بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند!(۱)

بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند!(۱) چه خبر از کجا ؟

دستمزد بازیگران زن در سال ۲۰۱۷ , در ادامه این مطلب شما را با بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.

دستمزد بازیگران زن در سال ۲۰۱۷

دستمزد بازیگران زن در سال ۲۰۱۷ , آیا می دانید کدام بازیگران زن در جهان بیشترین دستمزدها را دریافت می کنند؟ بدون شک در دنیای هالیوود بخش اعظمی از موضوع در مورد تجارت و جنبه مالی هنر سینماست و بازیگران به عنوان اصلی ترین عنصر (شاید) این ساختار باشکوه و پر زرق و برق بیشترین درآمدها را در آن دارند زیرا بخش زیادی از بار تولیدات هالیوود از منظر زیبایی شناختی بر عهده این بازیگران است و آن ها هنر خود را در قالب شخصیت های داستان به نمایش می گذارند.

بازیگران هالیوود برای ایفای نقش در فیلم ها سختی های زیادی را متحمل می شوند؛
از وزن زیاد و کم کردن های دیوانه وار تا عوض کردن سبک زندگی که گاهی بیماری روحی و جسمی و حتی مرگ بازیگر را در پی دارد. از این رو جای تعجب ندارد که بازیگران با توجه به استعداد و مقبولیت خود دستمزدهای هنگفتی دریافت کنند. در این میان بازیگران زن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای حضور در هر فیلمی به اقتضای شرایط دستمزد سنگینی درخواست می کنند که آن ها را گاه از همکاران مرد خود نیز که معمولاً دستمزد بیشتری دریافت می کنند در جدول دستمزدها بالاتر می برد.

در ادامه این مطلب شما را با بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.

دستمزد بازیگران زن در سال ۲۰۱۷

۱۰- ایمی آدامز (۱۱٫۵ میلیون دلار)

ایمی آدامز با ۱۱٫۵ میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در مکان دهم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از لحاظ دستمزد بازی در فیلم قرار دارد. این بازیگر جوان و سرشناس که پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است سال گذشته نیز نقش شخصیت لوییز لین را در کامیک های دنیای دی سی تکرار کرد. وی علاوه بر دریافت دستمزد خوب برای حضور در فیلم ها و گرفتن درصدی از فروش فیلم، با سود بردن از تبلیغات تجاری توانسته دریافتی خود را در طول سال به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

ایمی آدامز تاکنون دو بار برنده جایزه گلدن گلوب شده و توسط مجله تایمز در سال ۲۰۱۴ در میان ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار سال قرار گرفت. او با یک هنرمند شناخته شده به نام دارن لی گالو ازدواج کرده و با هم صاحب یک فرزند شده اند. سال ۲۰۱۶ ایمی آدامز با ۱۵٫۵ میلیون دلار دستمزد در رتبه ی هفتم بازیگران زن هالیوودی که بیشترین دستمزد را دریافت کرده اند قرار داشت.

دستمزد بازیگران زن در سال 2017

ایمی آدامز

۹- جولیا رابرتز (۱۲ میلیون دلار)

همکاری مجدد او با جورج کلونی در فیلم «هیولای پول» (Money Monster’) شاید یک موفقیت سینمایی نبود اما بار دیگر او را وارد لیست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از جهت دریافت دستمزد نمود. در این میان جولیا رابرتز دوست داشتنی با بازی در فیلم «شگفتی» (Wonder’) و درآمدهای دیگر در زمینه مد و لباس و قراردادهایی که در این زمینه دارد توانست درآمد سالانه خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

جولیا رابرتز با دستمزد تقریبی ۱۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ در رتبه نهم فهرست ما قرار دارد.
این بازیگر سرشناس هالیوودی در سال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ موثرترین و قدرتمندترین بازیگر زن هالیوود قرار گرفت که متعاقباً درآمد بالای او را در این برهه زمانی نیز نشان می داد. او در سال ۱۹۹۹ برای بازی در اولین فیلم مهم و البته فوق العاده موفق خود با عنوان «زن زیبا» (Pretty Woman) تنها ۳۰۰٫۰۰۰ دلار دستمزد گرفت و بعد از یک دهه و اندی دستمزد وی برای بازی در فیلم «لبخند مونا لیزا» (Mona Lisa Smile) در سال ۲۰۰۳ به رقم خیره کننده ۲۵ میلیون دلار رسید.

در سال ۲۰۱۰ میزان خالص دارایی این بازیگر هالیوودی ۱۴۰ میلیون دلار برآورد شد.

دستمزد بازیگران زن در سال 2017

جولیا رابرتز

درآمد و دستمزد بازیگران زن در سال ۲۰۱۷

۸- کیت بلانشت (۱۲ میلیون دلار)

این بازیگر استرالیایی در سال گذشته میلادی بار دیگر به فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود بازگشت.
این بازیگر سرشناس بارها نامزد دریافت جوایز اسکار، بفتا و گلدن گلوب شده و بارها نیز توانسته این جوایز را بدست آورد به طوری که در زمینه کسب جوایز و عناوین چیزی در کلکسیون او کم نیست. آخرین باری که وی باعث شد منتقدان به تمجید از او بپردازند برای بازی در فیلم «کارول» (Carol) در سال ۲۰۱۵ بود. او در سال ۲۰۱۷ فیلم ابرقهرمانی «ثور: رگناروک» () را در گیشه داشت که مطمعناً برای حضور در آن دستمزد خوبی نیز دریافت کرده است.
البته بلانشت در سال ۲۰۰۹ نیز عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوودی را نیز بدست آورد.

دستمزد بازیگران زن در سال 2017

کیت بلانشت

میزان دستمزد بازیگران زن در سال ۲۰۱۷

۷- شارلیز ثرون (۱۴ میلیون دلار)

شارلیز ثرون با ۱۴ میلیون دلار دستمزد در رتبه هفتم پردرآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۷ میلادی قرار دارد.
او همیشه علاوه بر فیلم های بزرگ و شناخته شده در فیلم های معمولی تری نیز بازی می کند و معمولاً فیلم هایی که در آن ها حضور می یابد با موفقیت در گیشه همراه می شوند. او در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ نقش ملکه ریونا را به ترتیب در فیلم های «سفید برفی و مرد شکارچی» (Snow White and the Huntsman) و «مرد شکارچی: نبرد زمستان» (The Huntsman: Winter’s War) بر عهده داشت.
در سال ۲۰۱۶ مجله تایم نام وی را در میان موثرترین شخصیت های سال قرار دارد.

دستمزد بازیگران زن در سال 2017

شارلیز ثرون

۶- اما واتسون (۱۴ میلیون دلار)

اما واتسون یکی از تازه واردهای فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود است.
وی در سال ۲۰۱۷ در فیلمهای «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) و «حلقه» (The Circle) حضور داشت.
اگر چه فیلم دوم او مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار نگرفت اما فیلم لایو اکشن «دیو و دلبر» با ۱٫۲۶ میلیون دلار فروش یکی از پرفروش ترین فیلم های سال و تمام دوران لقب گرفت که هم در شهرت این بازیگر نقش زیادی داشته و هم در ادامه باعث بالا رفتن دستمزد و انتخاب شدنش برای فیلم های بزرگ تر خواهد شد.

دستمزد بازیگران زن در سال 2017

اما واتسون

برترین ها

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :