چهره های هالیوود که دستمزدهای نجومی دارند!(۱)

چهره های هالیوود که دستمزدهای نجومی دارند!(۱) چه خبر از کجا ؟

معمولاً سلبریتی ها برای فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند اما در برخی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید برای شما قابل باور نباشد.

دستمزدهای نجومی

دستمزدهای نجومی , پول را باید بازیگر و نقش اصلی همه چیز در هالیوود دانست. در حالی که بسیاری پول را ریشه تمام بدی ها و جنایت ها می دانند اما بسیاری از سلبریتی ها بیش از هر چیزی به پول اهمیت داده و به آن علاقه دارند. معمولاً سلبریتی ها برای فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند اما در برخی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید برای شما قابل باور نباشد.

در ادامه این مطلب شما را با برخی از این سلبریتی ها و دستمزدهایی که خواستار شده اند آشنا کنیم.

دستمزدهای نجومی هالیوودی ها

کیتی پری

وقتی که کیتی پری نقش داور در مسابقات «آمریکن آیدل» در سال ۲۰۱۷ را پذیرفت ادعا شد که وی برای حضور در یک فصل این برنامه بیش از ۲۵ میلیون دلار دستمزد دریافت خواهد کرد. وی گفته که به عنوان یک زن از این که نسبت به دیگر مردان حاضر در این برنامه دستمزد بیشتری دریافت می کند به خود می بالد. وی گفته که در سال های اخیر مذاکراتی برای حضور در این برنامه داشته اما به دلیل کمبود وقت و زمانبندی نامناسب نتوانسته در آن حضور داشته باشد.

کیتی پری

ماریا کری

قبل از کیتی پری دوران سلطه ماریا کری بود.
در سال ۲۰۱۲ استودیو فاکس برای پیدا کردن یک داور جدید برای مسابقات تلویزیونی «آمریکن آیدل» تلاش می کرد. جنیفر لوپز تازه این برنامه را ترک کرده و باید سلبریتی شناخته شده دیگری جای او را می گرفت.
بدین ترتیب ماریا کری با دستمزد خیره کننده ۱۸ میلیون دلار برای یک فصل جایگزین او شد.
در آن زمان این بیشترین دستمزدی بود که یک خواننده به خاطر حضور در یک ریالیتی شو دریافت می کرد.

در واقع ماریا کری برای هر اپیزود بیش از ۴۵۰٫۰۰۰ دلار و برای روز فیلم برداری بیش از ۱۴۴٫۰۰۰ دلار دستمزد می گرفت. بر اساس گزارش روزنامه نیویورک پست در سال ۲۰۱۷ یک میلیاردر روسی به ماریا کری و التون جان ۴ میلیون دلار دستمزد داد تا در عروسی نوه اش حضور یافته و برنامه اجرا کنند.

ماریا کری

دکتر دری

دکتر دری که یک رپر سرشناس است و همچنین جیمی لووین که در دنیای موسیقی چهره شناخته شده ای است در سال ۲۰۱۴ کمپانی تولید هدفون خود را به مبلغ خیره کننده ۳ میلیارد دلار به کمپانی اپل فروختند. این معامله با ۲٫۶ میلیارد پول نقد و ۴۰۰ میلیون دلار دیگر به صورت سهام به انجام رسید. علاوه بر این هم دکتر دری و هم لووین در کمپانی اپل نیز سمت هایی دریافت کردند. در هفته ها و ماه های بعد دکتر دری خود را اولین خواننده میلیاردر دنیای هیپ هاپ نامید.

دکتر دری

دستمزدهای نجومی چهره های هالیوود

سوفیا ورگارا

همچنین بخوانید :  نکته های جذاب درباره ریحانا خواننده پاپ از ضرب و شتم کریس تا شکایت از پدرش +تصاویر

سوفیا ورگارا چیزی فراتر از یک چهره زیباست. در سال ۲۰۱۷، این بازیگر کلمبیایی الاصل برای ششمین سال متوالی و با دستمزدی برابر ۴۱٫۵ میلیون دلار به عنوان پردرآمدترین بازیگر تلویزیون انتخاب شد. اگر چه او و جولی بوون که در سریال «خانواده امروزی» (Modern Family) همبازی بودند دستمزد یکسانی دریافت می کردند اما درآمدهای تبلیغاتی ورگارا باعث شد که بالاتر از همبازی خود در زمینه دستمزد قرار بگیرد. او در حوزه های مختلفی از قهوه گرفته تا شامپوهای ضد شوره، قراردادهای تبلیغاتی دارد. از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ او در کل بیش از ۱۵۷٫۵ میلیون دلار درآمد داشته که ۶۰ درصد آن از طریق قراردادهای تبلیغاتی حاصل شده است.

سوفیا ورگارا

فلوید می ودر

بنظر می رسد هیچ چیزی نمی تواند مانع این مرد شود که بیشتر شبیه یک ماشین چاپ پول است. فلوید می ودر جونیور یک بوکسور سرشناس است که به خاطر درآمد و ثروت هنگفتش و پز دادن آن شناخته می شود. وی پس از مسابقه با کانر مک گرگور در آگوست ۲۰۱۷ با بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دستمزد رینگ را ترک کرد که با احتساب تبلیغات و قراردادهای تجاری دیگر تا ۲۰۰ میلیون دلار نیز افزایش می یافت. علاوه بر این وی برای مسابقه سال ۲۰۱۵ خود با مانی پاکیائو بیش از ۲۵۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.. وی خود گفته که یک «دستگاه خودپرداز انسانی» است.

فلوید می ودر

برترین ها

تاریخ بروزرسانی : 2018-02-28 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi