کایلی جنر ۲۰ ساله تصویر دخترش را منتشر کرد!

کایلی جنر ۲۰ ساله تصویر دخترش را منتشر کرد! چه خبر از کجا ؟

کایلی جنر ۲۰ ساله خواهر ناتنی کیم کارداشیان معروف بلاخره بعد از ماه ها سکوت در مقابل بارداری اش از دوست پسرش تراویس اسکات چند روز پیش به دنیا آمدن دخترش را جشن گرفت.

کایلی جنر ۲۰ ساله خواهر ناتنی کیم کارداشیان معروف بلاخره بعد از ماه ها سکوت در مقابل بارداری اش از دوست پسرش تراویس اسکات چند روز پیش به دنیا آمدن دخترش را جشن گرفت. در ادامه می خواهیم اولین تصویر دختر کایلی جنر ، مدل و هنرپیشه مشهور اهل آمریکا را به شما نشان دهیم . در ادامه با نیک صالحی همراه باشید .

بارداری کایلی جنر

کایلی جنر و همسرش

دختر کایلی جنر

کایلی جنر اولین تصویر چهره دخترش به نام stormi را به اشتراک گذاشت .
برنامه ریلیتی شو با استفاده از اسنپ چت در روز شنبه یک کلیپ کوتاه از دختر کوچک کایلی جنر که در روز اول فوریه به دنیا آمد منتشر کرد .

در این کلیپ ، دختربچه در حالی که با دستکش های سفید رنگی دارد در حال مکیدن یک پستانک بنفش رنگ نیز می باشد . و کایلی جنر در حالیکه دخترش را نگه داشته است و این کلیپ را ضبط کرده است ، نوشته است : ” دختر زیبای من ”

stormi ، دختر کایلی جنر

کایلی جنر یک فیلتر برای تصویر دخترش اضافه کرد که برای این نوزاد کوچک ، اولین فرزند کایلی جنر ، زیبا بود. تصاویر آتش سوزی های کوچکی در اطراف سر نوزاد وجود داشت .

پس از آن کایلی جنر یک تصویر دیگر در حالی که دخترش را در آغوش خود نگه داشته است در “هیدن هیلز” ، عمارت کالیفرنیا منتشر کرد ، اما صورت نوزاد به خوبی دیده نمی شود و فقط گوشه ای از سر دخترش پیدا می باشد .

دختر کایلی جنر

کایلی جنر و دخترش

بیوگرافی کایلی جنر

کایلی جنر زاده ۱۰ اوت ۱۹۹۷ مدل، هنرپیشه، کارآفرین و شخصیت شبکه‌های اجتماعی اهل ایالات متحده آمریکا است. کایلی کوچکترین فرزند کیتلین جنر (با نام پیشین بروس جنر) برنده بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۷۶ و کریس جنر بازیگر تلویزیونی است. خواهر بزرگتر کایلی کندال جنر است. او از طرف مادر، سه خواهر ناتنی از کورتنی کارداشیان، کیم کارداشیان ،کلویی کارداشیان و یک برادر به نام «راب کارداشیان» و از طرف پدر، سه برادر ناتنی برودی جنر، براندون جنر، برت جنر و یک خواهر ناتنی کیسی جنر دارد.

در فوریه سال ۲۰۱۵ جنر یک عمارت مجللی به قیمت ۲٬۷۰۰٬۰۰۰ دلار در کالیفرنیا خرید
و بعد از تولد ۱۸ سالگی به آنجا نقل مکان کرد.
در سال ۲۰۱۴ کایلی به دلیل قرار گذاشتن با تایگا مورد انتقاد شدید قرار گرفت و این جنجال به دلیل اختلاف سنی بین کایلی و تایگا بود. این دو در آوریل از هم جدا شدند.در ماه آوریل سال ۲۰۱۷ کایلی با خواننده رپ به نام تراویس اسکات وارد رابطه دوستی شد. این زوج در فوریه سال ۲۰۱۸ صاحب دختری به نام Stormi Webster شدند.
او در ۱۵ می ۲۰۱۵ در برنامه تلویزیونی پابه‌پای خانواده کارداشیان به تزریق لب‌هایش اعتراف کرد.

کایلی جنر

کایلی جنر در سال ۲۰۱۳ با به مزایده گذاشتن لباس‌های قدیمی در وبگاه ای‌بی به کودکان بیمارستان لس‌آنجلس کمک کرد. خواهران جنر و کارداشیان‌ها از این راه ۲۷٬۶۸۲٫۹۶ دلار آمریکا جمع‌آوری کردند و به کودکان بیمارستان اهدا کردند.
در تاریخ ۱۰ نوامبر، ۲۰۱۳ جنر به همراه بقیه اعضای خانواده اش در بنیاد خیریه
فروش حیاط شرکت کردند و درآمد حاصل را به کودکان گرسنه اختصاص دادند.

همچنین بخوانید :  راجر وارترز خواننده گروه راک پینک فلوید از علت حمله غرب به سوریه گفت!

فعالیت خیریه کایلی جنر

در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۴ کایلی به همراه خواهرانش کلویی و کندال و لیل تویست (رپر آمریکایی) به خیریه بازی بولینگ پیوستند. همچنین در مراسم بنیاد خیریه رابین هود شرکت کرد و بیش از یک میلیون دلار جمع‌آوری کرد.
خواهران جنر در خیریه مشهور Kickball در گلندیل کالیفرنیا که به همراه کریس براون (خواننده آمریکایی) شرکت کردند.

فعالیت های اقتصادی کایلی جنر

کایلی صاحب دو برند لاک ناخن به نام‌های Wear Something Spar-kylie و Rainbow in the S-kylie است. درنوامبر ۲۰۱۳ از هر کدام از این برنده ۱۰۰٫۰۰۰ دلار بدست آورد.در فوریه ۲۰۱۳، او با نام تجاری لباس «پکسان» و همراه با خواهرش کندال، برند «کندال و کایلی» (Kendall & Kylie) را بنیانگذاری کرد.
در ژوئیه ۲۰۱۳ خواهران جنر سهامدار جواهرات Pascal Mouawad’s Glamhous
و در فوریه ۲۰۱۴ جزو سهام داران برند کیف و کفش Steve Madden’s Madden Girl شدند.

از اکتبر ۲۰۱۴ او همچنین سهام دار Bellami Hair (برند محصولات اکستنشن مو و برس)
و از فوریه ۲۰۱۵ سفیر برند Nip Fab (مراقبت از پوست) است.

در ماه ژوئن ۲۰۱۵ کایلی و کندال خط تولید خود را با نام Kendall Kylie راه‌اندازی کردند.

کایلی جنر

ترجمه نیک صالحی – مجله فرهو

تاریخ بروزرسانی : 2018-03-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi