را ببینید که احتمالا از آنها بی خبر بوده اید.

۸- سوفیا ورگارا و انریکه ایگلسیاس

هرچند که در حال حاضر باورش سخت است ولی زمانی در امریکا سوفیا ورگارا به معشوقه سابق ایگلسیاس معروف بود. به گفته آشنایان آنها، ورگارا و ایگلسیاس در سال ۲۰۰۱ پیش از انکه انریکه با آنا کورنیکوای معروف آشنا شود، گاهی همدیگر را ملاقات می کردند.

اگرچه در طول مدت زمانی که این دو با هم در ارتباط بودند ایگلسیاس چهره شناخته شده تری بود، چند سال بعد ورگارا با وارد شدن به مجموعه تلویزیونی ” خانواده امروزی” در سال ۲۰۰۹ در ایالات متحده امریکا پیشرفت قابل ملاحظه ای کرد و تبدیل به چهره معروف و شناخته شده ای شد.

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان

رابطه احساسی پنهانی سوفیا ورگارا و انریکه ایگلسیاس

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان معروف هالیوود

۹- بیزى فیلیپ و کالین هنکس

آنگونه که خود فیلیپ در سال ۲۰۱۷ زمانی که میهمان برنامه “زنده با کلی” بود بیان میکند، کالین هنکس و بیزى فیلیپ زمانی که هر دو در دانشگاه لویولا مریمونت مشغول به تحصیل بودند با یکدیگر آشنا شدند.

او کمی قبل از اینکه هنکس وارد برنامه ” نمایش صبح” شود میگوید:
«کالین همکلاسی کالج من بود.
ما وقتی همدیگر را ملاقات کردیم که من ۱۸ ساله و کالین ۱۹ ساله بود. ما در حال حاضر دوستان بسیار بسیار صمیمی هستیم».

هنکس نیز حرف او را تایید کرده و می گوید:
«ما اولین کار تلویزیونی خود را در یک هفته شروع کردیم… ما قادر بودیم تمام لحظات سخت و خاص موجود در زندگی یک بازیگر را با وجود همدیگر تحمل کنیم».

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان

رابطه احساسی پنهانی بیزى فیلیپ و کالین هنکس

۱۰- رایان رینولدز و کریستن جانستون

پیش از آنکه رایان با بلیک لایولی ازدواج کند، با زنان معروفی مثل نامزد سابق خود آلانیس موریست و همسر اولش اسکارلت جوهانسون، روابط صمیمی ای داشت. ولی یکی از معشوقه های پیشین او، ستاره مجموعه “سومین پاره سنگ از خورشید” ، کریستین جانستون بود. بازیگر فیلم “ددپول” در سال ۱۹۹۹ در حالی که ستاره برنامه کمدی “دو پسر و یک دختر” بود با چهره مشهور تلویزیون (کریستن جانستون) رابطه صمیمی داشت.

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان

رابطه احساسی پنهانی رایان رینولدز و کریستن جانستون

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان سرشناس خارجی

۱۱- فرگی و جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک پیش از آنکه با بریتنی اسپیرز تبدیل به زوجی باور نکردنی بشود، با فرگی ستاره پاپی که امروزه بسیار معروف و شناخته شده است در ارتباط بوده است. ظاهرا آنها در سال ۲۰۰۱، که دوران اوج تیمبرلیک در گروه موسیقی انسینک بود، همدیگر را ملاقات کردند.

در همین زمان فرگی هنوز عضو گروه موسیقی ارکیده وحشی بود.

فرگی گفت: «آن موقع او ۱۶ ساله بود و من ۲۳ ساله.
این ماجرا قبل از ازدواج او با بریتنى و باردار شدن او بود.»

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان

رابطه احساسی پنهانی فرگی و جاستین تیمبرلیک

۱۲- کیم کارداشیان و نیک لاچی

نیک لاچی بعد از جدایی اش از جسیکا سیمپسون برای مدت کوتاهی با کیم کارداشیان در ارتباط بود.
این ماجرا مربوط به قبل از مجموعه تلویزیونی “پا به پای خانواده کارداشیان” بود و در آن زمان هنوز کارداشیان ستاره تلویزیون واقع نما و سوژه مطبوعات و رسانه ها نشده بود.

بعدها لاچی ادعا کرد که کارداشیان برای رسیدن به شهرت از او استفاده کرده است.
او در سال ۲۰۱۳ گفت:
«بگذارید فقط این را بگویم: ما یکبار که به سینما رفتیم هیچ کس دنبال ما نبود. هنگام خروج از سینما بطرز مرموزی ۳۰ عکاس بیرون سینما منتظر ما بودند».

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان

رابطه احساسی پنهانی کیم کارداشیان و نیک لاچی

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان معروف در هالیوود

۱۴- کیت هادسون و نیک جوناس

آشنایی نیک جوناس و کیت هادسون به اواخر سال ۲۰۱۵، زمانی که با هم در اماکن عمومی بسیاری مثل والت دیزنی اورلندو عکس می گرفتند باز می گردد. ظاهرا الیور هادسون، برادر هادسون و ستاره همکار جوناس در مجموعه “ملکه های جیغ”، این زوج باور نکردنی را بهم معرفی کرده بوده است.

اگرچه هیچ گاه رابطه بین این ستاره پاپ و خانم بازیگر (که ۱۳ سال اختلاف سنی داشتند) جدی نشد، زیرا همان سال رابطه آنها خاتمه یافت. بعدها جوناس به مجله Complex گفت: «کیت واقعا شگفت انگیز است. نوع ارتباط ما طوری بود که بسیار برای هم احترام قائل بودیم و فقط چیزهای خوب را در وجود یکدیگر می دیدیم» و او در ادامه اعتراف می کند «این نوع زوج شدن برای بسیاری از مردم خارق العاده و باورنکردنی است». جوناس همان مطالب بالا را در برنامه “الن دی جنرس” هم در مورد کیت بیان می کند.

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان

رابطه احساسی پنهانی کیت هادسون و نیک جوناس

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان با یکدیگر

۱۵- لنی کراویتز و نیکول کیدمن

نیکول کیدمن در فوریه ۲۰۱۷ وقتی که اعلام کرد با لنی کراویتز نامزد کرده است، خیلی ها را غافلگیر کرد.
آنها قبلا در سال ۲۰۰۳ با یکدیگر در ارتباط بودند ولی هرگز اعلام نکرده بودند که قصد ازدواج دارند.

کیدمن قبلا اعلام کرده بود که پیش از ملاقات همسر فعلی اش، کیث اربن، و بعد از جدایی اش از تام کروز نامزد کرده بوده است ولی هرگز از کراویتز بعنوان نامزد قبلی اش نام نبرده بود.

کیدمن زمانی این مطلب را بیان کرد که در مورد همبازی خود در مینی سریال “دروغ های کوچک بزرگ”، زوئی کراویتز صحبت می کرده است. «خب، من زوئی را می شناسم چون قبلا با پدرش نامزد بودم».

خانم بازیگر در ادامه برای اینکه نشان دهد آنها هنوز بهم نزدیک و صمیمی هستند افزود:
«من لنی را دوست دارم. او مرد بسیار خوبی است».

رابطه احساسی پنهانی هنرمندان

رابطه احساسی پنهانی لنی کراویتز و نیکول کیدمن

برترین ها

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :